خاموش کردن نفرت

در حال حاضر اعضای عمومی می تواند هشدار دولت دهلی نو از گردش تحریک آمیز پیام و خبر جعلی.

اوایل این ماه دولت دهلی نو به صلح و هماهنگی کمیته تشکیل شده در پاسخ به این شورش که جاروب در بخش شمال شرقی این شهر در اواخر ماه فوریه اعلام کرد که های نفرت پیام و/یا پیام های جعلی در رسانه های اجتماعی و پیام رسانی سیستم عامل خواهد بود با مجازات سه سال زندان محکوم کرد. در حال حاضر اعضای عمومی می تواند هشدار دولت از گردش پیام های تحریک آمیز و جعلی news—واتساپ شماره و ایمیل اعلام شد به طور خاص برای این منظور است. این شکایات را مورد بررسی قرار توسط یک nine-عضو پانل متشکل حقوقی و کارشناسان آن را به عنوان به خوبی به عنوان رهبران ارشد و سپس فرستاده شده به پلیس برای تعقیب کیفری. باید یک پرچم شکایت اولیه پس از پرس و جو توان عملی و در نتیجه شاه بودن در زمینه شاکی خواهد دریافت 10 ، 000 تومان پاداش.

با توجه به این تهدید است که خبر جعلی تبدیل شده است و نسبت به آن آتش زا سخنرانی/اطلاعات غلط می تواند منفجر کردن—حتی غول رسانه های اجتماعی در حال تلاش برای مقابله با این—نمیترساند سخنرانی نفرت می تواند ثابت کند یک عامل بازدارنده. از جمله اعضای عمومی ناشی بیان نفرت و اطلاعات گسترش با mala فیده قصد باعث می شود جامعه مسئول را نزد خود. به عنوان هر یک بیان گزارش این کمیته دریافت کرده بود 7,732 شکایت تا جمعه که آن را تا به حال اسکن 2,110 پیدا کردن 504 “التهابی و تحریک آمیز و التهابی در طبیعت” ساخته شده و یک مورد برای ثبت نام از یک صنوبر در دو مورد. به برخی از این صدا ممکن است مانند پیشرفت کند. اما این را باید در خاطر سپرد که تعریف “بیان نفرت” همواره مبهم و ابتکار همچنین می تواند احتمالا در نتیجه منتقدان دین/عمل مذهبی بودن برچسب نفرت گفتار deliverers—دولت باید اطمینان حاصل شود پادمان اگر آن را برای محافظت از شهروندان حق آزادی بیان است.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>