خانه زاغه مطرح چالش به عنوان بمبئی دعوا coronavirus شیوع

mumbai slums,covid 19 cases in slum, covid 19 cases in dharavi, coronavirus hotspots in mumbai, asia, latest news on coronavirus updateدر زیر طرح های فقیرنشین بودند پیشنهاد می شود با جایگزین ‘pukka’ خانه در همان قطعه زمین ساخت و ساز بود که به صلیب بودجه توسط ‘رایگان فروش جزء’. (یعنی عکس)

به عنوان coronavirus وضعیت مارپیچی خانه زاغه در بمبئی که بیش از نیمی از این شهر 12 میلیون جمعیت زندگی می کنند در کهنه فضا و شرایط unhygienic, به نظر می رسد به عنوان یک چالش دلهره آور در تلاش برای جلوگیری از عفونت.

شناخته شده به عنوان “شهر رویاها” بمبئی به بیشترین تعداد میلیاردرهای و همچنین آسیا بزرگترین زاغه Dharavi — یکی از coronavirus نقاط. در حالی که منطقه-عاقلانه این اقدامات فقط در مورد 2.4 کیلومتر مربع (کیلومتر مربع), Dharavi به تنهایی بیش از یک میلیون نفر است.

اخبار مرتبط

تاتا گروه رئیس بازنشسته راتان تاتا اظهارات در اوایل این هفته است که توسعه دهندگان و معماران در حال درمان های فقیرنشین به عنوان باقی مانده” از این شهر و این یکی از دلایل گسترش سریع این بیماری همه گیر برجسته از وضعیت فعلی است. این به اصطلاح طراحان و سازندگان باید شرمنده از خود برای وادار کردن اکثریت بزرگی از مردم را به زندگی در زیر شرایط انسانی او گفته بود.

همچنین بخوانید: بررسی آخرین به روز رسانی در Coronavirius

این megacity گزارش کرده است 4,870 coronavirus موارد و 191 مرگ و میر. این هشتاد ساله صنعتگر همچنین مدت زمان طولانی ساکن بمبئی به حال مورد ملکی برای غفلت از فقرا و ایجاد عمودی زاغه برای دستاوردهای بزرگ از ارزش مسکن آمده است که در مناطق که در آن زاغه ایستاده بود یک بار.

عدم برنامه ریزی مناسب و نقض هنجارهای زمین cartelisation و افزایش قیمت ملک از جمله عوامل است که کمک به وضعیت حال حاضر تعداد زیادی از مردم زندگی در محله های فقیرنشین کارشناسان اشاره کرد.

این ماهاراشترا دولت و مقامات محلی در حال انجام اقدامات برای جلوگیری از گسترش عفونت کروناویروس و جذاب هستند که شهروندان را به ماندن در خانه. اما با اتاق اندازه گیری سختی 100-200 متر مربع مسکن 8-10 مردم در محله های فقیرنشین و نمرات از خانواده های رایج توالت و شیپور خاموشی آب امکان coronavirus موارد رفتن تا همیشه آنها اضافه شده است.

“سرزنش از آن در سیاست فلج و بی پایان آمال هر دو سیاستمداران و همچنین به عنوان توسعه دهندگان جامعه برای شهرستان تبدیل نشده زاغه-رایگان. و امروز این زاغه باید تبدیل به یک پناهگاه برای coronavirus” MMRDA (بمبئی شهری منطقه سازمان توسعه) رئیس سابق شهر ریز V K Pathak گفت PTI.

بیشتر به او گفت: سیاست های مسکن که توسعه داده شد و توسط مقامات صالح نیست حل مسائل از ‘مسکن’ اما تعبیر به سیاست های توسعه املاک و مستغلات. “حدود 65-70 درصد از بمبئی جمعیت باقی می ماند در محله های فقیرنشین. سیاست های مانند زمین شهری سقف قانون مسکن برای ساکنان زاغه و فرمت قطع خرما برای regularising زاغه منجر به زمین cartelisation و افزایش نرخ مالکیت,” Pathak گفت.

در طول سال بمبئی شاهد هجوم زیادی از مهاجران در جستجوی شغل هستند. حل و فصل آنها در خوشه با ساختمان های کوچک hutments به عنوان آنها نمی تواند استطاعت به خرید خانه ها و کسانی که در مناطق بعدها غیر قانونی زاغه. “مسکن مقرون به صرفه و زاغه حذف دو جای تعجب متضاد مسائل. ما در حال تلاش برای خلاص شدن از محله های فقیرنشین از ظاهر نامناسب شرایط زندگی با جابجایی آنها را به مکان های دیگر که در حال 20-30 کیلومتر دورتر و در جایی که هیچ شغل برای این بی خانمان مردم” راتان تاتا گفت: در اوایل این هفته.

