شش نفر از کارکنان بمبئی هتل تاج تست مثبت برای coronavirus

هندی, هتل شرکت اجرا می شود که

اخبار مرتبط

Coronavirus, Coronavirus outbreak, gujarat police,tablighi jamaat, Nizamuddin, gujarat cases in gujarat, latest news on coronavirus deathاین شرکت میزبانی در حق بیمه خود را, هتل های پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی که در خط مقدم مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در این شهرستان است.

تاج خواص زنجیره ای در روز شنبه گفت: نامشخص تعداد کارکنان خود را در پایتخت مالی را آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این شرکت است که میزبانی در حق بیمه خود را, هتل های پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی که در خط مقدم مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در شهرستان انجام آزمون حدود 500 نفر از کارکنان آن گفت.

بدون مشخص کردن تعداد آلوده کارکنان این شرکت در بیانیه ای گفت که بسیاری از آنها “بدون علامت نشان مطلقا هیچ نشانه ای از بیماری”. “با این حال کارکنان تست مثبت و علامتی بموقع در بیمارستان بستری و دیگران بودند که در تماس با آنها باید بلافاصله قرار داده شده است در قرنطینه” این شرکت اعلام کرد.

یاد تاج محل کاخ و برج هتل شرکت در جنوب بمبئی ندارد مهمانان در حال حاضر
و تنها کارکنان حداقل در حال حاضر برای اطمینان از نگهداری اموال آن را گفت. زمانی که در تماس با یک مقام ارشد از Brihanmumbai شهرداری شرکت نمی تواند هر گونه اطلاعات به عنوان به چگونه بدن مدنی بود درمان IHC خواص که در آن کارکنان آزمایش مثبت است.

در برخی موارد BMC مجموعه تا مهار مناطق اطراف ساختمان که در آن coronavirus بیماران یافت می شوند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im