شهرهای هوشمند مهاراشترا در تاریکی در مورد مدیریت آلودگی هوا: بررسی

بررسی انجام شده توسط پاریسار مستقر در پونا نشان داده است که شهرهای مهاراشترا که بخشی از ماموریت شهر هوشمند هستند حسگرهای هوایی نصب شده اند، اما هیچ وضوحی در مورد چگونگی استفاده از داده های تولید شده وجود ندارد. این نظرسنجی همچنین دریافت که در حالی که گزارش کیفیت هوا برای هر شهر اجباری است، هیچ منطقی وجود نداشت که چرا پروژه های خاصی پیشنهاد شده اند و تا چه حد به بهبود کیفیت هوا کمک خواهند کرد.

این گزارش، ‘پاکسازی هازه: تجزیه و تحلیل مدیریت کیفیت هوا در شش شهر هوشمند در مهاراشترا’، بر اساس مطالعه ای است که در شش شهر هوشمند مهاراشترا – اورنگ آباد، پونا، ناشیک، ناگپور، Solapur، و Thane انجام شده است.

برنامه ملی هوای پاک

این مطالعه نشان داد که همگرایی ضعیف بین طرح های اقدام AQ شهر ساخته شده تحت برنامه ملی هوای پاک (NCAP) و ماموریت شهرهای هوشمند یافت شد. در حالی که اعلام شد که از این ماموریت برای اهرم NCAP در ۴۳ شهر هوشمند عدم دستیابی استفاده خواهد شد، تحلیل ها نشان می دهد که این هدف به دست نیامده است.

پریسار به تازگی میزبان یک رویداد آنلاین برای انتشار گزارش خود بود. در این رویداد مدیر ماموریت شهرهای هوشمند، کونال کومار به همراه مقامات شهرها حضور داشتند.

کومار در حالی که به این رویداد می پرداخت، گفت بسیار مهم است که بفهمیم شهرها و مسائل آنها توسط یک پیوستار و چرخه زندگی شهر و مرحله توسعه ای که در حال حاضر در آن قرار دارند اداره می شود. وی گفت: شهرهای هوشمند در یکی دو سال دیگر ساخته نمی شوند. او برای بهتر کردن شهرها بر باز بودن به روی انتقاد، مشارکت در رویکرد و توسعه بهترین شیوه ها از طریق عمل، به جای پیروی کورکورانه از بهترین شیوه ها از جاهای دیگر تأکید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید