تمام زمان بالا 64 درصد از صاحبان کسب و کار کوچک از تصویب چگونه رئیس جمهور تهمت انجام شده است شغل خود را از یک نظرسنجی که به طور منظم اندازه گیری کسب و کار کوچک احساسات گزارش.

این امتیاز است تا از 60 درصد در سه ماهه آخر سال 2019 و 56% از یک سال پیش در سه ماهه اول سال 2019 با توجه به نتایج حاصل از سه ماهه CNBC/SurveyMonkey نظرسنجی که نظر سنجی کوچک-صاحبان کسب و کار در سراسر کشور.

پاسخ دهندگان اشاره به مرحله یک معامله تجاری با چین و مطلوب نظارتی خود را برای شرایط قوی تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن.

از این نظرسنجی 47 درصد از کسب و کار کوچک صاحبان “به شدت تایید” از کار ناروا انجام شده است — جدید بالا برای شاخص است که آمار بالای 40 درصد است. پاسخ به این سوال منحرف به شدت در امتداد خط حزب: در حالی که 75 درصد از جمهوری خواه یا حزب جمهوری خواه متمایل پاسخ دهندگان “به شدت تایید” فقط 5 درصد از دموکرات بود. این بررسی شامل مراتب بیشتر جمهوری خواهان از دموکرات ها — 1,100 جمهوری خواهان به 730 دموکرات و 244 مستقل. کسب و کار کوچک صاحبان بیشتر احتمال دارد به شناسایی به عنوان جمهوری خواه از حزب دموکرات است که نه مورد در سراسر کلی جمعیت که در آن تقسیم شده است و حتی بیشتر.

در حالی که 15 درصد از مستقل “به شدت تایید” از کار رئیس جمهور انجام شده است 34 درصد “به شدت رد.”

تجارت نگرانی را گرفته صندلی عقب. در میان کسانی که صاحبان کسب و کار کوچک است که پیش بینی یک اثر از یک رئیس جمهور دو عمده معاملات تجاری بیشتر انتظار نتایج مثبت است.

“2020 است به انفجاری شروع برای کوچک کسب و کار و اقتصاد با صاحبان انتظار افزایش فروش و درآمد و دستمزد بالاتر برای کارکنان” فدراسیون ملی کسب و کار مستقل اقتصاددان ارشد ویلیام Dunkelberg در بیانیه ای گفت در اشاره به خود و سازمان خود بررسی که یادداشت های مشابه خوش بینی در میان اعضای آن است.

[بیشتر بخوانید: کسب و کار شروع به صحبت کردن در برابر برنی ساندرز او به عنوان افزایش شتاب]

Dunkelberg نقل مالیاتی فعلی سیاست ها و مقررات زدایی ایجاد یک محیط است که بهترین خدمت نیازهای تجارت یابند.

که در آن صاحبان کسب و کار انتظار می رود به احساس درد است که با حداقل دستمزد اعلام کند. از کسب و کار کوچک صاحبان نظرسنجی CNBC/SurveyMonkey, 43% انتظار افزایش دستمزد به صدمه زدن به کسب و کار خود را با کاهش سود آنها را وادار به قطع کارمند ساعت و بردن احتمال اخراج.

صحبت کردن به واشنگتن آزما, NFIB مدیر تحقیقات هالی وید گفت: حداقل دستمزد افزایش یک اثر موج دار شدن به دلیل حقوق عالی-کارگران نیز افزایش یابد که حداقل دستمزد طبقه تاسیس شده است. این گروه بررسی اثرات افزایش دستمزد در ایالت ایلینوی است که متعهد به انتقال به 15 دلار دستمزد ساعتی سال 2025 اما انتظار برای دیدار با این هدف در سال آینده.

CNBC/SurveyMonkey نظرسنجی 2,118 صاحبان کسب و کار کوچک بین Feb. 2 و فوریه.10, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی