یک شهروند زندگی در کانون مرگبار coronavirus می گوید دولت است نه راستگو بودن با افرادی که “واقعا درمانده” به مبارزه با superbug که به کشته شدن بیش از 200 و آلوده بیش از 9000 در سراسر کشور است.

“تصور کنید که یک ووهان شهروند می گوید:” این مرد چینی در یک ویدیو, نوشته شده توسط عصر بار به توییتر. “خود و خانواده خود و دوستان و آشنایان خود را به طرز مرموزی قرارداد این بیماری است. این نیست که آنها حاضر به همکاری. آنها فقط باید هیچ انتخاب است. آنها نمی توانند به هر گونه درمان های پزشکی. آنها حتی نمی تواند تشخیص. آنها فقط می تواند نشستن و منتظر به مرگ است.”

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس یک “جهانی اورژانس تهدید” در روز پنج شنبه به عنوان گزارش از بیماری رسیدن به بیش از 15 کشور این هفته را با ایجاد وحشت و ناشی از خطوط هوایی به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین است.

“علائم و نشانه های این ویروس هستند و نه مانند آنچه مقامات می گویند” ادامه داد ووهان شهروند. “مثل یک تب و سرفه و یا هر چیز دیگری. در واقع حتی اگر شما بدون تب و بدون سرفه, شما هنوز هم می تواند بیماری دارند.”

پزشکان هشدار داده اند که این ویروس می تواند توسط افرادی که هنوز به نشان دادن علائم آن عبارتند از سرفه و تب و تنگی نفس. رئیس جمهور چین به نام coronavirus یک “دیو” بیماری همه گیر در اولین اظهارات این بیماری همه گیر.

“ما واقعا درمانده. همه ما در حال شستشوی مغزی. ما هم می خواهید برای زنده باز زندگی از دموکراسی و آزادی” اضافه شده شهروند. “هر آنچه که اتفاق می افتد به مقامات عالی رتبه? آنها می خواهم خراش منافع ما مردم عادی. هیچ یک از ما گنگ است. ما فقط باید قدرت ندارد.”

یک گزارش از هنگ کنگ مبتنی بر خروجی Initium رسانه ها ادعا می کند دولت چین پوشش داده است تا واقعی مرگ و میر coronavirus قربانیان و که پزشکان فرستاده اند مرده به بدن سوزانده شود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی