سنگاپور شرکت های ساخت و ساز هستند و درخواست برای مشاوره در مورد اینکه آیا آنها باید این گزینه با استناد به نیروی majeure بند در ساختمان قرارداد به عنوان دولت بگرداند یا قرنطينه چینی کار برای جلوگیری از گسترش این coronavirus وکلا و گفتگو کرد.

سنگاپور حدود $20-$24 میلیارد دلار از بخش دولتی و خصوصی پروژه های ساختمانی در آثار این سال و هر گونه تاثیر زیادی در این بخش است که به شدت وابسته به خارجی کار می تواند کمک به فشار اقتصاد به رکود است.

درک Loh یک شریک در سنگاپور مبتنی بر TSMP قانون شرکت گفت: پنج مشتریان درگیر در بخش دولتی در پروژه های ساخت و ساز باید با نزدیک شدن او در هفته های اخیر برای مشاوره در مورد نیروی majeure – که اشاره به غیر منتظره شرایط خارجی است که جلوگیری از یک حزب به یک قرارداد از تعهدات خود.

این مشتریان که به دنبال مشاوره هستند تا حد زیادی از کسانی که استخدام, چینی, کار, گفت:” Loh.

دو دیگر ارشد وکلا که کاهش یافته است به نام برد و گفت: آنها تا به حال نیز دریافت نمایش داده شد مربوط به نیروی majeure.

ساختمان و ساخت و ساز اقتدار یک سازمان دولتی است گفت: با این حال که پیمانکاران درگیر در بخش دولتی در پروژه ها می توانید به دنبال پسوند. آن را نیز ترغیب بخش خصوصی به توسعه دهندگان برای به پسوند به پیمانکاران که برای آنها کار می کنند.

برخی از شرکت های چینی در حال حاضر به استناد فورس ماژور در قراردادها با توجه به این ویروس از جمله چین بالا LNG خریدار چین ملی نفت فلات قاره پارسیان و جیانگسو جدید بار کشتی سازی شرکت.

سنگاپور که یکی از بالاترین تعداد عفونت ویروس خارج از چین در 77 است متوقف صدور ویزا برای اتباع چینی پس از 31 ژانویه ، کارگران از چین با موجود ویزای کار باید به دنبال تایید قبل از ورود مجدد و در صورت تصویب باید صرف 14 روز در قرنطینه.

سنگاپور وزارت کار گفت: در هفته گذشته آن را رد 400 برنامه های کاربردی روزانه از بازگشت کارگران با سفر اخیر تاریخ به چین و نیز لغو برخی از کار می گذرد. همچنین مانع از کارفرمایان از استخدام خارجی کارکنان اگر قوانین را نقض کرده بودند.

سنگاپور پیمانکاران’ Association نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ساخت و ساز کارگران بدون هر گونه سفر تاریخچه به چین نیز آلوده شده است با پنج بنگلادش کارگران در میان موارد تایید شده. شرکت های درگیر Boustead پروژه های با مسئولیت محدود , گفت:, آن را متوقف فعالیت های ساخت و ساز برای ضد عفونی کردن مناطق است و در ادامه به بررسی تاثیر این پروژه نگران است.

بخش ساخت و ساز است که مجاز به استخدام کارگران از تنها تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله چین و هند و بنگلادش گسترش 2.8 درصد در سال 2019 یکی از قوی ترین نوازندگان در یک اقتصاد که ثبت نرخ رشد 0.7 درصد آن (حداکثر در یک دهه.

آخرین بار چند شرکت های ساخت و ساز به دنبال فراخوانی نیروی majeure در سنگاپور در سال 2007 بود که اندونزی ممنوع شن و ماسه صادرات به شهرستان-دولتی آوردن ساختمان فعالیت تقریبا متوقف شد.

($1 = 1.3893 سنگاپور دلار)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de