An ایلینوی مرد التماس کرد گناه را به ساخت یک تهدید علیه Rep. رادنی دیویس در طول یک ناسزا لادن تماس به دفتر خود.

Randall Tarr, 65, بستری در دادگاه روز جمعه که او را تهدید به شلیک جمهوری خواه ایالت ایلینوی در یک پست صوتی است که او در سمت چپ گوشی از کنگره دکتور ایلینوی دفتر در ماه نوامبر گذشته. با توجه به اسناد دادگاه Tarr از محققان گفت: او بعد از دیدن یک تلویزیون تجاری در مورد دیویس و تصمیم به تماس با شماره دفتر تجاری از.

“شما حمایت روس ها ، Tarr گفت. “چه چیزی اشتباه است با شما ؟ آیا شما … بنابراین f—ing احمق ؟ من در ارتش به مدت هشت سال و شما از یک سگ ماده در حال حمایت روس ها بیش از خود ما هوش؟”

“چه چیزی اشتباه است با شما رادنی? اوه خدای من. من نه رای گیری برای شما دفعه بعد. شما f—er” او ادامه داد. “من اهمیتی نمی دهند اگر شما برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن. اما احمق پسر-از-یک-سگ ماده, میخوای در برابر نظامی ما و ها.”

“من یک تیرانداز ماهر. من می توانم. من می خواهم به شما شلیک f—ing سر شما احمق مادر—er” گفت: Tarr که ارتش ایالات متحده کهنه.

دیویس گفت: واشنگتن آزما پس از گناه وارد شد در روز جمعه که او امیدوار است Tarr را دریافت مشاوره. او همچنین تشکر از کسانی که کمک کرد با این مورد.

“من بسیار سپاسگزار برای کار مردان و زنان ما در اجرای قانون و نظام عدالت کیفری را هر روز به نگه داشتن همه ما امن از جمله من و خانواده من” او در بیانیه ای گفت. “پس از اقدام به تیراندازی و کشتار در میدان بیس بال سه سال پیش کارکنان من و من را از تمام تهدیدات جدی و گزارش آنها را به این کنگره ، امید من این است که آقای Tarr می شود از مشاوره او نیاز دارد.”

مقامات فدرال درگیر شد بعد از پست صوتی فرستاده شده بود به کنگره ، Tarr شناسایی شد و با استفاده از caller ID و مصاحبه با روچستر اداره پلیس قبل و بعد از آن در مصاحبه با اف بی آی متهم شده است.

Tarr ابراز تاسف برای پیام تهدید در طول یک ماه دسامبر مصاحبه با آسوشیتد پرس.

“من گفت: من تا به حال شده است یک تیرانداز ماهر در ارتش. من نمی دانستم من گفت هر چیزی در مورد تیراندازی او را. من ممکن است. من حتی نمی خود یک سلاح است.” “من آرزو می کنم من فقط می تواند آن را به عقب و فقط می گویند او یک شپشو [expletive] برای حمایت روسیه تئوری.”

Tarr را صدور حکم برای نوامبر برنامه ریزی شده. 20. جرم حمل حداکثر مجازات تا یک دهه در زندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی