شش چیز به دیده بان در ویسکانسین دموکراتیک اولیه

Wisconsin دموکراتیک اولیه برگزار خواهد شد شنبه, چیزی که نبود یک چیز مطمئن شوید که تا زمانی که دولت در دادگاه عالی حکومت نباید آن را با تاخیر به دلیل نگرانی بیش از coronavirus.

حتی اگر به طور قابل توجهی کمتر مردم به احتمال زیاد نشان می دهد تا به پای صندوق های رای از در غیر این صورت می توانست در این مسابقه می تواند هنوز هم مهم اثرات دموکراتیک ریاست جمهوری مسابقه اولیه و مناسب برای به چالش کشیدن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن وارد مسابقه خود را به عنوان حزب presumptive نامزد با ایالت ورمونت برنی ساندرز حلق آویز در یک چالش از سمت چپ.

1. بایدن همچنان خود را در میانه سلطه

یک بایدن پیروزی در روز سه شنبه را به راحتی بیشتر به دموکرات ها در مورد انتخابات شانس. پس از به آسانی شکست ساندرز در میشیگان در ماه مارس و همچنین به عنوان کسب یک پیروزی در مینه سوتا در سه شنبه سابق معاون رئیس جمهور نشان داده است توانایی خود را برای برنده شدن بیش از بحرانی رای گیری بلوک سفید طبقه کارگر رای دهندگان. ساندرز از سوی دیگر چه کسی می گوید که پیام خود را قادر به رسیدن به کسانی که در خارج از سنتی ائتلاف دموکراتیک شده است تا حد زیادی قادر به گسترش خود رای گیری پایه فراتر از جوان است.

2. ساندرز پیروزی

ویسکانسین باید دوستانه قلمرو ساندرز با یک مقدار سفیدتر و بیشتر لیبرال دموکرات رای دهندگان از میشیگان. در سال 2016 ساندرز برنده دولت با بیش از 13 امتیاز در برابر هیلاری کلینتون که نامزد احتمالی. باید Sanders, 78, کشیدن رو ناراحت انتظار می رود در این مسابقه به کشیدن از طریق فصل بهار و حتی تابستان — که در آن بسیاری از ایالت مقدماتی به دلیل coronavirus.

3. ساندرز قطره

نظرسنجی به نظر نمی آید خوب برای ساندرز در ویسکانسین و فراتر از آن. شایعه شده است که چرخش سوسیالیستی سناتور ورمونت خود مدیر کمپین است و شفاعت او را به رها کردن از مسابقه با دیگران در انتظار او به تعظیم و باید او دمیده شده در روز سه شنبه. یک RealClearPolitics متوسط سنجی است بایدن پیشرو با 18.3 امتیاز با یک بررسی منتشر شده در پایان ماه مارس نشان ساندرز از دست دادن با 28 امتیاز. تا کنون ناراحتی نمی کند نگاه به کارت. در سال 2016 ساندرز led کلینتون تقریبا در هر نظرسنجی که منجر به اولیه.

4. پایین مردم در انتخابات
با توجه به عدم اطمینان به بعد از رای گیری از آن خواهد شد جای تعجب نیست که ده ها هزار نفر یا بیشتر Wisconsinites مطمئن بودند اگر حتی یک انتخابات برگزار می شود در روز سه شنبه. مخلوط پیام از دولت و همچنین اواخر شکستن حکم دادگاه به معنی بسیاری از رای دهندگان احتمالا با فرض اولیه خود را نمی خواهد تا 9 ژوئن به عنوان فرماندار در ابتدا اعلام کرد در روز دوشنبه.

5. مترقی خشم
هفته گذشته ساندرز به نام برای دولت به دنبال سرب از 15 کشورهای دیگر و فشار اولیه خود بازگشت.

“مردم نباید مجبور به قرار دادن زندگی خود را در خط برای رای دادن به همین دلیل است که 15 متحده در حال حاضر پس از مشاوره کارشناسان بهداشت عمومی و تاخیر در خود انتخابات” ساندرز در بیانیه ای گفت. “ما می خواهیم ویسکانسین به آنها ملحق شود.”

بایدن نمی توانست برود که به احتمال زیاد به دلیل او می خواهد اولیه پیچیده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. باید بایدن, 77, برنده شدن در این مسابقه انتظار می رود بسیاری از ترقی خواهان برای تماس با نتیجه رسیده است.

6. دادگاه عالی انتخابات

اگر چه کمی متوجه ملی ویسکانسین رای دهندگان نیز باید این فرصت را به جای دولت کنونی دیوان عالی کشور قاضی. عدالت دانیل کلی یک وقت منصوب و پس از آن — کالیفرنیا ، اسکات واکر است که در مواجهه با یک رقیب از لیبرال جیل Karkofsky. محافظه کاران در حال حاضر برگزاری یک 5-2 اکثریت روی نیمکت اما دموکرات ها در دولت می گویند پیروزی در روز سه شنبه به معنی آنها می تواند یک اکثریت در سال 2023 زمانی که رئیس دادگستری است تا برای انتخاب مجدد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de