سنگاپور توصیه به ماندن در خانه و خرید مواد غذایی آنلاین

سنگاپور توصیه های عمومی به ماندن در خانه در آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس یک روز پس از نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت: شهرستان دولت است رو به قبر چالش اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

عمومی تنها باید سر به مراکز برای اقلام ضروری از جمله مواد غذایی دولت گفت: در یک مشورتی در آن رسمی واتساپ کانال نشان می دهد که مردم در خرید مواد غذایی و مواد غذایی آنلاین. آخرین بخشنامه دیگری به این کشور در مراکز خرده فروشی و گردشگری-صنایع مرتبط.

دولت همچنین توصیه می شود تمام کارگران خارجی و داخلی خارجی کارگران به اقامت در محل اقامت خود در روز خود را خاموش و دوباره تکرار اهمیت امن-فاصله گرفته است.

سنگاپور تا کنون خودداری از سفارش در سراسر کشور مستند بر خلاف هند و نیوزیلند و چند کشور اروپایی حتی به عنوان تایید موارد افزایش یافته است به 732. در عین حال دولت در روز پنج شنبه اعلام کرد اقدامات سختگیرانه تر کرد و گفت این یک جرم جنایی برای نقض دولت-دستور ماندن-صفحه اصلی اعلامیه و امن-فاصله گرفته است.

کسانی که شامل تجمعات خارج از محل کار یا مدرسه بیش از 10 نفر و فیزیکی فاصله حداقل یک متر در تنظیمات که در آن فعل و انفعالات غیر گذرا. حداکثر مجازات برای هر دو جرم است و جریمه S$10,000 (7000 دلار) و شش ماه حبس.

دولت نیز اجرا اقداماتی مانند جلوگیری از ورود کوتاه مدت بازدید کنندگان کارگردانی تمام حوادث و تجمع جرم به تعویق افتاده و یا لغو حداقل تا مارس 30 و بستن میله و سینما.

سنگاپور اقتصاد قرارداد سالانه 10.6 درصد در سه ماهه اول از سه ماه گذشته بیشتر در یک دهه با دولت در حال حاضر در انتظار یک تیز full-سال انقباض 1%-4%.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>