خانه های کوچکتر و متراکم تر و محله های مورد نیاز بریده بریده خانه’ کربن تحقیقات می گوید

مردم به احتمال زیاد نیاز به زندگی در خانه های کوچک و محله های متراکم تر برای ایالات متحده به رانندگی مسکونی گازهای گلخانه ای سازگار با آب و هوای جهانی اهداف با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده روز دوشنبه توسط محققان در دانشگاه میشیگان است.

تغییر تنها یکی از چندین سیاست و تغییرات فرهنگی مورد نیاز برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای از خانواده های ایالات متحده سازگار با بلند مدت اهداف تحت پاریس مورد آب و هوا با توجه به محققان. ایالات متحده نیز نیاز به کاهش تولید گازهای گلخانه ای از برق مقاوم سازی خانه های قدیمی که بیشتر انرژی کارآمد و شروع تدریجی استفاده مستقیم از سوخت های فسیلی مانند نفت و گاز در خانه های گرم.

این تغییرات به احتمال زیاد در صورت مخالفت به ویژه از جمهوری خواهان و محافظه کاران که در دفاع از حومه زندگی می کنند.

در حال حاضر حدود 20 درصد از انرژی در ایالات متحده مربوط به گازهای گلخانه ای از حرارت و تأمین خانه های مردم.

“آن نیاز به یک تغییر در تفکر” در مورد مردم چگونه زندگی می کنند و همچنین تغییرات ساختاری در انرژی و بخش مسکن گفت: بنیامین گلدشتاین یک محقق فوق دکترا در دانشگاه میشیگان را برای محیط زیست و توسعه پایدار و نویسنده سرب از مطالعه.

“ما می تواند طراحی محله های جدید در راه های مختلف که نیاز به انرژی کمتری” گلدشتاین گفت.

تحقیقات نشان داده چگالی باید افزایش 19 ٪ به طور متوسط برای دیدار با یک گل به قطع خانوار انتشار 80 درصد تا سال 2050. که به معنی ساختمان کمتر خانه های تک خانواده.

مساحت سرانه از خانه های ایالات متحده نیز باید 10 درصد کوچکتر از زمان, متوسط, محققان دریافتند. متحده مانند کلرادو و فلوریدا انتظار می رود برای دیدن قابل توجهی رشد جمعیت را تجربه می کنند و حتی بزرگتر کاهش در مساحت سرانه از 26 درصد و 24 درصد بود. محققان توجه داشته باشید که حتی با کسانی که, کاهش, U. s. خانه اندازه خواهد بود شبیه به کسانی که در دیگر کشورهای ثروتمند.

تغییرات در اندازه ها و محله تراکم باید همراه و در برخی موارد رانده شده توسط, سیاست تغییر, محققان می گویند.

“این شامل وسیع و گسترده decarbonization از شبکه انرژی و همچنین تهاجمی اقدامات بهره وری انرژی گفت:” جاش Newell استادیار در دانشگاه میشیگان را برای محیط زیست و توسعه پایدار و مطالعه نویسنده.

“دولت و دولت های محلی که در آن مناسب نیز نیاز به توسعه سیاست های است که تشویق تراکم و رشد هوشمند” او اضافه شده است.

یک چالش عمده این خواهد بود تشویق تغییرات در خانواده های ایالات متحده بدون تشدید اختلاف که در حال حاضر وجود دارد بین متراکم تر و اغلب فقیر محله و محله های ثروتمند که در آن خانه ها بزرگتر و بیشتر گسترش یابد.

دانشگاه میشیگان محققان دریافتند ثروتمند خانواده کربن حداقل 25 درصد بالاتر از خانه های فقیر که اغلب تمایل به صرف بیشتر از حقوق خود را در هزینه های انرژی و به احتمال زیاد کمتر قادر به پرداخت هزینه بهره وری ارتقاء.

لس آنجلس برای مثال یک “داستان دو شهر از یک کربن دیدگاه” گلدشتاین گفت. بورلی هیلز, با عظیم آن قصرها دارای کربن در هر فرد حدود 10 تا 15 برابر بالاتر از محله های فقیر فقط چند مایل دور, او گفت:.

پرداختن که اختلاف شروع می شود با مردم شناخت چقدر بیشتر ثروتمند خانواده ها منتشر می کنند, Newell گفت: “از این پس به شکل پایه ای برای یک جمعی بحث و گفتگو در مورد سهام با توجه به انتشار گازهای گلخانه ای و ما مسئولیتهای مربوط به آنها را کاهش دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de