Shapoorji Pallonji مادون به فروش 317-MW خورشیدی دارایی به KKR تومان 1,554 فتح cr

solar power, solar power deals, energy assets sale, energy deals in India, Shapoorji Pallonji Infrastructureمعاملات شتاب بالا بوده و در فضا انرژی از اواخر سال.

Shapoorji Pallonji زیرساخت سرمایه (SP مادون) خواهد بود فروش پنج عملیاتی انرژی خورشیدی دارایی های جهانی شرکت سرمایه گذاری KKR در مجموع در نظر گرفتن `1,554 فتح کرور شرکت روز دوشنبه گفت:. این سبد به فروش می رسد شامل 169 مگاوات در ماهاراشترا و 148 مگاوات در تامیل نادو.

Mukundan Srinivasan مدیر عامل SP مادون گفت: “این معامله بیشتر نشان می دهد SP مادون ادامه سابقه در حال توسعه زیرساخت های با کیفیت بالا دارایی در انتخاب فضاهای ایجاد ارزش برای رشد بیشتر در کسب و کار خود و شریک زندگی انتخاب با کیفیت بالا و سرمایه گذاران بین المللی مانند KKR.”

اخبار مرتبط

دیوید Luboff سر (آسیا و اقیانوسیه زیرساخت) در KKR گفت: “با توجه به تقاضای رو به رشد در سراسر آسیا و اقیانوس آرام برای انرژی پایدار راه حل های ما نیز این را به عنوان یک مثال بزرگ چگونه KKR می تواند به سرمایه و تخصص به دارایی برای کمک به دیدار با تقاضا برای توسعه زیرساخت”.

سانجی Nayar مدیر عامل شرکت KKR هند افزود: “با توجه به دولت های بلند پروازانه هدف دستیابی به 175GW از ظرفیت انرژی های تجدید پذیر تا سال 2022 ما معتقدیم این زمان جذاب برای سرمایه گذاری در این نمونه کارها و ارائه حتی بیشتر انرژی خورشیدی راه حل برای جوامع در سراسر هند است.”

هند یک بخش کلیدی از KKR آسیا زیرساخت های استراتژی و اعلام کرد این معامله شرکت دوم سرمایه گذاری در کشور به عنوان بخشی از آن اختصاص داده شده زیرساخت استراتژی شرکت اعلام کرد. معامله منوط به عرفی مصوبات.

معاملات شتاب بالا بوده و در فضا انرژی از اواخر سال. با توجه به Grant Thornton, رانده شده توسط سه ارزش معاملات بیش از 500 میلیون هر کدام با هشت دیگر معاملات انرژی و منابع طبیعی بخش در صدر نمودار ارزش در سه ماه ژانویه تا مارس سال 2020 است.

انرژی و منابع طبیعی با تشکیل 13 درصد از کل ارزش معامله در ادغام و اکتساب فضا با $1,316 میلیون ارزش معاملات است. در سهام خصوصی فضای بیش از حد معاملات در انرژی و منابع طبیعی فضای شکل گرفته 15 درصد از ارزش معامله با $728 میلیون معاملات.

برخی از قابل توجه معاملات در طول سه ماهه شامل مجموع SA ساخت یک سرمایه گذاری استراتژیک در Adani انرژی سبز و گلدمن ساکس و وارد شرکای سرمایه گذاری 570 میلیون در RattanIndia قدرت است که آن را بزرگترین بدهی قطعنامه مقابله بین المللی تاکید کرد دارایی های صندوق در هند و یکی از بزرگترین در خارج از عجز از پرداخت دیون با وضوح چارچوب و بدون هر گونه تغییر در مدیریت با توجه به Grant Thornton deal tracker گزارش از مارس سال 2020 است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im