اورنج کانتی کالیفرنیا — از آن است که در 4:32 صبح و در مرکز شهر سانتا آنا آرام است اما برای یک dimly روشن پارکینگ که در آن 10 فدرال مهاجرت افسران در حال خوش بنیه در جلیقه های ضد گلوله قبل از گام گذاشتن در امروز عملیات.

پنج دقیقه روی هم انباشتن لگد کردن چه خواهد بود بیش از پنج و نیم ساعت ماموریت توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک ماموران برای دستگیری شش نفر که ساکن اینجا حدود 30 کیلومتری جنوب شرقی مرکز شهر لس آنجلس است. شش ها به طور غیر قانونی در کشور است و به نظر می رسد بر روی یخ رادار زمانی که آنها دستگیر شده بودند با اجرای قانون محلی است. در غیر این صورت آنها به احتمال زیاد رفته اند خسته شده اید و نه تبدیل به یک اولویت برای حذف.

دیوید مارین نظارت نزدیک به 600 یخ و اجرای عملیات حذف افسران در منطقه است. او می گوید: امروز عملیات ممکن است نگاه مانند حمله به تماشاگران اما افسران او نمی خواهد در حال اجرا را به هر خانه در یک بلوک و یا دستگیری گروه از مردم به صورت تصادفی — آنها به دنبال افراد خاص است. رویکرد خود را بیشتر فولاد و کمتر تهاجمی است.

unnamed-13.jpg
اداره مهاجرت و گمرک افسران بحث در مورد آنها به دنبال آن هستند و چگونه آنها را به طرح دستگیری.

“این زندگی نمی کنند PD. آن را نه پلیس. ما در حال رفتن به در حال اجرا در اطراف و تعقیب افراد” مارین می گوید: ما در طول دو مایل رانندگی از پارکینگ به نقطه اول آنها خواهد شد سهام این صبح است. او با پوشیدن یک گوشی و به طور مداوم بررسی ما فوری منطقه است. بسیاری از بازداشت سانتا آنا-بر اساس ماموران تلاش خواهد کرد امروز در حال برنامه ریزی برای زمانی که مردم ترک خانه های خود را در صبح است. آنها آن را انجام دهد و سپس برای جلوگیری از رفتن در داخل, که در آن کودکان و یا سلاح ممکن است در حال حاضر.

با توجه به دولت های مختلف “محراب” سیاست های اجرای قانون محلی معمولا نمی توانیم به کسی که به یخ و یا حتی اطلاع به آژانس, وقتی کسی در زندان باعث می شود به قید وثیقه و یا منتشر شده است. اما بیشتر از هفت استان ها در این منطقه کمک یخ به حقوقی تا چه حد آنها می توانند.

لس آنجلس تنها یکی است که قطع شده است تمام کابل و از آنجا به لس آنجلس زندان بزرگترین زندان سیستم در کشور رویکرد خود را به انبوه محدود کردن تعداد زیادی از مردم آن به راحتی می توانید انتقال را بازداشت مارین توضیح می دهد. در سال مالی 2019 یخ خواسته است که 11,000 افرادی که رزرو به زندان تبدیل شود بیش از. حدود 500 یا 5 درصد تبدیل شد و بیش چون آنها مرتکب یکی از ده ها تن از جرائم جدی مانند قتل یا تجاوز به عنف است که در میان استثنا به پناهگاه قانون محرومیت پلیس محلی از تبدیل بیش از بازداشت شدگان.

لس آنجلس کلانتر الکس بیانوبا تحت فشار قرار دادند یخ از آخرین ماه ژوئن سازندگان آن round-the-clock حضور در زندان است. 1400 نفر آنها یخ به طور معمول گرفته اند به زندان فدرال در هر ماه به طور ناگهانی از فوری برسد و منابع تا به حال مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن آنها. با 19.5 میلیون نفر زندگی می کنند در مارین منطقه از مسئولیت حدود 1 میلیون نفر از آنها به طور غیر قانونی در حال حاضر او می گوید: او را به اولویت بندی آنهایی که کارکنان خود را دنبال خواهد کرد. دیگر نهادهای فدرال پس از مهاجران غیر قانونی با تروریسم روابط ترک یخ همه دیگران است.

