چندین بخش از سرمایه متشنج; Kejriwal خواستار پلیس به مهر دهلی مرزهای

تنش غالب در نقاط مختلف پایتخت برای سومین امروز پس از حوادث خشونت. پنج نفر کشته شده اند و بیش از صد زخمی در جریان حوادث خشونت به خصوص در شمال شرق بخش هایی از این شهر است.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal برگزار شد که نشست فوری با وزرای MLAs مقامات و نمایندگان مردم در این وضعیت است.

صحبت کردن به presspersons پس از این نشست گفت: “مختصر خانه وزیر آمیت شاه در مورد وضعیت. او گفت: چند پلیس و غیرنظامیان زخمی شدند و برخی از دست داده بود جان خود را در خشونت و افزود که چندین خانه به آتش کشیده شد و مغازه ها آسیب دیده بودند.

“MLAs از مناطق آسیب دیده به من اطلاع داد که با وجود کمبود شدید نیروی انتظامی و پلیس نمی تواند اقدام تا آنها دریافت دستور از بالا. من نیز خواسته دادستانی منطقه را به یک راهپیمایی صلح با پلیس در این مناطق است. بیمارستان مقامات خواسته شده است که آماده شده و کیفیت ارائه کمک های پزشکی به مجروح شدند. آتش نشانی خواسته شده است تا با هماهنگی با پلیس و رسیدن به مناطق آسیب دیده در زمان. در این دیدار MLAs از مناطق مرزی گفت که افرادی هستند که از خارج. وجود دارد نیاز به مهر و موم مرزها و انجام پیشگیری دستگیری” وزیر گفت.

در یک صدای جیر جیر او با ابراز نگرانی در مورد وضعیت. “من بسیار نگران وضعیت حاکم در بخش های خاصی از دهلی نو است. همه ما با هم باید همه تلاش ها برای بازگرداندن صلح در شهر ما. من دوباره اصرار همگان را به اجتناب از خشونت” او گفت:.

احزاب مخالف خواست به مرکز و دولت عمل می کنند. “خشونت امروز در دهلی نو نگران کننده است & باید به صراحت محکوم کرد. تظاهرات مسالمت آمیز در حال نشانه ای از یک دموکراسی سالم اما خشونت هرگز نمی تواند توجیه پذیر باشد. من مصرانه از شهروندان دهلی نو برای نشان دادن خویشتن داری و محبت & درک هر چه تحریک ایم” سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی.

شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury خواست نارندرا نخست وزیر و وزیر آمیت شاه به عمل در برابر خشونت است. “نفرت سخنرانی توسط اتحادیه وزرا و نمایندگان مجلس و رهبران حزب حاکم در دهلی تحریک نفرت و خشونت در تماس با اسلحه – ‘گلی Maaron…’ – مسئول فروپاشی قانون و نظم است که ما امروز می بینیم. به عنوان وضعیت در ملی پایتخت زمان باقی مانده که در آن نخست وزیر و اتحادیه خانه وزیر ؟ هر دو گم شده است. بی کفایتی و یا همدستی?” Yechury پرسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر