‘باید پاداش’: میشیگان از حزب دموکرات در دفاع از فرماندار برانگیز coronavirus سفارشات

در حالی که بسیاری در میشیگان در حال امضای دادخواست خواسته رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به ترک Rep. الیسا Slotkin گفت که او معتقد است که فرماندار باید پاداش برای او سخت عمل در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Whitmer خشم برخی از زمانی که او قدرت اجرایی برای ممنوعیت فروش کالاهای غیرضروری مانند باغبانی, تجهیزات رنگ و صندلی ماشین همراه با ممنوعیت سفر بین خوابگاه به دلیل coronavirus. در طول یک مصاحبه با فاکس نیوز Slotkin تقدیر Whitmer برای پاسخ به این ویروس.

“من فکر می کنم که وجود خواهد داشت افرادی که زنده هستند در چند ماه به دلیل اقدام تهاجمی است که فرماندار ما در زمان” میشیگان از حزب دموکرات توضیح داد. “همیشه وجود دارد رفتن به دوشنبه صبح quarterbacking. هر زمان که شما در یک بحران و شما باید یک رهبر تصمیم گیری آن را به رسم انتقاد. هیچ کس دوست دارد که ما نمی توانیم تا شمال و در میشیگان همه می رود تا شمال. هیچ کس دوست دارد که ما نمی توانیم برای باغ ها و باغ اما ما نیست که در یک خودسرانه راه است.”

او ادامه داد: “ما می گویند شما نمی توانید بروید تا شمال زیرا اگر شما اتفاق می افتد به این ویروس ما نمی خواهیم به گسترش آن به جوامع ما تا شمال. وجود دارد یک دلیل پزشکی برای بسیاری از این. در حال حاضر این نیست که ما نمی خواهیم مردم به خرید رنگ آن است که جایی که آنها جمع و خرید رنگ اجازه می دهد تا برای بیشتر انتقال است. و ما همه می خواهم به عقب بر گردیم به کار است که همه چیز ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر — اما ما باید اجازه دهید پزشکی تکه راهنمای ما است.”

این نماینده کنگره استدلال کرد که Whitmer منتقدان اشتباه بودند گفت: “من می دانم که او را گرفته برخی از بازدید. بدیهی است که او را به دست اورد شهرت و بنابراین او را برای رفتن به یک هدف آسان, اما, هنگامی که شما یک رهبر خود را مصرف اقدام تهاجمی باید پاداش.”

Slotkin دانشجوی سال اول است که کنگره آینده شغلی در پنتاگون و سازمان سیا است. توجه به پس زمینه, میزبان, Ed هنری پرسید که آیا او بر این باور Whitmer بود نقض قانون اساسی توسط مردم سلب میشیگان از توانایی خود را به سفر و یا خرید کالا تلقی غیر ضروری. Slotkin گفت که Whitmer بود اقدام در قدرت.

“این کار نقض حقوق اساسی به جلو فکر کردن در مورد بهداشت عمومی” او گفت:. “فکر می کنم از انسان ها که ما در حال تلاش برای کمک به اینجا نه فقط افرادی که مریض اما افراد مشغول به کار در خط مقدم به معنای واقعی کلمه از آمریکا در آخرین جنگ در آن بهداشت و درمان جوامع در بيمارستان. ما در حال تلاش برای اطمینان از این بیمارستان ها نمی تاخت و تاز کردن و حمایت از آنچه ما می توانیم, ما کارگران خط مقدم.”

Slotkin به تازگی معرفی قانونی که حکم یک درصد خاصی از تجهیزات پزشکی مانند N95 ماسک های تولید شده در ایالات متحده به طوری که این کشور نه وابسته به چین و یا کشورهای دیگر در آینده است. انتخاب در 2018, Slotkin یکی از چند دموکراتیک اعضای کنگره به نمایندگی از منطقه رئیس جمهور تهمت برنده در سال 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de