جلسه پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور مهاجرت هر چند رئیس جمهور پشت او کمتر-افزایش تدابیر اولیه حریف

دادستان کل سابق جف جلسات در حال اجرا به اصلاح آلاباما در سنای صندلی او داد تا برای نظارت بر وزارت دادگستری یکی مهاجرت شاهین ستایش رئیس جمهور تهمت اجرایی به منظور متوقف جدید ترین کارت سبز در حالی که coronavirus شدت می گیرد.

“رئیس جمهور را قوی بیانیه” جلسات گفت: در یک ویدئو کنفرانس این هفته است. “من فکر می کنم منظور این است که از آغاز گام اول است. او نشان داد که بیشتر دستورات و مقررات ممکن است صادر شود به عنوان زمان می رود توسط. من فکر می کنم که به وضوح خواهد بود لازم است چرا که ما هنوز وجود ندارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان اجرایی در هفته گذشته مهار مهاجرت جدید به منظور محدود کردن رقابت مواجه شده و نزدیک به 27 میلیون نفر در ایالات متحده که از کار به عنوان همه گیر و در نتیجه کسب و کار تعطیلی انتقام ویران کردن در اقتصاد است. مهاجرت hawks تقریبا یکنواخت panned آن را برای رفتن به اندازه کافی و داشتن بیش از حد بسیاری از موارد استثنا به خصوص برای کارگران موقت.

“این موضوع” جلسات گفت: در طول سخنان به یکی از این گروه بازها, مرکز مطالعات مهاجرت. “مهاجرت آمریکا باید در خدمت منافع آمریکا. آن است که در جهت منافع امریکا را در 1.4 میلیون نفر فقط به شغل … که ما فقط گذاشته یکی دیگر از 4 میلیون در هفته گذشته.” مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام نیز با تمرکز بر شغل برای بیکاران.

جلسات قفل شده است و در یک جمهوری خواه اولیه رواناب به صورت قدیمی خود را در صندلی. 73 ساله است که یک حامی سازگار از مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت دستور کار اما تهمت تایید کرده است, جلسات حریف سابق Auburn مربی تیم فوتبال تامی Tuberville. Tuberville که مشاهده شده است توسط برخی از محافظه کاران به عنوان کمتر از مهاجرت و حاشیه ها از جلسات دقت به پایان رسید برای اولین بار در دور اولیه و دو در حال حاضر رو کردن.

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن از سیاست های مهاجرتی اظهارات از کمپین 2016 شد به شدت تحت تاثیر قرار گرفتند. یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا مهاجرت مشاوران خود در کاخ سفید استفان میلر آمد از جلسات سنای کارکنان. جلسه اول بود سناتور به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن برای رئیس جمهور, اما این دو در حال سقوط بود زمانی که به عنوان دادستان کل این Alabamian recused خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات منجر به انتصاب مشاور ویژه رابرت مولر. مغلوب ساختن پیشی جستن بعد از کار اخراج کردند.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد در زمان مبارزات انتخاباتی غیر معمول مرحله از ارسال نامه ای disavowing جلسات. اما جلسات نورد است تعدادی از دیگر محافظه کار و تاییدیه از جمله از نزدیک به یک دوجین سناتور جمهوریخواه شده است و هدف قرار دادن چین در پاسخ به کوروناویروس.

“در حال حاضر هیچ کس در آلاباما است که فکر کردن در مورد آمریکا جمهوری خواه اولیه انتخابات. برای رای دهندگان حدس من این است که آنها فقط آمار دکمه مکث و نمی مجددا خود را نامزد انتخاب” گفت: آلاباما بر اساس استراتژیست جمهوری خواه برنت Buchanan. “ماه ژوئیه یک راه طولانی به دور و آن را جالب خواهد بود برای دیدن اگر جلسات می تواند به حل بحران جدید خود را دور از فوق العاده محافظه کار و تاییدیه به واقعی رای. پیام خود را از مجازات چین نیز ممکن است موثر هنگامی که جمهوری خواهان در سراسر کشور شروع به چکش چین در گسل برای این بیماری همه گیر کوروناویروس — فقط نگاه اخیر NRSC یادداشت در مورد این موضوع.”

مرکز مطالعات مهاجرت, مدیر اجرایی, علامت Krikorian خواسته جلسات در مورد برخی از مهاجر و غیر مهاجر کارگران برنامه های سمت چپ از مغلوب ساختن پیشی جستن فرمان اجرایی اما در حال حاضر تحت بررسی توسط دولت. “همه چیز باید دقت نگاه,” جلسه پاسخ داد. “من می گویند H-1B ویزای L-1 ویزای برخی از کسانی که واقعا بحرانی” به حد او گفت:. “ما نمی هر گونه مشاغل است.” او سپس برای متوقف تاکید: “ما. نیست. اند. هر. مشاغل.”

“در ادامه به اعتراف نزدیک به یک میلیون کارگران مهمان در حالی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها در breadlines ایجاد این تصور که ما باید دو لایه کار سیستم طبقه — عمیقا نه راه آمریکا گفت:” فدراسیون برای مهاجرت آمریکا رئیس جمهور اصلاح دن استین. “یک کشور باید کار خود را دارد و اگر رئیس جمهور تهمت نمی ایستادگی کردن برای آن که خواهد شد؟”

جلسات تاکید خود را بدون تلافی یا عمل متقابل پشتیبانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین بلیزرز. “هنگامی که من سمت چپ رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دولت من نوشتن یک ارسال به همه کتاب ؟ نه! او گفت:” در یک آگهی تبلیغاتی که سال گذشته است. “آیا من در سی ان ان و حمله به رئيس جمهور ؟ نوچ! به من گفت: در یک کلمه متقابل در مورد ما رئيس جمهور ؟ نه یک بار.” اولیه تاخیر coronavirus برگزار خواهد شد در جولای 14.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de