سهم بازار زندگی می کنند: Sensex بسیار خوب برای باز کردن مثبت; FinMin زباله ‘زور’ گزارش پیشنهاد درآمد بیشتر مالیات

Share Market Today, Share Market Liveروند در SGX بسیار خوب نشان می دهد فاصله تا شروع برای Sensex و جذاب با 84 امتیاز و یا 0.91 درصد به دست آورید.

به اشتراک گذاری اخبار بازار امروز | Sensex بسیار خوب, به اشتراک گذاری, قیمت زنده: داخلی بازارهای سهام به پایان رسید این هفته در منفی توجه داشته باشید که خرس در زمان گرفتن بیش از دلال خیابانی بار دیگر در اعتراض به کروناویروس موارد تاخیر مالی محرک و اعلام پیچ در پیچ تا شش بدهی طرح توسط فرانکلین تمپلتون صندوق. 30-به اشتراک گذاری BSE Sensex حل و فصل 535.86 امتیاز یا 1.68 درصد پایین در 31,327.22. بازارهای سهام آسیا افزایش یافت در روز دوشنبه جلوتر از درآمد و بانک مرکزی جلسات همراه با انتظار بیشتر محرک مراحل توسط بانک مرکزی ژاپن است. شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن 0.1% و در اوایل تجارت است. ژاپن Nikkei به دست آورد 1.1% در حالی که E-Mini آتی برای شاخص S&P 500 نیز با کاهش 0.4%. به عنوان برخی از ایالات در ایالات متحده آماده برای مستند تسهیلات وال استریت به پایان رسید و بالاتر در روز جمعه. اپل و مایکروسافت قیمت سهم صعود بیش از هر کدام 1% لغو S&P 500 بیش از هر شرکت دیگر. میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد 1.11% برای پایان دادن به در 23,775.27 امتیاز در حالی که S&P 500 به 1.39% به 2,836.74. شاخص Nasdaq Composite با اضافه 1.65% به 8,634.52.

روند در SGX بسیار خوب نشان می دهد فاصله تا شروع برای Sensex و جذاب با 84 امتیاز و یا 0.91 درصد به دست آورید. بسیار خوب قراردادهای تجاری در 9233 در سنگاپوری ارز.

دولت روز یکشنبه rubbished توصیه گزارش تهیه شده توسط ماموران مالیاتی در ارتباط با هند درآمد خدمات انجمن (ایرسا) که صحبت در مورد یک میزبان از اقدامات گرفته شود به احیای اقتصاد نهفته Covid-19 بیماری همه گیر. وزارت منابع گفت که دولت تا به حال هرگز خواسته انجمن و یا هر گروه از افسران برای هر گونه گزارش در مورد این موضوع. در واقع آن بود و نه حتی بخشی از افسران وظیفه برای تهیه این گزارش منابع اضافه شده است.

به اشتراک گذاری در بازار امروز | Sensex بسیار خوب BSE NSE قیمت سهم در بازار سهام, اخبار به روز رسانی های زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im