سنگاپور پلیس پروب تجارت نفت غول

سنگاپور راه اندازی کرده است یک کاوشگر به یک تجارت نفت شرکت که گفته می شود تحت پوشش تا صدها میلیون دلار ضرر, پلیس گفت:.

هین Leong تجاری شده است یک نیروی عمده در بازار نفت برای چند دهه و آن مخمصه برجسته خرید اینترنتی از هفته هرج و مرج در نفت خام در بازارهای ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تقاضا شده است خفه به عنوان دولت ها در سراسر جهان تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس با مستندات و ممنوعیت سفر منجر به سقوط قیمت نفت است.

این شرکت به دنبال دادگاه حفاظت از طلبکاران هفته گذشته پس از سقوط قیمت فلج درآمد و باعث شد بانک ها به صدا در بدهی های خبری بلومبرگ گزارش داد.

اما دادگاه براده نشان داد این شرکت که مدیون نزدیک به چهار میلیارد دلار تا به حال پنهان در حدود 800 میلیون دلار در ضرر و زیان بیش از سال, این گزارش گفت:.

آن گفت: این شرکت بنیانگذار Lim اون Kuin دستور داده بود این شرکت برای مخفی کردن ضرر و زیان وارده از معاملات آتی.

این شرکت نیز به فروش می رسد برخی از این سوخت آن را تا به حال ارائه به عنوان وثیقه برای تضمین وام های بانکی, ایسنا گفت, به نقل از اسناد ثبت شده در دادگاه.

سنگاپور پلیس در حال حاضر راه اندازی یک پروب تایید در بیانیه ای کرد که “تحقیقات ادامه دارد”.

هین Leong پاسخ نمی دهند به خبرگزاری فرانسه درخواست برای نظر.

بازار نفت شده اند با چکش در هفته های اخیر به عنوان ویروس پیاده روی دور دنیا با نفت خام ایالات متحده در حال سقوط به قلمرو منفی برای اولین بار در روز دوشنبه ،

حتی یک معامله با برترین تولید کنندگان برای کاهش تولید حدود 10 میلیون بشکه در روز انجام داده است کمی به ساحل تا قیمت.

با توجه به فوربس Lim تاسیس هین Leong در سال 1963 در سن 20 با یک کامیون تحویل دیزل به ماهیگیران و کوچک روستایی تولید قدرت.

آن را پس از رشد به یک کرگدن با کسب و کار است که شامل نفت تجاری سازی و دریایی تدارکات پشتیبانی می کند.

فوربس گفت که Lim دیگر یک میلیاردر که از اواخر ماه آوریل “اخبار زیر که تجارت نفت شرکت تا به حال 800 میلیون دلار در قبلا نامعلومی ضرر و زیان”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im