در حالی که ممکن است بسیاری از میان ما پیشرو خود کمتر زندگی انجام يومان خدمات همه دریافت به رسمیت شناختن آنها واقعا سزاوار. چنای-دفتر مرکزی KSA اعتماد — یک سازمان غیر دولتی — تصمیم به رسمیت شناختن چنین ‘سکوت قهرمانان’ در میان ما.

این ورزش را آغاز کرد و در سال 2013 و اعتماد بوده است و دادن جوایز به مانند قهرمانان هر سال در چنای. در این سال آنها تصمیم به رسمیت شناختن ‘سکوت قهرمانان’ در میان مردم در Coimbatore.

اولین قهرمان Kovai جوایز به رسمیت شناخته شد در یک رویداد سازمان یافته در COINDIA سالن در شهرستان در روز شنبه.

جوایز و برندگان

این جوایز عبارت بودند از: چهار دسته بندی ها—, فرهنگ و هنر, شرکت ابتکار عمل اجتماعی و ورزشی و برندگان بودند Mrudula Rai “عطر” R Ponnuswamy نگرش خیریه اعتماد و رامش Ponnuswami.

در حالی که رای افاضه آموزش رقص به شرکت کودکان به خصوص کسانی که توانائی به یادگیری هنر “عطر” Ponnuswamy دارای تو رفتگی در دیوار برای خود در ساختمان های تجاری و نگرش اعتماد برای حمایت از کودکان نیازمند با بورسیه های تحصیلی.

رامش Ponnuswami نژاد مدیر کویمباتور ماراتن گفت K Kalayanasundaram مدیریت امانت از KSA اعتماد معرفی قهرمانان Kovai جوایز.

یک کتاب منتشر شد به مناسبت و به صورت رایگان توزیع. “مفهوم پشت این جوایز و داستان از awardees در دسترس هستند در championsofkovai.org. مصاحبهها انجام شده توسط دانش آموزان از Kumaraguru کالج هنرهای لیبرال و علم Coimbatore.

“ما می خواهیم به این یک رویداد سالانه در Coimbatore. ما می خواهیم کسی را به این ابتکار رو به جلو در هر شهر وجود دارد هیچ شهر بدون قهرمان” معمار این جنبش گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de