سنگاپور PM لی بازگشت به قدرت با ‘دستور واضح و روشن’

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong امن است دستور واضح و روشن خود را با حاکم حزب خلق (PAP) برنده 83 از 93 رقابت کرسی های پارلمانی در انتخابات عمومی برگزار شد در میان Covid-19 گیر با مخالفان به دست آوردن زمین با پیروزی یک رکورد 10 کرسی است.

حزب حاکم در قدرت پس از استقلال در سال 1965 امن 61.24 درصد از کل آرا در انتخابات را از 69.9 درصد در سال 2015. حدود 2.6 میلیون سنگاپور رای در روز جمعه.

ما یک دستور مشخص, اما در درصد از آرای مردمی است که به عنوان بالا به عنوان من تا به حال برای امیدوار 68 ساله لی گفت: PAP را پس از نتایج کنفرانس مطبوعاتی در صبح روز شنبه.

مخالفان حزب کارگران امن 10 کرسی و شکست یک تیم در گروه نمایندگی حوزه سنگکنگ رهبری سابق وزیر در دفتر نخست وزیر Ng Chee Meng که همچنین دبیر قدرت ملی معاملات اتحادیه کنگره (NTUC).

نخست وزیر مطمئن باشید این تنها حق است که حزب کارگران هندی-منبع دبیر کل ganem بود به طور رسمی تعیین شده به عنوان رهبر مخالفان, و او خواهد شد ارائه شده با مناسب کارکنان پشتیبانی و منابع برای انجام وظایف خود .

لی گرفت و در نتیجه در این شرایط به عنوان حمایت از سیاست ها و برنامه های او به نام انتخابات میان Covid-19 بیماری همه گیر.

ما این را به جلو و کار با سنگاپور برای تحقق آن برنامه ها و حل مشکلات است که ما از او به رسانه ها گفت.

لی که منجر PAP به عنوان دبیر کل گفت: سنگاپور درک آنچه در خطر است و به همین دلیل ما باید دست به دست هم برای حمایت از منافع ملی ما.

او متعهد به استفاده از این دستور مسئولانه برای مقابله با Covid-19 وضعیت و رکود اقتصادی به سنگاپور با خیال راحت از طریق بحران و فراتر از آن .

نتایج منعکس کننده درد و عدم اطمینان است که سنگاپور احساس در این بحران از دست دادن درآمد و اضطراب در مورد شغل اختلال ناشی از مدار شکن و امن فاصله محدودیت, او گفت:.

این نه یک احساس خوب انتخابات گفت: Lee سنگاپور سوم نخست وزیر که چهره شهر دولت بدترین رکود اقتصادی با اقتصاد, پیش بینی برای کوچک کردن بین 7 و 4 درصد بوده است.

لی اذعان کرد که این نتیجه نیز نشان داد تمایل روشن برای تنوع صداها در مجلس.

سنگاپور می خواهید PAP برای تشکیل دولت, اما آنها و به خصوص جوانتر رای دهندگان همچنین می خواهم برای دیدن بیشتر مخالفان حضور در مجلس او اشاره کرد.

لی افزود که او به نظر می رسد به جلو به مشارکت و سهم اپوزیسیون در پارلمان.

سینگ که حزب کارگران تیم حفظ Aljunied نمایندگی گروه حوزه (GRC) باید 10 منتخب نمایندگان مجلس در حال حاضر از شش قبلا. او عضو همکار نیز حفظ Hougang عضو تنها مربوط به حوزه های صندلی.

این که آیا آن کار می کند و این که آیا آن دیده می شود به عنوان یک تقویت سنگاپور بستگی دارد نه تنها در آنچه PAP می کند اما همچنین بر روی چه چیزی مخالفت می کند چرا که مخالفان در حال حاضر دارای 10 نمایندگان مجلس منتخب از حوزه گفت: Lee.

او مطمئن است که حزب حاکم خواهد گوش دادن به سنگاپور و انجام بهترین خود را به آدرس نگرانی های خود را کنید و سعی کنید را به نفع خود حمایت خود را از اینکه آیا یا نه آنها رای دادند برای PAP.

وقتی پرسید که توسط رسانه ها اگر حزب از دست داده بود جوانان رای او اشاره کرد که در نسل های مختلف های مختلف زندگی تجربه و جوان را به طور قابل توجهی متفاوت زندگی آرمان ها و اولویت ها در مقایسه با نسل های قدیمی تر.

که شما باید منعکس شده در روند سیاسی و در سیاست های دولت است چرا که در پایان سیاست های دولت باید برای رسیدن به آرزوهای هر نسل از سنگاپور لی گفت: اطمینان سنگاپور.

او امیدوار است که نسل جدید از سنگاپور نگاه انتقادی اما با یک ذهن باز در چه نسل های قبلی انجام داده اند را بررسی کند چه مربوط و چه در ادامه به حس را به آنها را در یک محیط جدید و یادگیری از این تجربه سخت و برنده توسط پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ .

این است به طوری که آنها لازم نیست که برای یادگیری آنها را همه را دوباره و دوباره و پرداخت قیمت بالا که در حال حاضر پرداخت شده است .

لی افزود که او به طور طبیعی در نا امید از دست دادن تازه شکل گرفته سنگکنگ GRC که حزب کارگران و برنده با 52.13 درصد از آرا معتبر.

Ng Chee Meng و تیم خود را — لام پین Min Amrin امین و ریموند اب قلیایی-همیشه می دانستم که رفتن به یک مبارزه دشوار است.

آنها را از آن داد تا خود را, اما سنگکنگ رای دهندگان صحبت کرده اند و ما به احترام تصمیم خود را.

لی توصیف آن را به عنوان از دست دادن بزرگ به تیم من و به نسل چهارم رهبران به خصوص به عنوان Ng است دبیر کل جنبش کارگری را NTUC.

سینگ 43 گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از نتیجه ای که تیم خود را ادامه خواهد داد به تلاش برای نتایج خوب در زمین و به نمایندگی از رای دهندگان صادقانه در مجلس .

امروز نتایج مثبت هستند اما ما باید به آمار زمین در حال اجرا است. ما نباید بر سر ما با این نتایج. وجود دارد مقدار کار را به انجام. و من می توانم به شما اطمینان دهم این حزب کارگران تیم متعهد به خدمت سنگاپور تاکید کرد.

PAP رقابت تمام 93 کرسی و حزب کارگران و 21 کرسی. نه احزاب سیاسی دیگر نیز در اعتراض به انتخابات.

در مجموع 192 نامزدهای رقابت برای کرسی از طریق 17 گروه نمایندگی حوزه (GRCs).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im