کوچک و پس انداز طرح بزرگ کاهش نرخ; چه چیزی باید سرمایه گذاران را در حال حاضر ؟

Small savings schemes, post office schemes, rate cut, Small savings schemes rate cut, PPF, NSC, Sukanya Samriddhi Yojana, Senior Citizens Savings Schemes, PO time depositsکارشناسان می گویند کاهش نرخ بهره باید جلوگیری از ریسک گریزی سرمایه گذاران از ادامه سرمایه گذاری های خود را در طرح های پس انداز برای رسیدن به خود را در دراز مدت اهداف مالی.

کاهش نرخ پس انداز های کوچک تا 140 bps وارد کرده به عنوان دو whammy برای سرمایه گذاران کوچک و شهروندان ارشد در حال حاضر در وضعیتی وخیم تحت تاثیر COVID-19 بحران و رکود اقتصادی است. کاهش نرخ بهره به طور گسترده ای انتظار می رود اما هیچ کس نمی خواهد که شاید انتظار می رود یکی از شدیدترین کاهش در نرخ پس انداز های کوچک طرح های مانند PPF شورای امنیت ملی و Sukanya Samriddhi Yojana در این زمان. در حال حاضر نگرانی اصلی اکثر سرمایه گذاران کوچک است, چه چیزی برای انجام در چنین سناریو و چگونه برای حفظ سرمایه خود را محافظت شده است.

کارشناسان مالی می گویند که کاهش نرخ بهره برای پس انداز های کوچک طرح های آوریل تا ژوئن سه ماهه در انتظار خطوط با توجه به شیب تند کاهش نرخ بهره آورده اقتصادی خرید اینترنتی مداوم coronavirus بیماری همه گیر. اما این واقعیت باقی می ماند که پس انداز های کوچک طرح های عمومی مانند اندیش صندوق پس انداز ملی گواهی اداره پست سپرده ، ارائه تضمین بازگشت سرمایه و ایمنی که اغلب ساخت پایه ما استراتژی های سرمایه گذاری. علاوه بر این, امنیت اجتماعی, طرح مانند Sukanya Samriddhi Yojana شهروندان ارشد طرح های پس انداز و غیره. شامل هدفمند و منظم سرمایه گذاری رویکرد خاص برای رسیدن به اهداف مالی از اهمیت بالا مانند بازنشستگی و یا آموزش و پرورش فرزندان.

اخبار مرتبط

“این Covid-19 بحران در حال حاضر آغاز شده تأثیر منفی اقتصاد جهانی و امکانات از رکود اقتصادی را نمی توان رد کرد. بنابراین با توجه به همه این عوامل این امر می تواند امن به استدلال می کنند که کاهش نرخ بهره باید جلوگیری از ریسک گریزی سرمایه گذاران از ادامه سرمایه گذاری های خود را در طرح های پس انداز برای رسیدن به خود را در دراز مدت اهداف مالی. حتی کسانی که سرمایه گذاران با افزایش ریسک باید در نظر سرمایه گذاری در طرح های پس انداز نسبت به مطالبات اهداف زندگی خود را برای ایمنی از سرمایه خود را در برابر بازار مرتبط خطرات می گوید:” Adhil Shetty, مدیر عامل, BankBazaar.com.

استراتژی ریسک گریزی سرمایه گذاران

نگه داشتن تمام این حقایق در نظر ریسک گریزی سرمایه گذاران اولویت حفاظت از سرمایه بر بازده می توانید اقامت سرمایه گذاری در طرح های پس انداز. اما کسانی که سرمایه گذاری در صندوق سپرده و صندوق درآمد ماهانه طرح باید مقایسه نرخ های ارائه شده در ثابت سپرده توسط برخی از بخش خصوصی بانک ها و سرمایه گذاری بانک ها.

“این بانک ها نه تنها به ارائه نرخ های بهره بالاتر در سپرده های ثابت آنها نیز تحت پوشش بیمه سپرده برنامه DICGC یک RBI تابعه. این برنامه بیمه سپرده های بانکی از جمله ثابت تکرار زمان و حساب های پس انداز از هر سپرده در هر یک از بانک ها به تومان 5 لاخ در صورت شکست بانک. بنابراین کسانی که مایل به سپرده گذاری بیش از Rs 5 لاخ گسترش می تواند سپرده خود را در سراسر چندین بانک ها برای کاهش سرمایه خود ریسک را به صفر می گوید:” Naveen Kukreja مدیر عامل شرکت-بنیانگذار Paisabazaar.com.

استراتژی برای سرمایه گذاران با ریسک پذیری بالاتر

سرمایه گذاران با افزایش ریسک در نظر می ultra-short بدهی بودجه برای خود اهداف کوتاه مدت یعنی کسانی که بلوغ در عرض 3 سال و ترکیبی بودجه برای کسانی که بلوغ در 3-5 سال است.

“برای اهداف بلند مدت آنها می تواند در نظر ELSS وجوه متقابل در صورتی که مایل به ذخیره مالیات بر درآمد تحت 80C بخش از درآمد مالیاتی عمل می کنند. دیگری آنها باید در سرمایه گذاری های متنوع وجوه سهام به عنوان سهام شاخص باید اصلاح توسط بیش از 30% از قله در ماه ژانویه با کیفیت سهام موجود در بسیار جذاب ارزیابی” می افزاید: Kukreja.

همچنین باید به یاد داشته باشید که حقوق صاحبان سهام به عنوان یک دارایی کلاس همیشه مورد ضرب و شتم درآمد ثابت دارایی توسط یک حاشیه گسترده ای بیش از مدت طولانی. در بازار فعلی سناریوی سرمایه گذاران ترجیح می دهند باید multicap بودجه بیش از سایر صندوق دسته به عنوان این بودجه ها رایگان به سرمایه گذاری در سراسر بازار capitalisations و بخش با توجه به تغییر ارزیابی و بنیادی مختلف و عوامل فنی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de