“برای ما این جنایتکاران: کسانی که دستگیر شده اند با اجرای قانون محلی کسانی که منظور نهایی حذف کسانی که از طریق سیستم آنها دستور داده شده است حذف شده اما هرگز به سمت چپ” مارین می گوید. “علاوه بر این کسانی که تبعید شده و آنها به بازگشت — که دیگر بزرگ جمعیت که ما در اینجا در جنوب کالیفرنیا است.” استاندارد است که هدف تعیین شده بود در دولت بوش تغییر در نیمه راه از طریق اوباما در سال به تمرکز در بدترین مجرمین و تغییر به بوش استاندارد تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن.

unnamed-6.jpg
دیوید مارین یخ و اجرای عملیات حذف لس آنجلس در زمینه دفتر مدیر به نظر می رسد برای یک مرد افسران امید به دستگیری خارج از خانه خود را.

این عملیات روزانه اتفاق می افتند به طور همزمان در سراسر شهرستانها عمده ایالات متحده هستند چه رشد تا پایان سال تعداد داخلی دستگیری به ده ها هزار نفر. هر روز صدها نفر بازداشت predawn عملیات مانند یک مورد به آشکار شدن در سانتا آنا. صبح امروز به تنهایی 70 افسران در منطقه هستند. مردم آنها به دنبال گرفته اند از هفته به بیش از یک سال به دنبال بسته افسر caseloads و اطلاعات موجود در فرد است.

تمام شش مردانی که افسران امید به پیدا کردن امروز محکوم شده اند حداقل یک بار برای رانندگی تحت تاثیر و یا DUI. مارین به تازگی کارگردانی خود را از صدها نفر از ماموران برای پیدا کردن مجرم DUI و همچنین به عنوان کسانی که مرتکب جنایت علیه کودکان و یا همکاران داخلی.

دو نفر از شش نفر آنها از ماموران پلیس به دنبال امروز بودند اقدام معوق برای ورود دوران کودکی ذینفع برنامه ای است که ایجاد شده بود در طول دولت اوباما برای مهاجران بودند که به طور غیر قانونی به کشور به ارمغان آورد به عنوان کودکان. IF گیرنده محافظت از تبعید به عنوان طولانی به عنوان آنها را تمیز نگه دارید سابقه کیفری.

ما در جلو و تا حدود 5 صبح در نزدیکی نقطه 40 ساله مکزیکی که دارای دو محکومیت DUI است که انتظار می رود به نظر می رسد. او در ابتدا بازداشت غیر قانونی عبور از مرز جنوبی در سال 1999 در بازگشت به مکزیک و سپس اقدام به آن را دوباره و این بار با موفقیت. او بازداشت شده است نیمی از ده بار از آن در بالای این دو محکومیت DUI او دریافت کرده است. یخ خواسته تا او را به زندان در زندان دو بار اما می گوید درخواست نادیده گرفته شد. مارین می گوید: از آن گرفته شده 10 ماه از او گذشته منتشر شد و پس از او با توجه به محدودیت منابع.

unnamed-12.jpg
مهاجرت و گمرک افسر پیاده به خانه خود تیم معتقد است که اقامت آنها در جستجوی آن هستند.

یخ بوده است surveilling این مرد برای روز تعیین امن ترین راه برای او را به زندان. مدارس و بيمارستان ها و کلیساها در خارج از مرزهای. مارین می گوید این مرد به طور معمول گرم او را در ماشین خود را معمولا پارک شده در همان نقطه خاص گوشه خیابان. افسران می خواهید برای دستگیر کردن او در اینجا به دلیل آنها نمی نیاز به یک حکم به بازداشت اموال عمومی بر خلاف که در آن مردم می توانند حاضر به ترک. اما این نوع از دستگیری خطرناک است زیرا فرد می تواند با استفاده از این وسیله نقلیه برای اجرای بیش از, افسران قفل خود را در داخل و یا استفاده از یک سلاح در داخل خودرو در برابر افسران.