در سال 1995 به عنوان بخشی از خود را پیش از انتخابات وعده اواخر شیو سنا رئیس Bal Thackeray شناور ایده ‘مسکن’ به صورت زاغه نشينان. زمانی که شیو سنا-BJP داد به قدرت رسید همان سال دولت خود را راه اندازی زاغه توانبخشی طرح.

در زیر طرح های فقیرنشین بودند پیشنهاد می شود با جایگزین ‘pukka’ خانه در همان قطعه زمین ساخت و ساز بود که به صلیب بودجه توسط ‘رایگان فروش جزء’.

دومی با هدف جذب سرمایه گذاری از خریداران خانه از کمی مرفه مالی پس زمینه. این طرح نمی تواند رسیدگی به مشکلات در تمامیت آن و زاغه های نگهداری تکثیر در سراسر شهرستان.

توسعه دهندگان املاک و مستغلات’ بدن Naredco ملی رئیس جمهور Niranjan Hiranandani همچنین اذعان کرد که مناسب برنامه ریزی شهری است “نه” انجام شده است.

“یکی اذعان دارد که این وضعیت شده است که در آن مناسب شهری برنامه ریزی شده است انجام می شود. نیاز به اطمینان از زنده ماندن مالی از پروژه های املاک و مستغلات ایجاد یک وضعیت که در آن در طول سال ما شاهد توسعه املاک و مستغلات اتفاق می افتد در راه که نیست نمونه هایی از “زندگی پایدار” و یا در هماهنگی با محیط زیست است.
به گفته وی ترکیبی از حاد کمبود فضاهای باز محدودیت در رشد عمودی و مشکلات مربوط به زاغه توانبخشی سیاست ریختن بمبئی برنامه ریزی توسعه است.

یک متخصص در املاک و مستغلات مقررات که نمیخواستند فاش شود گفت معیوب فضای کف شاخص (FSI) هنجارهای نیز منجر به اتفاقی توسعه در شهر و اریب قیمت ملک. FSI یک ابزار توسعه است که تعریف حدی که ساخت و ساز مجاز است در یک طرح. برای مدت طولانی جایز FSI برای توسعه مسکونی در این شهر شده است 1.33 و آن را به 1 است در حومه شهر.

در سال 2019 پس از آن دولت به رهبری BJP را Devendra Fadnavis افزایش FSI برای زاغه پروژه های توانبخشی در سراسر شهر به 4 از قبل 3. این شاخص بر اساس یک نسبت بین منطقه تحت پوشش کف و یا ساخته شده تا منطقه به منطقه از این طرح که در آن یک ساختمان می ایستد.

جدید طرح توسعه 2034 برای بمبئی پیشنهاد کرده است برای افزایش FSI به 2.7. “در حالی که توسعه دهندگان با استفاده از این به عنوان یک ابزار برای ساخت پر هزینه aspirational خانه های مقامات محلی با استفاده از آن به عنوان وسیله ای برای تولید درآمد. در بین منافع عمومی نادیده گرفته شد,” کارشناس نقل قول شده در بالا گفت.

بیش از چند سال گذشته ماهاراشترا دولت برنامه ریزی شده است به redevelop ترین مناطق متراکم در شهر مانند Dharavi و در دست نیست. بلند پروازانه Dharavi خوبی توسعه طرح بود که conceptualised بیش از یک دهه پیش در سال 2004 یافت نشد داوطلبان و در عین حال به عنوان توسعه دهندگان را در بر داشت پیشنهاد “مالی عملی”.

“اتفاقی و در برخی موارد ناخواسته توسعه فقط باعث افزایش مشکل ميکنند. زاغه گسترش چالش آغاز می شود با فضاهای باز محفوظ است توسط مقامات برای توسعه آینده و یا نگهداری خالی به هیچ عنوان مناطق توسعه.

“با توجه به فشار ثابت از مهاجران جدید به دنبال خانه آن باز می شود تا مسیر گسترش زاغه. این یک مشکل است نه منحصر به فرد تنها به بمبئی اما قطعا حاد تر نسبت به دیگر شهرستانها” Hiranandani گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im