سنگاپور عملیات تست توده به عنوان ویروس شیوع بالن

سنگاپور به دنبال محوری به تهاجمی تر coronavirus پاسخ استراتژی است که شامل توده تست برای جمعیت آن از 5.7 میلیون نفر به عنوان موارد در شهر-دولت شروع به پریدن کرد بیش از ده برابر این ماه به صلیب 11,000.

این کشور امیدوار است قادر به تدریج بازگشایی اقتصاد در حدود یک ماه خیلی بیشتر testings برای کل جمعیت و در همان زمان به اضافی امن فاصله اقدامات وزیر تجارت و صنعت چان چون آواز گفت: روز شنبه در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ را Haslinda امین.

در حالی که چان نداد در این طرح آن را بیشتر سفت در موضع یک کشور است که تا به حال با تکیه بر روش تماس با ردیابی و متوسط بیشتر تست سیاست. در حال حاضر سنگاپور است ramping تا تست در میان خود کارگران خارجی که اکثریت قریب به اتفاق آن مورد تأیید هر چند ادامه داد: انتقال محلی و افزایش عواملی موارد باقی می ماند یک نگرانی است.

تجارت وزارت گفت: آن را نمی باید بیشتر نظرات فراتر از چان مصاحبه.

نخست وزیر Lee Hsien Loong این هفته گفت که این کشور نیاز به مقیاس تست برای Covid-19 قابل ملاحظه ای به طوری که آن می تواند به سرعت شناسایی هر گونه موارد جدید که پاپ تا. این ما به تدریج انجام می دهند نه تنها با تهیه کیت های آزمایش و تجهیزات از کشورهای دیگر بلکه با توسعه و ساخت خود ما تست کیت, او گفت:.

تست نرخ

سنگاپور اوایل لفاظی های عمومی حاکی از عدم تمایل به آزمون به طور گسترده ای با تمرکز بر کسانی که با علائم برای جلوگیری از به هدر رفتن شد. Kenneth Mak, وزارت بهداشت, مدیر خدمات پزشکی گفت: در اوایل ماه مارس که جامعه تست برای همه مردم صرف نظر از اینکه آیا آنها باید علائم و یا نمی خواهد تولید فعالیت های زیادی کرده اند اما عملکرد پایین.

شهر-دولت در حال حاضر تست در یک نرخ بسیار بالا در مقایسه با دیگر کشورها با توجه به کارشناسان بهداشت و درمان. وزارت بهداشت, وب سایت می گوید آن را به حال swabbed مورد 14,500 منحصر به فرد افراد در هر میلیون از 20 آوریل با بیش از 80 ، 000 منحصر به فرد افراد مورد آزمایش در مجموع.

امکان حرکت در می آید که کره جنوبی که راه اندازی عظیم تست کمپین موفق به کاهش سرعت رشد عفونت در اوایل ماه مارس. به دلیل در بخشی به اقدامات خود این بیماری همه گیر مشخصی به سرعت در کشور بلکه به سرعت در حال زوال یافت. هنگ کنگ نیز گسترده تر آن virus پاسخ فراتر از تماس با ردیابی شامل جامعه تست آن را به عنوان آشکار شد coronavirus متفاوت بود از 2003s سندرم حاد تنفسی که در آن کسانی که آلوده به طور جدی کاهش یافت و — و — بدیهی است که بیمار است.

محوری در سنگاپور استراتژی می تواند آن را به عنوان چنگ زدن با یک افزایش در موارد میان دستمزد پایین کارگران مهاجر زندگی در تنگ خوابگاه که مدت طولانی است که ضروری است در این شهر-متحده خدمات و ساخت و ساز بخش است. این گزارش چهارمین مستقیم بعد از ویروس موارد رفتن بالای 1000 نفر در روز پنج شنبه و موارد تایید شده در حال حاضر تعداد بیش از 11,000.

در حالی که مجموع موارد در حال افزایش عفونت در جامعه محلی در واقع کاهش یافته و پس از به اصطلاح مدار شکن اقدامات نصب شد بیش از دو هفته پیش. این موارد کاهش یافت و به طور متوسط 25 تن در روز در هفته گذشته از میانگین 34 مورد در هر روز و در هفته قبل وزارت بهداشت گفت: پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im