SIS اعزام بیش از 2 لاخ پرسنل در سراسر 630 مناطق در پی Covid-19

Rs 7,093-کرور SIS مستقر شده بیش از 2 لاخ امنیتی تمیز کردن کارکنان و رانندگان در سراسر 630 مناطق در کشور است.

نیروی انسانی امنیت کرگدن SIS (اوراق بهادار و سرویس های اطلاعاتی) است که تحت هیچ self-قرنطینه مستند. در مقابل دولت اتحادیه ذکر شده است این شرکت در ناوگان امنیتی تمیز کردن پرسنل و رانندگان تحت خدمات ضروری دسته در پی coronavirus بحران به آدرس این بیماری همه گیر.

Rs 7,093-کرور SIS مستقر شده بیش از 2 لاخ امنیتی تمیز کردن کارکنان و رانندگان در سراسر 630 مناطق در کشور است. ادارات پلیس از چندین متحده پایین گرفتار بی سابقه حکومت نظامی بار به دنبال طناب زدن در از شرکت های خصوصی امنیتی برای ارائه به عقب تا زمانی که مورد نیاز است.

“در اوایل این هفته, این اتحادیه با وزارت کار و وزارت را کارگردانی SIS هند نه به در نظر گرفتن کاهش کارکنان قدرت و نه برش حقوق خود را در این مقطع به عنوان آنچه که آنها در حال انجام هستند ‘خدمات ضروری’. این یک سورپرایز شیرین و لذت بخش است که مهم طبیعت کار است که برجسته شده حتی با نخست وزیر به اشاره محترم به بیمارستان تمیز کردن کارکنان” SIS مدیر عامل Rituraj Kishore سینها گفت: FE.

SIS با عملیات در سنگاپور و استرالیا اهرمی آن Covid-19-درس مبارزه از سنگاپور با استفاده از آن دانش در تجهیز مردم برای رسیدگی به این بیماری همه گیر. “همه گیر برخورد کرده بود سنگاپور در ژانویه و ما تا به حال شده است به نام در به استقرار ما تمیز کردن مردم و امنیت مردم را به صف در بیمارستان در ماه فوریه است. یادگیری منجر شود از دانستن میزان و نوع نیروی انسانی مورد نیاز بهداشت و پروتکل نوع مواد ضد عفونی کننده برای استفاده گلچین از سنگاپور تجربه کمک کمی در تهیه هندی کارکنان مشابه اضطراری,” او می گوید. در آماده سازی این شرکت تا به حال در تسریع فرآیندهای خرید درخواست از آن 312 شعبه در سراسر هند است.

حتی 2019 در حالی که تا به حال دیده می شود رکود در چند بخش آن را باز کرده بود یک پنجره فرصت برای نیروی های امنیتی ، هر زمان که خودرو کارخانه و یا شرکت های حمل و نقل هوایی دچار مشکل بودند نیاز خود را برای امنیت و دوربین برای محافظت از انبار و یا وسایل نقلیه بالا رفت. سینها اذعان می کند که تکه بزرگ از SIS را درآمد در سال مالی جاری است از عملیات در حالیست که بخش عمده ای از گردش مالی خود را آمد از عملیات در سنگاپور و استرالیا است.

در نقدی تدارکات عمودی SIS است که این کشور دومین, بازیکن, برگزاری 20 درصد سهم بازار. با توجه به سینها “مرکز قاطعانه دستور نقدی تدارکات بازیکنان که خود پرداز هرگز نباید خشک به خصوص در این بحران” او گفت:. وجود دارد افزایش در آن مرکز مدیریت نمونه کارها بیش از حد.

گمانه زنی زیاد است که SIS ممکن است با لمس 9,000 تومان کرور روپیه در گردش در مالی جاری, روش سوارکاری, عظیم, امنیت تقاضا است. “من به دنبال آن از سمت درآمد در حال حاضر,” او می گوید. “این است که قریب به اتفاق به اندازه کافی است که من تمیز کردن کارکنان در حال کار 12-20 ساعت در بخش مراقبت های اتاق در بیمارستان و حتی پوشیدن پوشک بزرگسال برای تمدید ساعت و تحسین braving خطرات. این نیت است که ما با مردم در طول زمان بد است غرامت عادلانه به اندازه کافی” سینها گفت.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>