کاهش اثر: دولت هزینه های فقیر کاهش می یابد و به عنوان روندهای اقتصادی پایین

economy trends, Govt spending, economic growth, PM-Kisan Samman Nidhi, Modi government, Arvind Subramanianبودجه PM-Kisan در FY20 تومان است 54,370 کرور (تجدید نظر شده برآورد) و 75,000 تومان کرور روپیه در FY21.

کاهش رشد اقتصادی تضعیف شده است دولت توانایی افزایش هزینه های طرح به معنای برای توزیع مجدد و رفاه فقیر و محروم. در حالی که وجود ندارد روشن جداسازی ‘pro-poor طرح در بودجه, تجزیه و تحلیل توسط FE شناسایی اقلام هزینه با اهداف رفاه/بالا بردن فقیر نشان داد که رشد چنین هزینه nosedived از قوی 25.6 درصد در FY17 و 22 درصد در FY18 فقط 2.3 درصد در FY19. تولید ناخالص داخلی گسترش میزان کاهش از 8.2 درصد در FY17 به 7.2 درصد در FY18 و بیشتر به 6.8 درصد در FY19.

تا به حال انتخابات محدود مودی 1 دولت تصمیم گرفتند برای یک سال مالی لغزش از 0.5% به معرفی این درآمد پشتیبانی طرح PM-Kisan Samman Nidhi در فوریه 2019 در رشد حامی فقرا صرف خواهد باقی مانده اند محدود در FY20 همچنین. بودجه PM-Kisan در FY20 تومان است 54,370 کرور (تجدید نظر شده برآورد) و 75,000 تومان کرور روپیه در FY21.

اخبار مرتبط

راه اندازی PM-Kisan اما منجر به ادامه رشد آهسته در متعارف pro-poor طرح; هزینه های چنین بود در Rs 1.76 لاخ کرور در FY20 تا فقط 6.2% از تومان 1.66 لاخ کرور در FY19. برآورد بودجه برای pro-poor طرح به استثنای PM-Kisan است و فقط 2.5% در FY21. البته اگر هزینه PM-Kisan گنجانده شده است سالانه رشد حامی فقرا صرف خواهد بود 39 درصد در FY20 و 11 درصد در FY21. داده شده و موارد مصرف عمده ای مانند پرداخت بهره, ایجاد, سرمایه گذاری کمیسیون کمک های مالی که متمایل به فوری هرس و تعهد به کلی انضباط مالی اضافی مالی فضایی برای شتاب pro-فقیر هزینه می تواند ایجاد شده تنها با مهار هزینه های صریح و روشن یارانه ها مانند مواد غذایی و کود توسط عقلانی و بهتر هدف قرار دادن.

به گفته رئیس سابق مشاور اقتصادی (CEA) آرویند سوبرامانیان یک شبه جهانی پایه روستایی درآمد 18,000 تومان در هر سال به روستایی خانوار ( به جز “آشکارا به خوبی خاموش” هستند) و پوشش 75 درصد از جمعیت روستایی می تواند مستلزم صرف هزینه Rs 2.64 لاخ کرور (در 2019-20 قیمت).

سوبرامانیان پیشنهاد مرکز را 6000 تومان به ازای هر خانوار در صف مقابل سهم به این طرح (84,000 تومان کرور روپیه) اما گفت که این کار باید همراه با حذف و یا توقف تدریجی از طرح های مانند نرخ بهره یارانه برای محصول وام Fasal بیما Yojana اضافی MSP یا قیمت کمبود طرح و کود یارانه.

در میان بزرگ کمبود در مالیات بر درآمد است که عمدتا مربوط به کاهش سرعت در اقتصاد — دولت به نظر می رسد که تلاش برای به حداقل رساندن تاثير سوء آن بر همه فن حریف رفاه در طرح FY20. آن را جابجا کرده و بخشی از درآمد هزینه به خارج از بودجه تامین مالی در مسیر FY20.

بنابراین اعتبارات برای طرح چنین کار تضمین برنامه (MGNREGP) میله میله به 71,000 تومان کرور روپیه (RE) تا 18 درصد از بودجه برآورد در FY20. هزینه های ملی کمک های اجتماعی, برنامه تامین اجتماعی و رفاه برنامه به ارائه پشتیبانی به سن افراد بیوه افراد معلول و خانواده های داغدیده در مرگ اولیه نان برنده است بیشتر یا کمتر باقی مانده تخت در محدوده 8,500 تومان-9,000 کرور روپیه در سال های اخیر است.

علاوه بر این طرح های این مرکز همچنین صرف مقدار قابل توجهی در سه عمده یارانه ها – مواد غذایی و کود و نفت که به نفع طیف زیادی از فقرا. این عمده یارانه ها هزینه خزانه تومان 2.27 لاخ کرور در FY20 تا 15 درصد در سال. این برآورد نمی کند و عامل در مقدار زیادی از خارج تامین مالی بودجه از مواد غذایی شرکت هند است که پیاده سازی ملی امنیت غذایی عمل می کنند. در FY20, FCI خواهد قرض Rs 1.1 لاخ کرور از ملی کوچک صندوق پس انداز (NSSF) به یکپارچه انجام آن تهیه و ذخیره سازی و عملیات دیگر. FCI را استقراض از NSSF بود در مورد Rs 2 لاخ کرور در FY19 پایان.

به طور جداگانه به مرکز انتقال همه فن حریف یارانه ها و دستورالعملهای عملیاتی استاندارد (هر دو به صورت نقدی و در نوع) به ذینفع از طریق مستقیم به نفع انتقال (DBT) مسیر رسید 73% به تومان 3.3 لاخ کرور در FY19 از سال گذشته در حالی که چنین نقل و انتقالات رسیده اند Rs 2.18 لاخ کرور تا کنون در FY20. مهار قدرت Jan Dhan, Aadhaar و موبایل (جام جم), DBT کمک در بهتر هدف قرار دادن سود و متصل کردن نشتی به لحن تومان 1.7 لاخ کرور از پلت فرم راه اندازی شد FY14.

علاوه بر MGNREGP طرفدار فقیر طرح ردیابی توسط FE برای این داستان شامل مسکن مقرون به صرفه (PMAY); کمک های اجتماعی به ضعیف تر بخش (NSAP); طرح برای های SCs STs و دیگر گروه های آسیب پذیر; Swachh بهارات ماموریت; اواسط روز غذا یکپارچه کودک توسعه خدمات معیشتی و ماموریت و بیمه بهداشت و درمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>