مهارت هند لیست 900 گواهی لوله کش به ارائه خدمات ضروری در coronavirus مستند

plumber, IPSC, Skill India, MSDE, government, coronavirus, covid 19لوله کشی بخش در هند بسیار unorganised و وابسته به قراردادی و مهاجر نیروی کار است. (انتخاب تصویر)

به عنوان coronavirus ناشی از بحران عمیق تر شدن است در کشور هند, لوله کشی, شورای مهارت (IPSC) تراز وسط قرار دارد به مهارت و هند داده است یک لیست از 900 آموزش دیده و خبره لوله کش به دولت که می تواند کمک در ارائه خدمات ضروری است. در عربستان نیز درخواست خود را وابسته به آموزش همکاران برای انجام توزیع درایوهای غذا و لوازم ضروری به نیازمندان و حمایت لازم در تهیه و توزیع فعالیت های. دولت را مورد ستایش قرار داد IPSC تلاش و نام آن را فعال و آن را به نام خوش قدم به سوی هند در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

عربستان به طور مداوم گرفتن درخواست از داوطلبان برای کمک از طریق خدمات خود را به ملت پس این تعداد 900 افزایش حفظ خواهد شد گفت: Mahendra Nath Pandey, وزیر توسعه مهارت و کارآفرینی. برای حفظ سلامت و ایمنی هنجارهای عربستان نیز پیش نویس دستورالعمل برای لوله کشی نیروی کار است که شامل ضد عفونی کردن ابزار و تجهیزات و ترجیح می دهند بدون پرداخت پول نقد معاملات دفع مواد مورد استفاده, آموزش مصرف کنندگان برای کمک به خود در بحران و حفظ ورود به سیستم برای پس گرد در صورت نیاز.

اخبار مرتبط

همچنین بخوانید: چین در اعتراض به هند تجدید نظر سرمایه گذاری مستقیم خارجی سیاست: یک فرایند ده-جهانی شدن آغاز می شود اظهار نظر کارشناسان

لوله کشی نیروی کار نقش بسیار مهمی در حفاظت از سلامت این کشور و این دستورالعمل ایجاد شده توسط ویژگی های گروه ضربت برای جلوگیری از گسترش بیشتر این COVID-19 pandemic گفت: Rajendra K Somany, رئیس, هندی, لوله کشی, شورای مهارت. لوله کشی بخش در هند بسیار unorganised و وابسته به قراردادی و مهاجر نیروی کار است. این حرکت به احتمال زیاد به خوش بینی در نیمه ماهر در بازار کار بیش از حد. همچنین لازم است به مراقبت از لوله کشی و صنعت به عنوان های مختلف وجود دارد متنوع زیر بخش مانند پیمانکاران و تولید کنندگان و مشاوران که توسط هر سازمان آنها باقی می ماند به طور کامل unorganised.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de