Shiv ندار دانشگاه-رهبری محققان در پیدا کردن راه های جدید برای درمان عفونت تنفسی ناشی از Covid-19

Shiv ندار دانشگاه در روز سه شنبه گفته است که کشف مجموعه ای از جدید شیمیایی اشخاص (کننده باشد) با قابلیت درمان سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) و یا حاد ریه آسیب (علی) ناشی از Covid-19 (SARS-CoV-2) و سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) است که هم ناشی از coronaviruses.

یک تیم از محققان به رهبری دکتر Subhabrata Sen استاد گروه شیمی شیو ندار دانشگاه همراه با همکار پروفسور رالف Jockers انستیتو کوچین (INSERM, CNRS, Université de Paris, France)بودند درگیر در این پروژه است.

یک بیانیه مطبوعاتی از دانشگاه گفت: دو برابر استراتژی ابداع شده توسط تیم تحقیقاتی درگیر (a) نرم کننده باشد به مهار و دلبستگی ورود و عفونت جدید SARS-CoV-2 از طریق یک هدف شناخته شده در ویروس; و (ب) شرکت-مدیریت شناخته شده مواد مخدر (که مدوله مجموعه ای از گیرنده های هورمونی در انسان) و این کننده باشد به کاهش ARDS ناشی از SARS-CoV-2.

محققان بر این باورند درمانی خود را نه تنها جلوگیری از Covid-19 از تاثیر یک فرد ریه ها خواهد شد اما همچنین آدرس ریه آسیب قبلا وارد شده توسط ویروس در موارد هواکش هستند یا نه اثبات موثر و یا در دسترس نیست در دسترس نباشد آوردن مقدار امداد به Covid-19 بيمار مبتلا به ARDS.

Dr Subhabrata Sen گفت: “ما امیدواریم که ما روش درمانی را باز کردن راه حل در برابر آفات در ارتباط با سندرم زجر تنفسی حاد. هدف ما این است که به این نتیجه مطالعات بالینی تا پایان سال جاری ارسال شده است که این ترکیب جدید خواهد شد به طور بالقوه آماده برای مرحله بعدی توسعه همراه با آزمایش های انسانی.”

Dr Rupamanjari Ghosh, معاون صدراعظم شیو ندار دانشگاهy گفت: “Covid-19 موجب اثرات فاجعه بار در سطح جهان — موثر بر زندگی و معیشت. در Shiv ندار دانشگاه آن است که ما تلاش مداوم در جهت پرداختن به مسائل محلی و جهانی اهمیت سرمایه گذاری در تحقیقات مربوطه. این تحقیق خاص دارای وعده برای مبارزه با مواد مخدر است که می تواند در مبارزه با Covid-19 سارس و MERS — این است که بسیار ستوده است. در این ساعت از یک بحران جهانی ما جهانی تیم از محققان منحصر به فرد با صلاحیتهای هسته است گرد هم می آیند در همبستگی — من صمیمانه ترین تبریک به این گروه به رهبری پروفسور. سن.”

پروفسور رالف Jockers یک زیست شناس مولکولی از انستیتو Cochin, گفت:, “من هیجان زده در مورد پروژه ای است که ما در حال حاضر در حال اجرا همراه با پروفسور Sen در درمان جدید برای Covid-19 و من امیدوار هستم که ما می توانیم سهم قابل توجهی به حل چالش های این بیماری همه گیر.”

این محققان در زمینه حق ثبت اختراع موقت در هند برای حفاظت از جدید شیمیایی اشخاص. رمان مولکول در کشف است که نقل مکان کرد و به مرحله بعدی چک کردن که در آن اثر خود را خواهد شد بر روی حیوانات آزمایش.

چگونه درمان با این نسخهها کار

کشف آمده است از ماه تحقیق conceptualising مولکول کوچک تنظیم کننده های یک مجموعه ای از گیرنده های هورمونی در انسان و چگونه آنها را در ارتباط با پتانسیل گیرنده در ریه ها است که به عنوان ورود SARS-CoV-2 سارس و MERS در انسان هاست.

علاوه بر این محققان با نگاه به pathophysiological وضعیت ریه ها در نارسایی تنفسی. این شامل تحقیقات گسترده از ریه نمونه از بیماران که به صورت گذشته نگر به Covid-19. با استفاده از این اطلاعات به محققان در طراحی این پروژه ای است که کمک می کند تا در کاهش زجر تنفسی حاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de