‘او را به انجام برخی از رجزخوانی و raving’: هیلاری کلینتون راه اندازی پادکست با ‘هتک حرمت درگیر’

ثانیهillary کلینتون در حال راه اندازی یک پادکست جدید است که شامل گسترده مکالمات مدل دهید پس از اواخر شب میزبان کونن اوبراین پادکست.

“کانن فقط دودی شور و شوق در مورد این پلت فرم و او این مصاحبه که واقعا همیشه سبز و ایده با او در بخشی با الهام از تجربه است که به انجام همان چیزی که” یک فرد نزدیک به کلینتون گفت: سیاسی در روز پنج شنبه.

“او می خواهد به سعی کنید به طور گسترده تر-اعم گفتگو خواهد شد که ماندگار بنابراین شما می توانید گوش دادن به آن در یک سال و یا شما می توانید گوش دادن به آن فردا و از آن جالب خواهد بود” فرد اضافه شده است. “و پس از آن او را به انجام برخی از رجزخوانی و raving در مورد اخبار روز.”

شکست خورده ریاست جمهوری 2016 نامزد نیز به دنبال هوارد استرن نشان می دهد الهام بخش است. کلینتون در ظاهر نشان می دهد در اواخر سال گذشته و بنا به گزارش سقوط در عشق با آن سبک است.

“این یک تجربه باور نکردنی است. ما شده ایم تفکر مبتنی بر تجربه است که چگونه برای ایجاد یک فرمت مشابه” این منبع گفت. “استرن به بازیگران شخصیت های بنابراین شما می تواند به برخی از افراد در نشان می دهد در مدار که جالب هستند اما نه لزوما guestworthy? و پس از آن, امیدوارم, وجود دارد برخی از هتک حرمت درگیر است.”

خودی گفت: وزیر سابق امور خارجه است که به دنبال ایجاد پادکست در یک مد مشابه به آخرین کتاب این کتاب از زنان شجاعکه شامل “یک جلسه از ذهن مردم از شن و اراده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>