اواخر نشان می دهد میزبان, Stephen Colbert, اختصاص بخشی از خود را نشان می دهد مونولوگ به تشکر بهداشت ، میت رامنی جمهوری خواه از یوتا برای “خدمت اساسی” بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن رییس جمهور این کشور یک “هیولا کودک در کاخ سفید است.”

“مردمی, من امیدوارم که شما در حال نشسته چون من برخی از اخبار وحشتناک: اخبار” کلبرت گفت: برای افتتاح چهار شنبه شب نشان می دهد پرداختن به مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح تبرئه. “این مقام. هیچ چیز به معنی هر چیزی است. درست است که اشتباه است. از بالا به پایین است. میسوری است کانزاس است.”

کمدین استفاده از تک صدایی خود را برای قرار دادن جمهوری خواهان مجلس سنا از جمله سنسور. لامار الکساندر تنسی و سوزان کالینز اصلی در انفجار متهم آنها را از داشتن “توپ” را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن. اما کلبر بعد زمان برای تشکر از ایران از سوی دیگر ، Mitt Romney, 72, برای, تصمیم گیری برای رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن اعتقاد و حذف از دفتر.

“شنیدن میت رامنی خود را سوگند به خدا جدی بود مثل پیدا کردن آب در بیابان” کلبرت گفت. “از آنجا که ما می دانیم که جمهوری خواهان در حال دروغ گفتن در زمانی که آنها می گویند که تهمت نمی انجام هر کاری اشتباه یا که شاید او, اما او نباید برداشته شود.”

او ادامه داد: “هر کسی که برگ کاخ سفید و می نویسد: یک کتاب در مورد آن و یا هر روزنامه نگار که به زیرچشمی نگاه کردن در پشت پرده بود و ما تا به حال شب گذشته همه آنها به ما بگویید که خواهان خصوصی را به وحشت انداخته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و می خواهید چیزی به کسی که برای انجام کاری به او را متوقف کند. اما آنها لازم نیست که توپ را به می گویند که با صدای بلند هنگامی که آن را مهم است.”

کلبر اشاره کرد او را تحسین رامنی ادعا می کنند که او از پیوستن به اعتقادات مذهبی خود را.

“عهد عتیق می گویند خداوند شما را پرستش نمی طلایی گاو” او گفت:, مقایسه تهمت به یک توافق بت. رامنی ادعا می کنند که او از پیوستن به “سوگند به خدا” الهام کلبر به تأمل در معانی سوگند.

“در حال حاضر سوگند ممکن است معنی بسیاری برای برخی از مردم است. اما در اینجا آنچه در آن است در مورد. هنگامی که شما را سوگند شما نمی توانید فکر می کنم یک چیز و می گویند دیگر. شما در حال درخواست از خدا را گواه بر درد خود را فناناپذیر که چه زمزمه شما را در قلب خود چیزی است که می آید از دهان خود را هر چند بسیاری از این بچه ها در حال صحبت کردن الاغ خود گفت:” کلبرت.

“لطفا مرا در تشکر میت رامنی برای صادق بودن برای دروغ گفتن نیست به ما و یا به او خدمت اساسی به جای که هیولا کودک در کاخ سفید” میزبان به پایان رسید تک صدایی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im