سنگاپور کاهش داد و آن محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) پیش بینی برای سال 2020 به حدود 0.5 درصد اواسط نقطه جدید برآورد محدوده (-)0.5 درصد به 1.5 درصد در روز دوشنبه با استناد به تاثیر مداوم شیوع کروناویروس.

پیش بینی قبلی محدوده اعلام کرد در ماه نوامبر گذشته بود که 0.5 درصد به 2.5 درصد است. سنگاپور اقتصاد رشد در یک دهه پایین از 0.7 درصد در سال گذشته است.

سنگاپور تا کنون تایید 75 مورد از coronavirus با مقامات در اوایل این ماه افزایش شیوع بیماری های پاسخ سیستم وضعیت (DORSCON) به نارنجی کانال اخبار آسیا روز دوشنبه گزارش.

هفته گذشته نخست وزیر Lee Hsien Loong هشدار داد که شیوع کروناویروس خواهد تاثیر قابل توجهی بر اقتصاد محلی برای زن و شوهر بعد از چهارم.

ساخت پیش بینی تولید ناخالص داخلی در روز دوشنبه وزارت تجارت و صنعت (شرکت) گفت: شیوع کروناویروس تحت تاثیر بسیاری از کشورها در سراسر جهان از جمله سنگاپور است و به احتمال زیاد برای تعدیل چشم انداز رشد چین و آنان نهفته است.

شرکت همچنین هشدار داد که واضح تر از حد انتظار کاهش رشد اقتصادی در چین به علت شیوع ویروس خواهد تاثیر منفی تجارت جهانی و رشد اقتصادی است.

آن اضافه شده است که در همان زمان دیگر عدم قطعیت در اقتصاد جهانی مانند آمریکا و چین و تنش های سیاسی در خاورمیانه باقی می ماند.

به عنوان یک نتیجه, چشم انداز سنگاپور اقتصاد را تضعیف کرده است پس از آن آخرین نظر در تاریخ نوامبر, وزارت, گفت:, و اضافه کرد که ادامه وضعیت ویروس می تواند تاثیر اقتصاد محلی از طریق چند کانال.

اولین بیرون گرا بخش هایی مانند تولید و تجارت عمده تحت تاثیر قرار خواهد شد ضعیف تر چشم انداز رشد اقتصادی در بسیاری از سنگاپور کلید نهایی تقاضای بازار از جمله چین است.

شرکت در این بخش نیز می تواند تحت تاثیر زنجیره عرضه اختلالات ناشی از طولانی شدن تعطیلی کارخانه و کمبود نیروی کار در چین است.

دوم شده است وجود دارد کاهش شدید ورود توریست به ویژه از چین و این به شدت تحت تاثیر محلی گردشگری و حمل و نقل بخش است.

سوم مصرف داخلی است به احتمال زیاد به کاهش به عنوان مردم محلی کاهش در خرید و ناهار خوردن-کردن فعالیت های. این منفی تاثیر می گذارد شرکت در بخش خرده فروشی و خدمات غذایی وزارت گفت.

“به عنوان COVID-19 (coronavirus بیماری) وضعیت هنوز هم در حال تحول قابل توجهی وجود دارد درجه ای از عدم قطعیت بیش از طول و شدت شیوع و از این رو آن تاثیر کلی در سنگاپور اقتصاد” شرکت دبیر دائمی Gabriel Lim گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

این آمار در رشد تولید ناخالص داخلی است به احتمال زیاد احساس می شود در طول دو سال چهارم او اضافه شده است.

این وزارتخانه تاکید کرده است که در حالی که آخرین پیش بینی تولید ناخالص داخلی شامل طیف احتمال رکود اقتصادی است که مرکزی آن سناریو و آن پایه دیدگاه برای اقتصاد به رشد مثبت در حدود 0.5 درصد برای سال 2020 است.

شرکت گفت: این امر در ادامه به نظارت بر تحولات و تاثیر آنها بر اقتصاد سنگاپور از نزدیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im