نشانه هایی از ثبات می رسند و در همان زمان به عنوان نشانه ای از عظیم اقتصادی تلفات

تیاو coronavirus بیماری همه گیر در حال نشان دادن نشانه هایی از ثبات و حتی به عنوان شاخص های اقتصادی فقط شروع به فاش کردن میزان آسیب آن به تجارت است.

مجموع جهانی coronavirus موارد پیشی گرفته اند 2,020,000 اما میزان افزایش در موارد شروع به تثبیت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است. روزانه رشد آهسته و تعداد موارد جدید روزانه کاهش یافته است بطور قابل توجهی در طول هفته گذشته. ایتالیا و اسپانیا را شمارش کمتر مورد جدید در هر روز از هفته گذشته و روزانه نرخ رشد در ایالات متحده ماند اطراف 28,000 از شنبه.

هر چند شیوع این بیماری ممکن است نزدیک به درست کردن اقتصاد ادامه خواهد داد رنج می برند برای سال آمده است. پنج شنبه شاهد انتشار اولین دسته ای از شاخص های اقتصادی به ثبت نام کامل ضربه گیر خاموش شدن ناگهانی.

تولید صنعتی و کارخانه خروجی کاهش 5.4 درصد در ماه مارس فدرال رزرو در گزارش بزرگترین کاهش از سال 1946. خرده فروشی دیدم بیشترین کاهش از داده ها شروع به جمع آوری در سال 1992 پاک کردن چهار سال از رشد با توجه به وزارت بازرگانی است.

“هیچ کس از خرید در بازار است و هیچ کاری در کف کارخانه و قدر این مارس کاهش تولید و خرده فروشی به شما می گوید بازار خوش بینی است که این بدترین اتفاق برای اقتصاد نابجا بود” اظهار نظر MUFG ارشد مالی اقتصاددان کریس Rupkey.

بیش از 634,900 coronavirus موارد تایید شده اند در ایالات متحده و حداقل 27,940 نفر کشته شده اند. در حالی که میزان موارد جدید در نیویورک, ویروسی کانون است ثبات Gov. اندرو کومو با صدور یک فرمان اجرایی از چهارشنبه که هر کس در دولت باید پوشیدن یک ماسک صورت در عمومی اگر آنها نمی تواند حفظ 6 فوت فاصله از دیگران شروع جمعه. قانون قطع نمی شود جریمه اما کومو گفت: با توجه به سازماندهی مدنی مجازات است.

رئیس جمهور تهمت و گفت: او قصد دارد برای صحبت با فرمانداران در روز پنج شنبه در مورد اجرای طرح به بازگشایی این کشور را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است گفت: ایالات متحده به تصویب اوج coronavirus. اقتصاد شده است در سقوط آزاد از ماه مارس و یک رکورد تعداد زیادی از مردم باید کاربردی برای مزایای بیکاری.

دهانه را “امن آنها بود اما ما می خواهیم به کشور ما برگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از باغ گل رز چهارشنبه. “ما می خواهیم به کشور ما برگشت. و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد و ما در حال رفتن به آن را انجام دهد به زودی.”

آلمان را به مراحل تدریجی از سراسر کشور مستند است که توقیف کسب و کار و مدارس از اواسط ماه مارس با توجه به انتخاب. شروع هفته آینده برخی از کسب و کارهای کوچک آغاز خواهد شد به بازگشایی در حالی که مدارس و آرایشگری را به تدریج باز شروع ممکن است 4. اجتماعات بزرگ باقی خواهد ماند و ممنوع تا 31 ماه اوت در اولین و اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 3.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم روز سه شنبه به توقف کمک های پولی به سازمان بهداشت جهانی را به دست آورد انتقاد شدید از طیف وسیعی از افراد برجسته مانند سابق رئیس جمهور جیمی کارتر و آمریکا اتاق بازرگانی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: سازمان کار خواهد کرد به پر کردن 400 میلیون دلار کسری بودجه آمریکا را ترک می کند.

“ایالات متحده آمریکا بوده است دیرینه و دوست سخاوتمندانه به کسی که, و ما امیدواریم که آن را ادامه خواهد داد تا” Tedros گفت. “ما تاسف از تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به منظور توقف در بودجه به سازمان بهداشت جهانی است.”

مایکروسافت از بنیانگذاران و نیکوکار بیل گیتس به نام تهمت تصمیم “به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.” بنیاد بیل و ملیندا گیتس که کمک های مالی خود را تا حدود 10 درصد از این سازمان بودجه مورد برای تبدیل شدن به کسی که بزرگترین کمک کننده داشتن قبلا برگزار شد مقام دوم را پشت سر دولت ایالات متحده.

برای دومین بار در این هفته یک قاضی فدرال طرفه با سقط جنین طرفداران حقوق با مسدود کردن یک دولت ممنوعیت سقط جنین در طول بیماری همه گیر. یک قاضی فدرال در آرکانزاس صادر سفارش ضابط موقت جمعه نگه داشتن دولت از اجرای ممنوعیت سقط جنین روش های که در نظر آنها اعمال جراحی الکتیو. قاضی منطقه کریستین بیکر, اوباما منصوب گفت: دولت ممنوع قرار داده شده یک “بی بار” در زنان به دنبال سقط جنین با استناد به این تصمیم مهم در سال 1992 دادگاه عالی در مورد والدین v. کیسی.

یک قاضی فدرال تگزاس به طور موقت مسدود شده و بخشی از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت اجرایی نظم دوشنبه که ممنوعیت دارو سقط جنین که شامل مصرف دو قرص استفاده نکنید و ارزشمند PPE است که باید محفوظ برای کارکنان بهداشتی درمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de