تشکر. جیم اردن ناودان خانه دموکرات ها برای هل دادن برای منافع برای مهاجران غیر قانونی در آینده coronavirus امداد بسته است.

“آمریکا در حال حاضر خواستار آن است که مهاجران غیر قانونی دریافت مزایای در آینده #coronavirus بسته کمک” اوهایو جمهوریخواه نوشت: روز شنبه. “به طور جدی ؟ که نمی تواند اتفاق می افتد در حالی که بسیاری از خانواده های آمریکایی در حال مبارزه است.”

دموکرات ماساچوست در کنگره Ayanna Pressley خواستار شنبه که بعد از coronavirus بسته امداد ارائه برای کمک به افرادی که در این کشور غیر قانونی است.

“ما نیاز به ادامه به سرمایه گذاری فدرال در جامعه ما مراکز بهداشتی و درمانی” او گفت: MSNBC. “ما نیاز به مرکز بشریت از هر فرد و خانواده و کارگران که شامل نه پشت سر گذاشتن مستند نشده و بیمه.”

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom پیوست کر از دموکرات ها خواستار coronavirus بودجه به مهاجران غیر قانونی با اعلام روز شنبه که او در حال همکاری با دولت و قوه مقننه به دریافت کمک های مالی در دست مردم در این کشور غیر قانونی است.

“کالیفرنیا مراقبت عمیقا در مورد مستند نشده ساکنان در این حالت” او گفت:.

Rep. لو کوریا به همراه دو نفر دیگر از دموکرات ها به تازگی معرفی شده قانون برای اصلاح coronavirus امداد بسته به بودجه برای مهاجران غیر قانونی.

“من وحشت زده به یاد بگیرند زحمتکش taxpaying مهاجران بودند از سمت چپ از 2 تریلیون دلار مراقبت عمل” کوریا در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی