سنگاپور گزارش 10 بیشتر coronavirus موارد

آواز خواندن

ده مطلب coronavirus موارد گزارش شده از سنگاپور روز دوشنبه با در نظر گرفتن تعداد افراد آلوده به این بیماری مرگبار در این کشور به 160 وزارت بهداشت در اینجا گفت.

از 10 مورد جدید سه وارداتی – دو از اندونزی و یکی از انگلستان آن را گفت.

ده مورد از 67 تا بستری شده در بخش مراقبت ويژه. بقیه بیماران پایدار و بهبود این وزارتخانه گفت.

“از نظر افزایش تعداد COVID-19 عفونت در سطح جهان و انتظار می رود افزایش در تعداد موارد تایید شده در سنگاپور, ما نیاز به اولویت بندی منابع ما در بیمارستان های دولتی ،

همچنین در کوتاه مدت بازدید کنندگان به سنگاپور را مجبور به پرداخت هزینه درمان خود را اگر آنها آلوده به ویروس coronavirus.

وزارت روشن است که آن را ادامه خواهد داد به چشم پوشیدن COVID-19 تست هزینه برای همه کوتاه مدت مراجعه دارندگان پاس به عنوان بخشی از بهداشت عمومی اقدامات لازم برای شناسایی و برقراری تماس با ردیابی برای تایید موارد که ممکن است این بیماری در حالی که در سنگاپور است.

دولت ادامه خواهد داد به پرداخت هزینه برای COVID-19 تست هزینه و صورتحساب بیمارستان کامل برای ساکنان سنگاپور و بلند مدت تصویب دارندگان بستری در بیمارستان های دولتی برای COVID-19 درمان آن گفت.

در ضمن مسافران کشتی کروز کاستا Fortuna که حوض در سنگاپور در روز سه شنبه را تحت سلامت چک زمانی که آنها پیاده های دریایی و بندر مقام از سنگاپور (MPA) و سنگاپور گردشگری هیئت مدیره (STB) گفت.

کشتی کروز خواهد حوض در سنگاپور به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی تماس بگیرید و پس از آن تبدیل شد به دور از پورت های دیگر در آن سفر در تایلند و مالزی با توجه به گزارش کانال خبری آسیا ،

این کشتی که دارای یک پورت خانه در سنگاپور اعلام کرده است که هیچ یک از مسافران آن تب یا علائم دیگر بیماری تنفسی.

خطوط هوایی سنگاپور بیش از حد خواسته است آن خدمه کابین به پوشیدن ماسک صورت در پرواز برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این موقت است “اقدام احتیاطی” برای به حداقل رساندن خطرات برای هر دو به مشتریان و کارکنان آن گفت.

این کشور در گزارش 12 coronavirus موارد در روز یکشنبه.

این بیماری ادعا کرده 3,119 زندگی در چین, کانون virus.

به غیر از چین بیش از 3,800 که مردم از این بیماری و تعداد عفونت عبور کرده اند 110,000 مردم در 100 کشور جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im