های محل, تماس های تصویری در HC وثیقه شرایط برای پیگیری زندانیان وثیقه در طول مستند

Sharing location, video call, google maps, bail conditions, Delhi High Court, POCSO Act, nationwide lockdown, coronavirus pandemic,decongest jailsدادستان مخالف این درخواست گفت: مرد محکوم شد تحت POCSO عمل برای تجاوز به یک جزئی شد و محکوم به 10 سال زندان. (بازنمودی تصویر: یعنی عکس)

های محل از طریق نقشه های گوگل و مارک حضور در تماس تصویری برخی از وثیقه شرایط قرار داده تا توسط دادگاه عالی دهلی به پیگیری از زندانیان که در حال منتشر شد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به decongest زندان.

در سه جداگانه دستور اعطای تعلیق موقت از احکام عدالت Anup J Bhambhani کارگردانی کرده است این سه مجرم را به یک تماس تصویری در هر جمعه به افسر پلیس نگران و همچنین رها کردن-یک-pin’ بر روی نقشه های گوگل به طوری که افسر می تواند به بررسی زندانی به حضور و محل.

اخبار مرتبط

دادگاه گذشت سفارشات در نظر داشتن “بی سابقه ای در شرایط اضطراری برای بهداشت عمومی” است که غالب امروز و در نتیجه نیاز به “decongest زندانها به صورت کلی پزشکی و ایمنی از همه زندانیان”. کسانی که آزاد شدند در حال 73 ساله بازنشسته مدرسه, معلم,,, 21-ماه-پیر مرد و یک دستگاه خودپرداز و ون راننده در موارد جزئی را تجاوز راش و غفلت در رانندگی و defalcation تومان 51 لاخ نقدی بود.

“این تجدیدنظرخواه (محکوم) را به یک تماس ویدیویی در هر جمعه بین ساعات 11 صبح و 11:30 صبح به افسر تحقیق در مورد بررسی افسر دیگر در خدمات و یا در غیر این صورت در دسترس نیست و سپس به شو ایستگاه پلیس که در آن مورد ثبت شده و همچنین رها کردن-یک-pin’ بر روی نقشه های گوگل به طوری که IO/شو می توانید بررسی تجدیدنظرخواه حضور و محل.

“وکیل تجدیدنظرخواه تایید کرده است که تجدیدنظرخواه دارای توانائی تطابق با این وضعیت” قاضی گفت: در سه سفارشات. دادگاه همچنین خواسته محکومین به ارائه شماره تلفن همراه خود را با سرپرست زندان و اطمینان حاصل شود که تعداد فعال نگه داشته و روشن در تمام زمانها.

این معلم بازنشسته در پی تعلیق حکم بر سلامت زمینه ای از جمله دیابت و فشار خون و آسم و گفت: در گذشته وضعیت پزشکی او را در یک گروه آسیب پذیر است که باعث می شود آن را در پزشکی ناامن برای او باقی می ماند در زندان در شرایط فعلی از شایع اضطراری برای بهداشت عمومی.

دادستان مخالف این درخواست گفت: مرد محکوم شد تحت POCSO عمل برای تجاوز به یک جزئی شد و محکوم به 10 سال زندان.

این دادگاه در حالی که اشاره کرد که او تنها در زندان بوده است از فوریه 24 و که او محکوم شده است از جرم و جرائم تحت POCSO عمل به حالت تعلیق حکم او به مدت سه ماه با توجه به غالب بی سابقه ای در شرایط اضطراری برای بهداشت عمومی است که coronavirus.

در مورد دوم که در آن مرد محکوم به شش ماه حبس برای جرائم راش و غفلت در رانندگی و باعث مرگ راش یا غفلت عمل بالا دادگاه به حالت تعلیق حکم او تا ژوئیه 14. در حالی که رانندگی یک ماشین او برخورد کرده بود یک دو چرخ باعث صدمات شدید به scooterist و مرگ یک زن ترک سوار سوار.

او کارگردانی شده توسط دادگاه به پرداخت تومان یک لاخ به خانواده مرحوم و 50,000 تومان به مجروح شدند.
او به دنبال وثیقه تعلیق حکم او گفت که در نظر شایع جدی بهداشت عمومی اورژانس, او یک مرد جوان بود در معرض قابل اجتناب و قبر خطر سلامت در زندان است.

ون راننده, خدمت, هشت سال زندان به جرم سرقت و باعث شدید صدمه زدن به افراد دیگر که همراه او در ون توسط اداره مست مواد غذایی به دنبال تعلیق حکم او دو ماه.

او به دنبال منتشر می شود گفت: خانواده متشکل از همسر و سه فرزند کوچک بودند در شرایط وخیم و آنها در مواجهه با مسائل مالی در غیاب او. دادگاه عالی به حالت تعلیق حکم او برای 45 روز اشاره کرد که او خدمت کرده است و تقریبا نیمی از مجازات او در زندان و با در نظر گرفتن نیاز مبرم به ضامن زندانها با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

دادگاه کارگردانی سه محکومین به افراط در هر عمل که تعصب در رسیدگی به درخواست تجدید نظر و خواسته آنها را به تسلیم شدن قبل از نگران زندان سرپرست در انقضای دوره تعلیق موقت از جمله.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im