Boeing, 737 Max jets, Foreign Object Debris, Mark Jenks, latest news on boeing, 737 MAX airplanes737 MAX مبتنی شده از مارس 2019 پس از دو تصادفات که ادعا 346 زندگی می کند. (رویترز عکس)

بوئینگ عهد کرده است به تشدید کنترل پس از به طور بالقوه خطرناک باقی مانده در مخازن سوخت تحويل 737 MAX هواپیما, هواپیما که مبتنی شده در سراسر جهان زیر دو تصادفات مرگبار.
با توجه به توقف در سرویس این شرکت را متوقف کرده است ارائه جت و به طور موقت متوقف شد و تولید.

پس از بارها و بارها گم شده و اهداف خود را برای از سرگیری پروازها در سال گذشته بوئینگ هدف قرار داده اواسط سال 2020 بازگشت برای هواپیما. “در حالی که انجام تعمیر و نگهداری ما کشف شیء خارجی باقی مانده (FOD) در تحويل 737 MAX هواپیما در حال حاضر در ذخیره سازی” یک سخنگوی این شرکت به خبرگزاری فرانسه گفت در روز سه شنبه.
“که پیدا کردن منجر به قوی تحقیقات داخلی و فوری اقدامات اصلاحی در سیستم تولید ما.” یک پیام به کارکنان از معاون رئیس جمهور علامت جنکس گفت آوار پیدا شد در چند هواپیما در ذخیره سازی.

اخبار مرتبط

هیچ جزئیات بیشتری داده شد و در مورد باقی مانده مواد که خبرگزاری بلومبرگ گفته شده می تواند ابزار یا ژنده پوش چپ توسط کارگران است. حدود 400 هواپیما در حال حاضر باید بازرسی می شود. 737 MAX مبتنی شده از مارس 2019 پس از دو تصادفات که ادعا 346 زندگی می کند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de