ثانیهospitalization نرخ جدید کروناویروس نقاط داغ مانند کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا, تهدید به تجاوز در بیمارستان ظرفیت.

“ما در حال رسیدن به نقطه که در آن ما فقط غرق — عاطفی جسمی خسته است. ما به اندازه کافی ندارد و کارگران برای همه این بیماران; ما در حال کار اضافی شیفت” مری لین بریگز یک واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان رحمت در بیکرزفیلد کالیفرنیا گفت: از لس آنجلس تایمز.

Briggs اضافه شده است که او انتظار دارد که همه چیز “برای رفتن از بد به بدتر بیش از حداقل بعد از چند هفته.”

این میزان بستری شدن در کالیفرنیا افزایش یافته است و تقریبا 50 درصد بیش از دو هفته گذشته رسیده است و یک رکورد بالا است. زودتر ایالت اوج 3,497 بیماران بستری شده در آوریل 29, بود پیشی گرفته ژوئن 20 و تعداد صعود کرده است به طور پیوسته هر روز پس از آن.

بستری شدن در بیمارستان نیز تیک تاک در تگزاس و پزشکان و کارکنان نگران هستند که آنها را برای درمان بیماران در راهروها و اتاق های کنفرانس های تگزاس تریبیون گزارش داد. برخی از بیمارستان ها را متوقف کرده اند پذیرش و انتقال بیماران به منظور حفظ فضای بیشتر برای خوشه در بیماران جدید.

“از آن استفاده می شود به [بود که] اگر یکی از بیمارستان کردم نوع از غرق … شما شروع به انتقال از ICU بیماران به امکانات دیگر که تا به حال تعداد تخت های موجود گفت:” دکتر رابرت, Hancock, رئیس جمهور تگزاس کالج پزشکان اورژانس. “و واقعا وجود دارد هیچ یک از که در حال حاضر به دلیل همه در همان قایق و آنها در حال تلاش برای به دست آوردن خود بیماران بستری.”

در فلوریدا و بیمارستان مجبور شده اند به حرکت غیر COVID-19 بیماران به امکانات مختلف از جمله سالن کنفرانس و مناطق برای حفظ تخت ICU رایگان برای هجوم coronavirus بیماران. حرکت به ارسال بيماران به سرریز امکانات آینه تلاش های ساخته شده توسط رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در اوایل بیماری همه گیر در هنگام نیویورک بیمارستان های شهرستان غرق شد. در اوج شیوع بیماری در نیویورک پزشکان تا به حال به انتقال غیر coronavirus بیماران به Javits مرکز کنوانسیون و نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی.

“من واقعا نگران” دکتر David De La Zerda مهم پزشک مراقبت های پزشکی و مدیر یادبود جکسون در بیمارستان ICU گفت: NPR. “اگر ما همچنان به دیدن هجوم ما دیده ایم در چند روز گذشته ما در حال رفتن برای رسیدن به ظرفیت ما تا پایان این هفته است.”

De La Zerda گفت: پزشکان در جنوب فلوریدا بیمارستان در حال نشانه گرفتن از پزشکان در نیویورک “به این معنی است که ما در حال گرفتن کمک بیشتر از همکاران ما مانند متخصصین پوست ادراری و دیگر همکاران در واقع از آمدن به بیمارستان و تلاش برای کمک به.”

تا کنون تعداد کل بیماران بستری در فلوریدا پیشی گرفته است 19,000.

فلوریدا ثبت 133 جدید و میر ناشی از این بیماری بیش از 24 ساعت برای یک روز از زمان شروع این بیماری همه گیر و رکورد جدید است. تعداد کل مرگ و میر در فلوریدا رسیده 4,514 و میانگین هفتگی افزایش یافته و به حدود 82 مرگ و میر در هر روز از حدود 72 نفر در روز.

فلوریدا ثبت شده یکی دیگر از 9,194 coronavirus موارد سهشنبه آوردن ایالت مجموع به 291,629 موارد است. فلوریدا تنظیم یک رکورد ملی در بیشتر موارد ثبت شده در یک روز یکشنبه در 15,300 که ممکن است منعکس کننده تاخیر در دولت تست سیستم گزارش دهی. جدید گزارش از خلیج تمپا بار نشان می دهد که سهم بزرگی از کل موارد گزارش شده بیش از 7000 آمد از تست مثبت تولید شده توسط یک ریچموند, ویرجینیا, آزمون آزمایشگاه به نام GENETWORx. سنبله در موارد آمد و در همان روز که تقریبا 100,000 آزمون در مجموع نتایج گزارش شده در سراسر کشور است که تقریبا 50% بیشتر از هر روز است. GENETWORx منتشر شد 52,000 نتایج جدید به فلوریدا وزارت بهداشت روز شنبه, سیل نتایج که بی سابقه بود برای این شرکت است. حجم نتایج ممکن است منعکس کننده تعداد گزارش شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان.

هر چند تعداد نتایج آزمون گزارش روز شنبه نشان می دهد که افزایش موارد جدید می تواند تا حدی به دلیل تاخیر در گزارش اپیدیولوژی متمرکز هستند بیشتر در نرخ که در آن آمده تست مثبت که در فلوریدا بالا است و در حدود 16 درصد است. در هفته های اخیر آزمون مثبت رای رسیده است به عنوان بالا به عنوان 20٪.

اپيدميولوژيستها در فلوریدا همچنین به در نظر گرفتن تعداد روزانه بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است که توسط 384 نفر در روز سه شنبه. نرخ مثبت آزمون روز سه شنبه حدود 15 درصد است.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری گفت که سردبیر این مجله انجمن پزشکی آمریکا روز شنبه که او را “خوشحالم که برای دیدن رئیس جمهور با پوشیدن ماسک این هفته معاون رئیس جمهور” از آنجا که این مجموعه یک مثال خوب است.

“آنها به راحتی می تواند توجیه که آنها لازم نیست به این دلیل که از همه تست اطراف آنها را و آنها می دانند که آنها در حال آلوده” Redfield گفت. “اما ما باید آنها را به مجموعه ای به عنوان شما گفت برای دیگر افراد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی