کشت و افزایش مالیات برای کمک به پرداخت برای هزینه های افزایش ویرجینیا $135B بودجه

The $135 میلیارد دوسالانه بودجه پیشنهادی که به تصویب ویرجینیا مجمع عمومی شامل 20 درصد افزایش هزینه های که 16 مالیاتی را افزایش می دهد کمک خواهد کرد که برای پرداخت.

این افزایش شامل گاز-افزایش مالیات سیگار-افزایش مالیات و برخی از کسب و کار مالیات را افزایش می دهد. رایگان-بازار توماس جفرسون موسسه تخمین می زند این افزایش هزینه مالیات دهندگان متوسط در حدود 500 $در سال است.

اگر بودجه پیشنهاد امضا شده توسط رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گاز مالیاتی را افزایش دهد ایالتی و 10 سنت در طول دوره دو سال و سپس کراوات مالیات به نرخ تورم است. همچنین این امر اضافه کردن اضافی گاز منطقه ای مالیات به مناطقی که هنوز به یک منطقه ای گاز مالیات اعمال شده بر روی آنها. سیگار مالیات را دو از 30 سنت بسته به 60 سنت بسته است.

چند کسب و کار مربوط به مالیات نیز تاثیر می گذارد ویرجینیایی ایالت از جمله افزایش در بستر کوچک مالیاتی است که تحمیل شده بر خرده فروشان و صنعت نوشیدنی, افزایش عمومی شرکت خدمات مالیات به صندوق دولت شرکت در کمیسیون و یک ارزیابی در بیمه سلامت.

دلم. ویویان وات D-Annandale گفت: مرکز مربع در یک مصاحبه تلفنی که گاز-افزایش مالیات بیشتر بود افزایش قابل توجهی در این سال, اما یک ضرورت است. وات کمک کرافت بسیاری از این سال افزایش می یابد.

گاز مالیاتی است مطرح شده است برای بیش از 30 سال است که چرا ویرجینیا تا به حال یکی از پایین ترین در کشور وات گفت. به دلیل پایین بودن مالیات او گفت: دولت تا به حال به صندوق حمل و نقل با تغییر دیگر منابع درآمد. بیش از نیمی از بودجه حمل و نقل می آید از غیر گاز منابع درآمد.

به جای اینکه دولت به عنوان یک کل پرداخت برای حمل و نقل بهبود او گفت: گاز-افزایش مالیات را از ساکنان و غیر ساکنان که استفاده از این خدمات بیشتر است.

وات مشخص می شود بسیاری از های دیگر را افزایش می دهد به عنوان جزئی. سیگار-افزایش مالیات او گفت: تحمیل شد به عنوان یک راه برای تضعیف و به کمک دولت برای پرداخت افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی. او گفت: دولت تا به حال شده است بودجه افزایش در هزینه های مراقبت های بهداشتی با پس انداز از رفاه اصلاحات.

مجمع عمومی نیز اعطا بیشتر مالیات در استقلال به شهرستانهای استان است. ویرجینیا تنظیم county-اعمال مالیات بیشتر به شدت از آن شهرهای اما مجمع عمومی به دنبال نرم کردن برخی از این محدودیت است.

برای مثال شهرستانهای خواهد بود قادر به تحمیل یک وعده غذا مالیاتی تا 6 درصد است. شهرستانها در حال حاضر هیچ محدودیتی اما بالاترین در هر شهرستان است که 8 درصد است. استان ها نیز خواهد بود قادر به تحمیل تفریحی مالیاتی تا 10 درصد بوده و در شهرستانها نیز هیچ محدودیتی در اینجا.

چرا که شهرستانهای آنقدر محدود وات گفت: آنها اغلب مجبور به افزایش مالیات بر املاک در هر زمان آنها کوتاه در بودجه که او گفت: یک عقب مالیات. شل شدن محدودیت در شهرستانهای اجازه می دهد تا آنها را برای تنوع بخشیدن به منابع درآمد در راه است که شبیه به شهرستانها.

“هیچ توجیهی برای این تفاوت که آن را به دولت محلی تفاوت” وات گفت.

جمهوری خواهان و محافظه کاران که صحبت کردن در برابر مالیات و هزینه را افزایش می دهد.

“این دشوار است برای توجیه نزدیک به 2 میلیارد دلار در جدید و افزایش مالیات در زمانی که درآمد دولت در حال اجرا در سطح رکورد” خانه رهبر اقلیت تاد Gilbert, R-Woodstock گفت: مرکز میدان از طریق ایمیل. “دموکرات ها راه اندازی به طور دائم-بالا رفتن گاز مالیاتی افزایش داد و دولت های محلی قدرت برای تحمیل بیش از 500 میلیون دلار در مالیات های محلی است. در مجموع آنها آهسته اقتصاد ما و زندگی را گران تر به صورت روزمره ویرجینیایی.”

وات گفت که او “[نمی] درک که در آن تاد گیلبرت در حال آمدن است از:” چون غذا مالیاتی کمک خواهد کرد شهرستانهای خود را در امتداد بزرگراه بین ایالتی 81 که قادر خواهد بود به شیر را به مواد غذایی سریع فروش از مسافران به جای مالیات ساکنان.

استفان Haner, یک عضو ارشد در توماس جفرسون موسسه گفت این مرکز مربع در یک ایمیل که این افزایش مالیات اضافی و نیروی کار مورد نیاز به تصویب و جدید دموکراتیک اکثریت برساند دولت در اقتصاد است.

“مالیات بر افزایش رانده شده توسط دولت های ایالتی و محلی اشتها برای هزینه های بالاتر,” Haner گفت. “و به عنوان گران قیمت به عنوان دولت حاضر است, لیبرال اکثریت در این جلسه به تصویب رسید مختلف اتحادیه محور کار مورد نیاز است که افزایش هزینه های دولت در سال آینده است. عمومی کارکنان را در حال حاضر به طور رسمی سازماندهی و تقاضای دستمزد بالاتر و منافع عمومی و پروژه های ساخت و ساز خواهد بود هزینه بالاتر است زیرا آنها باید با استفاده از اتحادیه های کارگری با بالاترین غالب نرخ دستمزد.

“ویرجینیا است که به احتمال زیاد برای دریافت خدمات بیشتر برای این مالیات های بالاتر فقط گران تر دولت” Haner گفت. “هزینه خواهد شد تا در اقتصاد خصوصی و همچنین افزایش حداقل دستمزد مورد نیاز و دیگر این مالیات را یک اثر است.”

نرتهم است که انتظار می رود به ثبت نام در این بودجه پیشنهاد, اما او همچنین دارای قدرت به تصویب خط مورد رای گیری کنند. بودجه تصویب مجلس 70-20 و سنا 27-11 در اوایل این ماه پس از قانونگذاران تمدید جلسه قانونی برای دریافت آن انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>