سنگاپور سوابق 262 جدید کروناویروس موارد

سنگاپور در روز یکشنبه ثبت 262 جدید کروناویروس موارد مصرف چوب خط حساب کردن به 42,095 به عنوان مقامات بهداشت گفت: تعداد موارد مثبت برداشت تا در میان کارگران خارجی اقامت در خوابگاه با توجه به آزمایش های گسترده.

وزارت بهداشت گفته است که تعداد موارد جدید در جامعه کاهش یافته است از متوسط هشت دو هفته پیش به چهار در هفته گذشته, the Straits Times گزارش شده است.

در همان دوره متوسط تعداد عواملی جامعه مورد در هر روز کاهش یافته و از سه مورد به آن گفت.

جدید 262 موارد گزارش شده در روز یکشنبه و نه جامعه موارد از آنها سه سنگاپور و یا اقامت دائم و شش در حال کار تصویب دارندگان وزارت بهداشت گفت:, و اضافه کرد که بقیه موارد کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه.

روز شنبه وزارت گفت که تنها یک COVID-19 بیمار در شرایط بحرانی در واحد مراقبت های ویژه (ICU). قبل از آن وجود دارد تنها یکی از این بیمار در ICU در ژوئن 13 و دو از ژوئن 14.

تعداد این بیماران در ICU بوده و در کاهش پس از آن به اوج خود رسید و در آوریل 10 با 32.

در ضمن دو جامعه جدید مورد تایید در روز شنبه بدون علامت بودند و یکی از آنها بود 46 ساله هندی ملی, که با این نسخهها کار در سنگاپور خدمات ضروری است.

یکی دیگر بود که 34 ساله بنگلادشی است که یک تماس از چهار دیگر موارد تایید شده و در حال حاضر شده است در قرنطینه یک دولت قرنطینه مرکز.

آنها آزمایش مثبت در آزمايشهاي که نشان می دهد به احتمال زیاد در گذشته عفونت و گفت: وزارت.

این ملی هند است که عواملی به موارد قبلی بود برداشت تا به عنوان یک نتیجه از فعال غربالگری و نظارت و مورد آزمایش قرار گرفت که او با این نسخهها کار در خدمات ضروری است.

سنگاپور تا به حال 26 مرگ و میر ناشی از COVID-19 عوارض در حالی که 10 که تست مثبت اند و از علل دیگر.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *