سهم بازار زندگی می کنند: Sensex بسیار خوب ممکن است باز در red; بسته اقتصادی اعلام می شود به عنوان و هنگامی که آن را آماده

Share Market Today, Share Market Liveروند در SGX بسیار خوب نشان می دهد یک شکاف به پایین شروع به Sensex و جذاب با 25 امتیاز و یا 0.27 درصد از دست دادن

به اشتراک گذاری اخبار بازار امروز | Sensex بسیار خوب, به اشتراک گذاری, قیمت زنده: داخلی بازار سهام معیار BSE Sensex و جذاب 50 شاخص منعکس از دو روز از ضرر و زیان به حل و فصل با دستاوردهای روز چهارشنبه. 30-به اشتراک گذاری شاخص Sensex پیشرفته 742.84 امتیاز یا 2.42 درصد به نزدیک در 31,379.55 در حالی که Nifty50 پیشی مهم 9,000 علامت برای پایان دادن به روز در 9,187.3 تا 205.85 امتیاز یا 2.29 درصد است. بازارهای سهام آسیا معامله بالاتر زیر یک شبه قیمت نفت که جبران برخی از های اخیر ضرر و زیان است. شاخص Nikkei در ژاپن افزایش یافت 0.88% در حالی که شاخص Topix به دست آورد 0.7%. کره جنوبی Kospi همچنین انرزی توسط 0.55%. در بازگشت از افزایش قیمت نفت و به عنوان کنگره نگاه در دوره به تصویب نزدیک به 500 میلیارد دلار کمک های بیشتر برای کمک به کسب و کارهای کوچک سوار کردن coronavirus بحران وال استریت رسید در روز چهارشنبه. میانگین صنعتی داو جونز بود تا 1.99% در 23,475.82 امتیاز در حالی که S&P 500 به 2.29% به 2,799.31. شاخص Nasdaq Composite با اضافه 2.81% به 8,495.38.

روند در SGX بسیار خوب نشان می دهد یک شکاف به پایین شروع به Sensex و جذاب با 25 امتیاز و یا 0.27 درصد از دست دادن. بسیار خوب قراردادهای تجاری در 9,163 در سنگاپوری ارز.

دولت در روز چهارشنبه برگزار شد جلسه دیگری از کابینه اما صبر کنید برای یک مقدار از پیش بینی بسته امداد برای جلوگیری از مقیاس بزرگ از دست دادن شغل و بازسازی اقتصاد ویران Covid-19 همه گیر و یک ملت-شبکه مستند طولانی تر. جلسه رسانه پس از جلسه هیئت دولت, اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر Prakash Javadekar گفت: بسته اقتصادی اعلام خواهد شد به عنوان و هنگامی که آن را آماده.

پیشنهاد سرمایه گذاری با Facebook تومان 43,574 کرور به Jio سیستم عامل ارزش آن در $66 میلیارد دلار در ارزش سرمایه گذاری قبل از معامله. با یک پیش لیست ارزیابی تقریبا تومان 5 لاخ کرور بازار معتقد است این است که تعیین یک معیار برای مثال ممکن است Jio سیستم عامل در آینده است. جالب است که ارزیابی از این کسب و کار رو به جلو خواهد بود که از یک پلت فرم کسب و کار و نه یک بازی خالص مخابرات کسب و کار.

دفعات بازدید: داستان کامل

COVID-19 روز رسانی همراه با سیگنال های دریافتی از درآمد مقابل خواهد دیکته روند بازار از hereon. این جنبش از نفت خام و بازار ارز نیز در تمرکز می شود. شرکت کنندگان باید حد خود را قوی تر موقعیت و حفظ آن موقعیت hedged می گوید: Ajit میشرا معاونت پژوهشی Religare Broking Ltd

ما باقی می ماند و فروش نفت به عنوان تقاضا به سمت شوک (بیش از عربستان و روسیه جنگ قیمت) خواهد شد در نتیجه یک مازاد به خصوص در نیمه اول این سال است. نفت برنت است که پیش بینی می شود در طیف گسترده ای از US$10-25/bbl در کوتاه مدت با توجه به افزایش بی ثباتی در بازارهای مالی است. اما بهبود در نیمه دوم سال (با فرض این که جهان می آید از همه گیر ناشی از مستند) می تواند قیمت نسبت US$35-45/bbl می گوید: Hitesh جین سرب تحلیلگر – نهادی سهام بله اوراق بهادار.

Mukesh Ambani دوباره آسیا ثروتمندترین فرد پس از یک معامله با مارک زوکربرگ را Facebook, Inc. فرستاده خود را کنگلومرا سهام صعودی. Ambani فورچون افزایش حدود 4.7 میلیارد دلار به 49.2 میلیارد دلار روز چهارشنبه پس از Reliance Industries Ltd. به دست آورد از 10٪. پرش قرار داده Ambani حدود 3.2 میلیارد دلار جلوتر از چین جک ما با توجه به میلیاردرهای بلومبرگ شاخص. رتبه بندی به روز رسانی پس از پایان هر روز معاملاتی در آمریکا بلومبرگ گزارش شده است.