ما در حال نشستن در یک بلوک را از گوشه. دیگر افسران ارسال شده در بینام و اتومبیل های اطراف همان منطقه است. طبیعی رها کردن زمان می آید و می رود و با هیچ نشانه ای از مرد است. مارین می گوید این غیر معمول نیست حتی پس از مقدار زیادی از برنامه ریزی است. آنها سعی خواهد کرد برای پیدا کردن او یک روز دیگر. آن را تقریبا 6:30 صبح

ما در حرکت به نزدیکی خانه که در آن شش افسر امید به پیدا کردن هدف دوم یک 22 ساله که او نیز یک IF گیرنده و محکوم شده سه بار DUI و منتشر شده توسط اجرای قانون محلی با وجود یخ درخواست برای اطلاع رسانی از قبل. به جای انتظار برای این مرد در خیابان افسران امید به پیدا کردن او را در خانه اش. آنها در سکوت راه رفتن از شیب جلوی خانه و اطراف خانه و دو طبقه ساختمان مسکونی در پشت آن. یک افسر طول می کشد ، مارین چشمک می زند خود را چراغ قوه را به سمت پنجره یک افسر در درب جلو در حالی که دیگری می ایستد در چمن جلو با پشت خود را به خانه به عنوان او به تماشای خیابان.

پس از چند دقیقه از ضربه زدن افسر در مقابل درب پایین می آید از خم شدن که به گزارش یکی از ساکنان گفت: فرد آنها به دنبال زندگی در یک خانه متفاوت در کنار این ملک. این گروه اجرا می شود به دنبال این خیابان تعداد آنها فقط داده می شود و پس از آن نقطه ، افسران دست کشیدن بر روی درب و نگاهی به اطراف ملک. دو نفر بیرون آمدن از درب سمت و صحبت با افسران از طریق 7-پا بلند حصار که بلوک کسی از داخل. ساکن مرد گفت: آنها به دنبال زندگی نمی کنند در اینجا دیگر و بازگشت به مکزیک شش ماه پیش.

این یکی دیگر از ناموفق نیم تنه برای مرین تیم. گروه بزرگتر می شکند تا دوباره پس از دو بیشتر مردم در جدا کردن مناطق. آن را تقریبا 6:45 am و یک نفر در بازداشت, از بازداشت که دیگران در این گروه ساخته شده در حالی که ما در خانه است. ما سر به مکان سوم — از آن خواهد شد یکی دیگر از stakeout برای یک مرد آنها می گویند پیاده روی به ماشین خود را از نزدیکی یک خانه در یک زمان خاص.

unnamed-7.jpg
مهاجرت و گمرک افسر peruses یک لیست از صدها نفر از مردم خواست با آژانس.

مارین می گوید: آنها به دنبال یک 28 ساله مکزیکی که به طور غیرقانونی عبور از مرز جنوبی در سال 2018 گرفتار بود توسط گشت مرزی و بازگشت به مکزیک که روز پس از آن گرفتار شد دوباره به طور غیرقانونی عبور و بازگشت دوباره به مکزیک. در برخی از نقطه بین پس از آن و در ماه گذشته او در نهایت آن را مرز گذشته گشت و به کشور است. یخ می داند که چرا او دستگیر شد Dec. 16, 2019, برای DUI و باز داشتن ظرف الکل. یخ افسران در اتومبیل های متعدد نشستن در نزدیکی ماشین خود را برای بیش از دو ساعت با رویت. منتظر است که گاهی اوقات قطع شده توسط رهگذران که توقف برای گرفتن عکس از مارین خودرو و برچسب ها که او می گوید آنها را به اشتراک گذاری آنلاین برای هشدار به افرادی که یخ در این منطقه است.

دیگر افسران در سانتا آنا دستگیر و نفر دوم که گرفته شده به این سازمان در شهر رزرو مرکز. او خواهد شد و یا منتقل به آدلانتو بازداشتگاه در شمال لس آنجلس و یا اگر شخص از مکزیک و قبلا حذف شده, بازگشت جنوبی از مرز که بعد از ظهر.

افسران تماس آن واریز شده اواخر صبح با فقط دو نفر از شش نفر آنها می خواستند برای پیدا کردن در بازداشت است. مارین shrugs آن را خاموش. او می گوید: گرفتن کسی را در خیابان ها قبل از آنها می تواند مرتکب یکی دیگر از DUI است که می تواند کشتن یک شهروند یا غیر شهروندی در زمان آینده است و حداقل چیزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی