Slowdown Impact, Tata Steel Q3 net, TV Narendran, Tata Steel Europe, CFO of Tata Steel, Ebitdaتاتا استیل اروپا در سه ماهه دسامبر گزارش از دست دادن 956 تومان کرور روپیه در سطح Ebitda در درجه اول با توجه به 75 پوند در هر تن کاهش واقعیات.

تاتا استیل در روز جمعه گزارش داد یک تثبیت از دست دادن خالص از Rs 1,228.53 کرور برای ماه های اکتبر تا دسامبر چهارم 2019 در برابر سود Rs 1,753 کرور یک سال پیش از دست رفته بلومبرگ اجماع برآورد تومان 278-core سود به عنوان به طور کلی تقاضای ضعیف نهفته عملکرد عملیاتی شرکت است.

تلویزیون Narendran مدیر عامل و MD فولاد تاتا گفت: “اروپا عملیات ساخته شده از دست دادن (در Q3FY20) آن را به عنوان احساس فشار از کلی کاهش سرعت و در نتیجه کاهش گسترش می یابد. این منفی تحت تاثیر قرار ما تثبیت عملکرد.”

اخبار مرتبط

تثبیت درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و amortisation (Ebitda) برای سه ماهه سوم کاهش یافت و بیش از 50 ٪ در سال در سال به تومان 2,873.62 کرور و حاشیه Ebitda به شدت کاهش یافته است توسط 735 واحد y-o-y به 8.26% به عنوان واقعیات در محصولات فولادی کاهش یافته است از این عملیات. تاتا استیل اروپا در سه ماهه دسامبر گزارش از دست دادن 956 تومان کرور روپیه در سطح Ebitda در درجه اول با توجه به 75 پوند در هر تن کاهش واقعیات.
در گروه سطح Ebitda در هر تن کاهش یافته و به تومان 5,003 در هر تن در برابر Rs 6,404 در هر تن یک سال پیش.

تثبیت درآمد حاصل از عملیات سقوط کرد 8.69% y-o-y به تومان 34,774.29 کرور در سه ماهه سوم با توجه به کاهش شدید در قیمت فولاد. اما تثبیت تولید فولاد در سه ماهه دسامبر از جمله هند و اروپایی عملیات رز حاشیه به 6.99 میلیون تن از 6.71 میلیون تن در سال پیش. تحویل بیش از حد افزایش یافته و به 7.31 میلیون تن در سه ماهه سوم از 6.47 میلیون تن در سال پیش.

Narendran گفت که هند مدل کسب و کار کمک کرد این شرکت در مقابله با رکود به دلیل موفق به نفوذ در بازارهای جدید و گسترش مشتری هستی. “ما نیز قادر به حفظ فروش ما به بخش خودرو با وجود کندی مواجه با صنعت خودرو. هر دو ما خریداری تاتا استیل BSL و تاتا جراحی با محصولات ادامه به ارائه عملیاتی پیشرفت و رسیدن به نقاط عطف در بازار است.”
Koushik Chatterjee, مدیر اجرایی, و CFO فولاد تاتا گفت: “با وجود به چالش کشیدن شرایط بازار ما هند عملیات گزارش درآمد Rs 21,299 کرور و Ebitda تومان 4,111 کرور روپیه است که یک حاشیه Ebitda از 19.3%. تاتا استیل مستقل عامل حاشیه بيشتر در 24.8 درصد در سه ماهه دسامبر.”

Chaterjee گفت: در طول سه ماهه تاتا جراحی موفق در ارائه سرمایه در گردش بهبود آن کمک کرده و در ایجاد جریان های نقدی در بیش از 6000 تومان کرور. “این به ما کمک کرد ما کاهش بدهی خالص در طول سه ماهه توسط Rs 2,324 دفاع کند گرفته شد کرور. نقدینگی ما باقی می ماند قوی در Rs 14,027 کرور شامل پول نقد و معادل وجه نقد از Rs 5,239 کرور و undrawn بانک خطوط. ما نیز با موفقیت refinanced €1.75 میلیارد دلار از بدهی در تاتا استیل اروپا در بیشتر شرایط مطلوب. ما ادامه خواهد داد به نگاه در تخصیص سرمایه در سال آینده بسیار به شدت” Chatterjee اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de