Jio روز چهارشنبه اعلام کرد که امضای یک توافق الزام آور با Facebook برای 9.99 درصد سهام در Jio سیستم عامل (RIL را تماما متعلق به شرکت تابعه که در خانه های دیجیتال خود را سرمایه گذاری و نیز برگزاری شرکت Jio) برای سرمایه گذاری (نقد) از Rs 43,600 کرور (5.7 میلیارد دلار در نرخ ارز در حال حاضر). این ارزش Jio در قبل از پول EV تومان 4,62,000 کرور ($61 میلیارد دلار) است که ~12 درصد بالاتر از Rs 4,11,800 کرور (695 تومان/سهم) ارزش ما نسبت به کسب و کار ما در SOTP.

دفعات بازدید: داستان کامل

در بازگشت از افزایش قیمت نفت و به عنوان کنگره نگاه در دوره به تصویب نزدیک به 500 میلیارد دلار کمک های بیشتر برای کمک به کسب و کارهای کوچک سوار کردن coronavirus بحران وال استریت رسید در روز چهارشنبه. میانگین صنعتی داو جونز بود تا 1.99% در 23,475.82 امتیاز در حالی که S&P 500 به 2.29% به 2,799.31. شاخص Nasdaq Composite با اضافه 2.81% به 8,495.38.

یک معامله بزرگ از بسته شدن در میان همه گیر آسان است اما زمانی که به اندازه فرصت است به عنوان بزرگ به عنوان 130 کرور مصرف کنندگان مصرف این جهش از ایمان است که سخت نیست. و این دقیقا همان چیزی Facebook انجام داد در حالی که سرمایه گذاری در Jio سیستم عامل که به دست آورد تا 390 میلیون مشترک در کمتر از چهار سال است. در حالی که این معامله را دریافت نهفته با توجه به همه گیر نبود و تاثیر ارزیابی منفی. معامله منعقد شده است در ارز محلی (روپیه) به جای دلار از روپیه ارزش است به طور قابل توجهی در برابر دلار در چند ماه گذشته است.

دفعات بازدید: داستان کامل

بازارهای سهام آسیا معامله بالاتر زیر یک شبه قیمت نفت که جبران برخی از های اخیر ضرر و زیان است. شاخص Nikkei در ژاپن افزایش یافت 0.88% در حالی که شاخص Topix به دست آورد 0.7%. کره جنوبی Kospi همچنین انرزی توسط 0.55%.

هند, Inc. شده است تبادل سخت برای یک بسته نزدیک به 9-10 لاخ cr به عنوان نیاز به ساعت دیگری وجود دارد می تواند دریایی از کاهش شغل. در بسیاری از موارد در هند هستند که بدون علامت در طبیعت و در سطح جهان به عنوان فرانسه پیش بینی می تواند وجود داشته باشد موج دوم ویروس پس از موج اول می گوید: Paras Bothra رئیس تحقیقات حقوق صاحبان سهام Ashika سهام Broking.

این بسیار خوب است موفق به برگزاری بالاتر 9150, آن است که بسیار قوی نشانه آن است که خریداران هنوز هم در کسب و کار و مبارزه خود ادامه خواهد داد و در بین 9100-9400 محدوده. در شکستن گفت: محدوده بازار را ببینید, بیشتر از ٪ 5-7 حرکت در جهت برک آوت. بسیار خوب انرژی است که نشان روشن برک آوت پست حرکت قوی ارسال شده توسط اعتماد است. زیرساخت نیز نشان قوی تر حرکت می کند به عنوان یک پروژه در خارج از منطقه قرمز گرفتن آغاز شده است. بسیار خوب FMCG دیده است برخی از سود رزرو یک روز قبل از دیروز هوشمند عقب نشینی که از سر یک روند رو به بالا. جذاب خودکار پیدا کردن برخی از پایه شروع اصلاحی عقب نشینی می گوید: Vishal Wagh رئیس تحقیقات ثروت باد اورده نمونه کارها, Ltd.

30-به اشتراک گذاری شاخص Sensex پیشرفته 742.84 امتیاز یا 2.42 درصد به نزدیک در 31,379.55 در حالی که Nifty50 پیشی مهم 9,000 علامت برای پایان دادن به روز در 9,187.3 تا 205.85 امتیاز یا 2.29 درصد است.

جلسه رسانه پس از جلسه هیئت دولت, اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر Prakash Javadekar گفت: بسته اقتصادی اعلام خواهد شد به عنوان و هنگامی که آن را آماده. منابع رسمی حاکی از آن است که دور بعدی بسته خواهد شد و شامل قطعات پیشنهادی توسط های مختلف بال از دولت و یک اندازه چشمگیر است. این تاخیر به دلیل برخی از جنبه های این بسته هنوز در حال تنظیم و هزینه های خود مفاهیم ارزیابی در برابر کاهش مالیات و دیگر منابع با توجه به رکود اقتصادی.

دفعات بازدید: داستان کامل

به اشتراک گذاری در بازار امروز | Sensex بسیار خوب BSE NSE قیمت سهم در بازار سهام, اخبار به روز رسانی های زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de