وضعیت به حالت عادی بازگشت در شورش-ضربه شمال شرقی دهلی

یک مرد مسلمان نقاط نسبت به یک محل برای سربازان در حال گشت در یک خیابان زیر خشونت در دهلی نو. (PTI)

برخی از نشانه هایی از حالت عادی بازگشت و به شورش-آمار مناطق شمال شرقی دهلی نو در روز شنبه به عنوان افراد پا را از خانه های خود را به خرید مواد غذایی و دارو را از چند مغازه که باز در میان تشدید گشت زنی توسط پرسنل امنیتی. از اوایل صبح مدنی کارگران دیده می شد پاکسازی جاده ها از آجر و شیشه خرده ریز و سوخته وسایل نقلیه پس از خشونت که در سمت چپ 42 کشته و بیش از 200 مجروح شدند. در بعضی از نقاط حتی بولدوزر مورد استفاده قرار گرفت عنوان شد مشکل به صورت دستی حذف باقی مانده است. در Jaffrabad, Maujpur, Yamuna Vihar, Chand باغ Mustafabad و Bhajanpura که در میان مناطق بدترین آمار خشونت وجود دارد بیشتر وسایل نقلیه و مردم در جاده ها نسبت به پنج روز گذشته. پرسنل از دهلی پلیس و نیروهای شبه نظامی تشویق مردم برای باز کردن مغازه های خود و درخواست برای صلح و هماهنگی جمعی.

آنها خود را آغاز مارس در Jaffrabad نقل مکان کرد و از طریق Maujpur و سپس به کوچه های باریک از نور-e-الهه, Yamuna Vihar و Bhajanpura مناطق که در آن اوباش زد شورش vandalising مغازه ها و خانه ها و آتش زدن وسایل نقلیه در اوایل این هفته. مدارس در شمال شرقی دهلی هنوز هم باقی می ماند بسته شده است. “این تنها کوچکتر مغازه ها که امروز افتتاح شد. بزرگتر مغازه ها و نمایشگاه ها هنوز باز نیست و صاحبان آنها محتاط بودن” یک نمایشگاه مالک که ملک مورد حمله قرار گرفت در طول این درگیری ها گفت: PTI.

اخبار مرتبط

Shakib ساکن Noor-e-الهه گفت: مردم فروش سبزیجات در چرخ دستی های ساخته شده دور از مستعمرات. “بسیاری از فقط یک زن و شوهر از آنها می تواند دیده می شود. این نرخ هنوز هم کمی بالا تر از حد معمول اما حداقل آنها را از سر فروش,” او گفت:. Yamuna Vihar ساکن Amit Tanwar گفت: این وضعیت بهبود یافته است و فروشگاه های مواد غذایی و دیگر مغازه ها باز در طول روز.

با این حال برخی از موسسات مانند رستوران ها هنوز باز نشده به کارگران خود را به کار نمی آیند ، مقامات روز شنبه گفت: مدارس بسته باقی خواهد ماند در شمال شرقی دهلی تا 7 مارس در نمایی از خشونت است. سالانه امتحانات نیز به تعویق افتاد و پس از وضعیت مساعد برای انجام معاینات در خشونت-مناطق آسیب دیده آنها گفت. منابع گفت: دولت دهلی نو است و با توجه به صدور شماره واتساپ برای مردم به گزارش گردش پیام های تحریک آمیز و شکایت در آن گسترش شایعات.

در میان چندین خانه را به آتش کشیدند توسط تظاهر کنندگان این بود که از مرز نیروهای امنیتی (BSF) پاسبان محمد Anees که در حال حاضر ارسال شده در اردوگاه از زور در غرب بنگال را Radhabari. BSF تصمیم به بازسازی خانه خود و دست آن را به او به عنوان یک “هدیه عروسی’. در گورو تق بهادر (GTB) بیمارستان مردم هنوز هم دیوانه وار به دنبال عزیزان خود یا در تلفات بخش و یا در سردخانه. چهل و هشت سال Madeena که پسرش گم شده پس از روز شنبه پس از خشونت شده است در حال اجرا به ایستگاه های پلیس برای پیدا کردن اگر او هنوز زنده است.

“من شده اند با رفتن به ایستگاه های پلیس. وجود دارد هیچ اثری از او است. من نمی دانم اگر او زنده است یا نه. حتی اگر او در اینجا پیدا کنید (در سردخانه) در میان مرده من را دریافت بسته شدن حداقل. در غیر این صورت من به زندگی امید برای همیشه لطفا برای که او به خانه خواهد آمد روزی,” او گفت:. محمد قدیر از بیجنر شده است که بازدید از GTB بیمارستان پس از سه شنبه است که به دنبال خود 18 سال خواهر آفتاب. “او رفته بود برای دیدار با دوستان خود را در آن روز. دوستان او به من گفت که کردند اراذل و اوباش در حالی که آنها موفق به فرار شد و شتم بد,” او گفت:.

BJP رهبر Kapil Mishra است که در مواجهه با توپخانه ضد هوایی به اتهام ساخت اظهارات تحریک آمیز قبل از جمعی شورش را در شمال شرقی دهلی و خانواده برخی از قربانیان خشونت شرکت در یک “راهپیمایی علیه تروریسم جهادی” گرفته شده در کننوقت محل در روز شنبه که در طی آن برخی از مردم مطرح شعارهای ‘شلیک خائن’.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im