چند ایلینوی شهرستانها رتبه بالا در لیست بهترین مکان برای زندگی پس از همه گیر

تیوی همه گیر باعث شده است تا بیشتر آمریکایی ها به نظر در حال حرکت به مناطق پر جمعیت کمتر و در ادامه به کار از خانه و تجزیه و تحلیل جدید از کسب و کار خودی در بر داشت ایلینوی است و مناسب برای پس از همه گیر پناه جویان.

این نشریه کسب و کار آمد تا با بهترین مکان در کشور برای زندگی پس از این بیماری همه گیر. انتشار استفاده می شود نه اقتصادی, آموزشی و جمعیتی معیارهای رتبه بندی آن از جمله تراکم جمعیت, مسکن, قیمت, بار رفت و آمد و هزینه های مدرسه هر دانش آموز.

اسپرینگفیلد در صدر این فهرست است. بلومینگتون بود چهارم تایوان پنجم شد پیوریا قرار می گیرد 28th و دنویل رتبه 30 در کشور با توجه به تجزیه و تحلیل.

اسپرینگفیلد شهردار جیم Langfelder گفت که او نشئه با تعیین.

“شهر اسپرینگفیلد مفتخر است که تعیین آن به عنوان شماره 1 بهترین شهر در ایالات متحده آمریکا برای زندگی پس از coronavirus بیماری همه گیر. اسپرینگفیلد است انعطاف پذیر جامعه, جلسه مداوم و رو به افزایش از هر گونه چالش های ما با توجه به قوی ما اقتصاد محلی و سرمایه انسانی” او گفت:. “جامعه ما شناخته شده است برای بلند کردن یک دیگر تا در طول زمان دشوار است. این بیماری همه گیر بهداشت نشان داد که چگونه واقعا قوی و انعطاف پذیر شهرستان ما است زیرا ما توانایی به گرد هم می آیند و کمک به همسایگان ما است.”

Champaign شهردار دبورا Feinen گفت: مردم دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را در شهر.

“Champaign های زیادی برای گفتن دارد و ما باید مسکن قیمت های پایین تر از شما می توانید در حومه و یا در شیکاگو پس از دلار خود را می رود بیشتر,” او گفت:.

یک هریس نظرسنجی نشان داد که حدود یک سوم از آمریکایی ها گفت: آنها فکر کردن در مورد در حال حرکت به کمتر پرجمعیت مکان و تحقیقات اخیر از مودی تجزیه و تحلیل یافت که کمتر پرجمعیت مکان با سهم بیشتری از مشاغل نیاز به یک مدرک لیسانس و یا بالاتر شد و به احتمال زیاد به بهبود سریع تر از تاثیر اقتصادی coronavirus بیماری همه گیر.

دنویل تجربه کرده است و برخی از دوران سخت اقتصادی پس از جنرال موتورز کارخانه بسته در اواسط 1990s اما شهردار ریکی ویلیامز جونیور گفت: این شهر در حال آمدن است و از آن استقبال ساکنان جدید با آغوش باز.

“من فکر می کنم اگر شما می آیند فقط برای بازدید و یا این که آیا شما به حرکت در اینجا شما را پیدا خواهد کرد این افراد در شهر ما بسیار روشنفکر و استقبال و وجود دارد مقدار زیادی از عشق در اینجا,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *