MANCHESTER, New Hampshire — یک برنده می تواند اعلام کرد در دولت-اجرای مقدماتی نیوهمپشایر به عنوان اوایل به عنوان 9:30 p. m. EST در روز سه شنبه, با توجه به, نیوهمشایر, وزیر امور خارجه لایحه گاردنر.

که به معنی اجتناب از آیووا حزب دموکرات فاجعه تاخیر در گزارش خود نتایج مبهم از Feb. 3 قفقاز در آن دولت است.

در اینجا شش چیز به دیده بان به عنوان این نتایج می آیند در حالی که دموکرات ها با یکدیگر رقابت برای حرکت در مسابقه برای این حزب نامزدی.

پیت Buttigieg از برنی ساندرز

New Hampshire است که به طور گسترده ای تصور می شود همسایه ورمونت سناتور مسابقه را از دست بدهد. Sanders, 78, ضرب و شتم, هیلاری کلینتون در دولت 2016 اولیه با 22 امتیاز.

اما سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg سر به فلک کشید در حالت اولیه انتخابات پس از او بیش از حد انتظارات و برنده ترین نمایندگان در آیووا قفقاز اگرچه برخی از نتایج به چالش کشیده شده. در حالی که او هنوز هم 7.3% پشت ساندرز در RealClearPolitics متوسط اولیه ریاست جمهوری, نظر سنجی, مسابقه رقابتی است و قوی و دوم-پایان محل هنوز هم می تواند چرخید به عنوان یک پیروزی برای Buttigieg.

چگونه است که جو بایدن مجسمه است ؟

معاون سابق رئیس جمهور به مدت طولانی گفت که مسیر خود را به حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری نیست بقیه در برنده شدن در آیووا و نیوهمشایر با اشاره به مسابقات آینده در نوادا و کارولینای جنوبی که بخش بزرگی از رای دهندگان اقلیت به عنوان تست واقعی و زمینه را برای نامزدها. اما پس از او دلتنگ چهارم-پایان محل در آیووا فشار است برای او را به انجام بهتر در نیوهمپشایر.

بایدن انتظار ندارد به نفع خود اما سوال این است که چقدر بد خواهد او را از دست بدهد ؟ دولت خود را سازماندهی تیم در ابتدای ماه حدود نیمی از اندازه از دیگر ردیف بالا نامزدها. او به سرعت در حال تغییر مبارزات انتخاباتی خود پیام در طول هفته گذشته و رفت و منفی در Buttigieg و ساندرز. این RealClearPolitics متوسط است او گره خورده است برای جایگاه چهارم با ایالت ماساچوست الیزابت وارن و به سختی پشت مینه سوتا بهداشت ، ctq.

Klo-mentum

پس از Klobuchar برنده نمایندگان در پنجم آیووا پایان زمانی پایین لایه نامزد سوار یک موج حرکت در نیوهمپشایر.

یک جفت از ردیابی نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه قرار داده و او را بالا بایدن. او در حال بزرگتر شدن است, جمعیت و هیئت تحریریه تاییدیه از سه بزرگترین مقالات محلی در دولت: رهبر اتحادیههای Seacoast مقالات و Keene نگهبان.

در آینده در جایگاه چهارم یا بالاتر خواهد بود عمده پیروزی برای او میانه مبارزات انتخاباتی.

میزان مشارکت

آیووا حزب دموکرات مقامات آماده شد برای شکستن رکورد تعداد زیادی از مردم به عنوان بسیاری از 300,000 به جلسه هفته گذشته است. اما آیووا مشارکت 176,400 بود که در تاریخ همتراز با سال 2016 سطوح بسیار پایین تر از در سال 2008 را 240,000 نشان می دهد که رای دهندگان شور و شوق است که به عنوان بالا برای دموکرات ها در سال 2020 به آنها امیدوارم. آن را نیز لطمه می زند و استراتژی های ساندرز و وارن به انرژی برای اولین بار و نامنظم رای دهندگان.

در مورد 251,000 مردم بازیگران برگه های رای در سال 2016 New Hampshire اولیه پایین تر از رکورد 287,500 آرا در سال 2008 اما بالاتر از 220,000 آراء بازیگران در سال 2004 اولیه.

وارن آخرین ایستاده ؟

تحلیل مشترک برای مقدار اولیه چرخه بود که وارن مشابه استفاده در نیوهمپشایر که ساندرز است: که از یک کشور همسایه است. رای دهندگان در نیوهمپشایر با آن آشنا هستند وارن.

اما او قرار داده شده سوم در آیووا با وجود زیادی سازماندهی تلاش کرده است به طور پیوسته غرق در حالت اولیه نظر سنجی بیش از ماه گذشته است و کمتر توجه از مطبوعات و رای دهندگان نسبت به دیگر نامزدها. در طول هفته گذشته وارن نشان داده است که او انتظار طولانی اولیه اما یک نمایش ناامید کننده می تواند خود را تغییر دهید, حساب دیفرانسیل و انتگرال.

استعفا قریب الوقوع

بر خلاف سال های گذشته هیچ نامزدهای کاهش یافته دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری پس از آیووا قفقاز با توجه به غیر معمول تاخیر در نتایج. که می تواند تغییر در نیوهمپشایر.

کلرادو بهداشت ، مایکل بنت سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard همه قلم رقابت انتخاباتی در آیوا منجر به قفقاز و قرار دادن تمام منابع خود را در نیوهمپشایر, اما آنها به سختی ثبت نام در دولت پای صندوقهای رای است. نیز وجود دارد یک سوال از چه مدت کارآفرین اندرو یانگ که تمرکز بر روی یک پلت فرم از 1000 $در هر ماه جهانی درآمد اولیه خواهد ماند در این مسابقه با وجود داشتن طرفداران اختصاص داده شده اگر او برنده نیست هر نماینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im