رئیس جمهور تهمت چهره یک تست از نفوذ خود بر حزب جمهوری خواه پایگاه روز سه شنبه هنگامی که سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville چهره با سابق-دادستان کل جف جلسات در یک توافق اولیه انتخابات برای مجلس سنا در آلاباما.

در حالی که برگ برنده لغو یک برنامه ریزی تجمع با Tuberville در جلسات زادگاه و گزارش شده که با توجه به coronavirus نگرانی او را ترک کرده است هیچ ابهامی در مورد که در آن او می ایستد: در برابر دادستان کل سابق بازگشت به واشنگتن است.

سنا مسابقه انشعابات پرشور تهمت حامیان در سراسر کشور است. برخی مانند رئیس جمهور از رد جلسات را recusal در مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه بررسی است. دیگران اعتباری جلسات با شکل دادن به تهمت مهاجرت دستور کار به عنوان یک مشاور 2016 انتخابات ریاست جمهوری و انجام بیشتر برای پیاده سازی آن را یک بار در دفتر از هر کابینه رسمی. آنها مشاهده Tuberville به عنوان تضاد به بیشتر پوپولیستی ملی نوع محافظه کاری.

این شامل Tucker Carlson که افزایش جلسات با نفوذ خود را در زمان نخست رادیو فردا و همزمان نویس Ann Coulter که در مغلوب ساختن پیشی جستن ما اعتماد نویسنده که پس از soured از رئیس جمهور است چرا که او باور ندارد او انجام داده است به اندازه کافی برای انجام مبارزات انتخاباتی خود وعده داده در مهاجرت.

“زمانی که رهبری حزب جمهوری خواه تحت فشار قرار دادند به دادن عفو به مهاجران غیر قانونی آنها از سوی دیگر ، جف جلسات ایستاده بود تقریبا به تنهایی در مخالفت با آن” کارلسون گفت. “او مخالف دخالت در سوریه در برابر یک رئیس جمهور که ذخیره این کشور را مسیحیان است. او مخالف گسترش ما کاملا بی معنی حضور در افغانستان است.” کارلسون به نام جلسه “یکی از معدود سیاستمداران من احترام بگذارند.”

اما رای دهندگان جمهوری خواه آلاباما در تصمیم خواهد گرفت. یک دانشگاه آبرن در مونتگمری نظرسنجی منتشر شده در روز جمعه در بر داشت Tuberville پیشرو جلسات 46.5% به 31.3 درصد 22.2% مردد. Tuberville به پایان رسید پیش از جلسه با یک حاشیه باریک در دور اول رای گیری در نظر گرفتن 33.4% به سابق دادستان کل 31.6%.

“من فکر می کنم این نشان می دهد که روند همان است که ما نظرسنجی نشان داد که از ماه مه که Tuberville است که رفتن را به نفع خود توسط دو رقمی” گفت: برنت Buchanan محلی استراتژیست جمهوری خواه.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن با 82-1 رکورد موفق تاییدیه در مقدماتی و ویژه انتخابات در طول سال 2020 چرخه از ژوئن 29. که به نظر نمی رسد به تعداد مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید و تشکر. دنور Riggleman شکست در ویرجینیا جمهوریخواه یا تشکر. توماس Massie اصلی پیروزی است. مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید نمی Massie حریف و RNC می گوید او نمی فسخ حمایت خود را از کنگره با وجود علنا خواستار او را به پایین پرتاب شد حزب جمهوری خواه در اوایل این سال است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن-تایید و پنج دوره نماینده کنگره اسکات Tipton از دست داده اولیه در کلرادو به لورن Boebert. فیلم آموزش بنت مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید نامزد انتخاباتی در کارولینای شمالی اولیه به جای علامت مراتع در حال حاضر خود را در کاخ سفید رئیس ستاد بود را شکست داد و مدیسون Cawthorn.

“رئیس جمهور تهمت نفوذ در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه است که به عنوان قوی به عنوان افراد” یک RNC سخنگوی در بیانیه ای گفت.

“هر دو جلسه و Tuberville به شدت تایید و تهمت و پس از آن شخصی بیش از هر چیز برای رئیس جمهور گفت:” استراتژیست جمهوری خواه جان Feehery. “او را مقصر می داند جلسات برای تمام مولر شکست. و آنچه که ما را دیده اند به تازگی این است که تهمت های شخصی تایید شده است به مراتب کمتر قاطع از حمایت از Trumpism. حمایت از رئیس جمهور در دستور کار است که به مراتب مهم تر از داشتن رئیس جمهور حمایت شما.”

جلسات حامیان می گویند که او دفاع و پشتیبانی Trumpism قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن را. کهنه, آلاباما, سیاستمدار اولین سناتور به تایید مغلوب ساختن پیشی جستن در مقدماتی. تهمت مهاجرت مشاور استفان میلر آمد از جلسات سنای کارکنان.

اما در ادامه پرده برداشتن از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه تحقیقات در حال حاضر خود را در حال بررسی توسط جلسات را وزارت دادگستری جانشین دادستان کل ویلیام بر کمک نمی کند علت خود. مغلوب ساختن پیشی جستن است استدلال جلسات تا به حال شانس خود را و شکست خورده بنابراین آلاباما جمهوری خواهان باید به Tuberville یک شات.

زمانی که در جلسات گذشته زد برای این سنا صندلی او نمی رسم دموکراتیک حریف و دریافت 97.5 درصد از آرا را در انتخابات عمومی ، پس از او استعفا از کنگره برای روی لئامت دادن خود را به عنوان وکیل به طور کلی مغلوب ساختن پیشی جستن تا به حال بد شانس با تاییدیه با وجود محبوبیت خود در دولت است. مغلوب ساختن پیشی جستن پشتیبانی موقت ایالت لوتر عجیب و غریب در سال 2017 اولیه که در ادامه به از دست دادن به Roy Moore. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس حمایت مور در انتخابات ویژه برای پر کردن باقی مانده از جلسات میان اما بحث برانگیز جمهوری خواه شکست خورده بود توسط حزب دموکرات داگ جونز.

برنده جلسات-Tuberville رواناب را در جونز در این پاییز. آن در نظر گرفته شده است بهترین جمهوریخواه وانت فرصت به ایران با دعوا به دفاع از آن 53-47 اکثریت سنا در سختی چرخه انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت مورد علاقه در آلاباما در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de