Share Market Today, Share Market Liveروز پنج شنبه در S&P BSE Sensex به پایان رسید 163 امتیاز یا 0.40 درصد بالاتر در 41,306.03 امتیاز در حالی که گسترده تر بسیار خوب 50 شاخص مستقر در 12,133.65 تا 44.50 امتیاز یا 0.37 درصد است. تصویر: PTI

به اشتراک گذاری اخبار بازار امروز | Sensex بسیار خوب, به اشتراک گذاری, قیمت زنده: داخلی بازار سهام معیار Sensex و جذاب entended دستاوردهای خود را برای چهارمین مستقیم روز در یک ردیف در روز پنج شنبه به عنوان بانک مرکزی هند (RBI) نگه داشته مخزن بدون تغییر نرخ در 5.15 درصد و نگهداری ‘تطبیقی’ موضع در ششمین bi-monthly نقد و بررسی سیاست های پولی فعلی سال مالی 2019-20. روز پنج شنبه در S&P BSE Sensex به پایان رسید 163 امتیاز یا 0.40 درصد بالاتر در 41,306.03 امتیاز در حالی که گسترده تر بسیار خوب 50 شاخص مستقر در 12,133.65 تا 44.50 امتیاز یا 0.37 درصد است. در بازارهای آسیایی شاخص MSCI متعلق به سهام آسیا-اقیانوسیه خارج از ژاپن کاسته 0.5 درصد در روز جمعه. ژاپن Nikkei و کره Kospi رهبری پایین تر در تجارت صبح. در وال استریت شاخص Dow Jones Industria به دست آورد 72.59 امتیاز یا 0.25% به حل و فصل در 29,363.44 شاخص Nasdaq به رهبری راه را با یک 0.54% افزایش در حالی که S&P 500 علامت 0.26% بالاتر است.

SGX بسیار خوب قراردادهای تجاری در 12,127 امتیاز 0.02 درصد یا 2.50 امتیاز در اوایل تجارت امروز نشان می دهد یک تخت باز برای هند بازارهای سهام.

در مجموع 202 شرکت ها از جمله ACC, ADF, غذاهای Alkem آزمایشگاه آشوکا Buildcon Britannia, صنایع, شرکت, بانک, امامی, ابوت, هند, NCC و NTPC در میان شرکت هایی که در حال برنامه ریزی برای انتشار درآمد سه ماهه خود را در روز امروز.

هند سیستم بانکی ممکن است خیره در چالش های بزرگ, اما در آستانه رشد در دهه آینده بالا TCS اجرایی گفت: در روز پنج شنبه. وجود دارد بسیار کمی از صنایع که می تواند به رخ کشیدن از 15 درصد رشد بر اساس سالانه برای ده سال TCS اجرایی راجش Gopinathan گفت: اذعان است که این باعث می شود او حسادت کسب و کار.

“در بسیاری از راه های شما هستند که هند آن بخش بود 20 سال پیش به دنبال یک فرصت” Gopinathan گفت: صحبت کردن در یک فن آوری جوایز صنعت بانکداری لابی IBA در اینجا در اواخر شب. وجود دارد بسیار کمی کسب و کار در سطح جهانی که در آن یکی می توانید با اطمینان صحبت می کنند و حدود 15 درصد رشد سالانه بیش از یک دهه است.

“بازارهای هند می تواند باز به تخت منفی با وجود کمی مثبت بازارهای ایالات متحده در روز پنج شنبه و تا حد زیادی منفی بازارهای آسیایی امروز. سهام ایالات متحده به اوج تمام وقت روز پنج شنبه پس از آنکه چین اعلام کرد که نصف تعرفه های کشت و آمریکا محصولات. قوی درآمد شرکت ها نتایج و جامد اقتصادی نیز به شاخص های عمده افزایش می دهد. چین اعلام کرد یک شبه آن را نصف تعرفه ها در ایالات متحده-واردات در مجموع حدود 75 میلیارد دلار. چین وزارت مالیه گفت: تعرفه قطع شد و بهنگام در رابطه با آمریکا تصمیم ماه گذشته به نصف کاهش تعرفه ها در حدود 120 میلیارد دلار ارزش محصولات چینی. تعرفه در برخی ایالات متحده کالا قطع خواهد شد از 10% به 5% و 5% به 2.5% در دیگران است که اثر را در فوریه. 14 می گوید:” دیپاک Jasani رئیس خرده فروشی پژوهش HDFC Securities.

سرمایه گذاران قرار دادن پول خود را در بدهی بودجه باید در مقوله های مانند کوتاه مدت وجوه فوق العاده کوتاه مدت وجوه و اوراق قرضه شرکت های بزرگ بودجه پس از سیاست های پولی ، در آن دو ماهنامه سیاست روز پنج شنبه RBI نگه سیاست نرخ بهره را بدون تغییر و مدیران صندوق انتظار کمتر کاهش نرخ بهره به جلو رفتن.

دفعات بازدید: داستان کامل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de