Sensex میریزد 811 امتیاز به پایان در 30,579; بسیار خوب به پایان می رسد در زیر 9,000

sensex, marketsبازارهای در حال پایین 20 درصد پس از گسترش سریع Covid-19 باعث وحشت فروش اما هیچ کس مایل به تماس این پایین و در عین حال به عنوان جهانی منفعل بودجه همچنان به فروش به شدت.

فروش وحشت در ادامه دلال خیابانی در سه شنبه, کشیدن, هندی, سهام طی سه سال اخیر به عنوان 30-به اشتراک گذاری Sensex ریختن 811 امتیاز برای پایان دادن به روز پایین 2.6% در 30,579. این پایین ترین سطح معیار و آمار پس از 24 مه 2017. گسترده تر Nifty50 هم بسته 2.5 درصد پایین برای پایان دادن به روز و زیر sentimentally مهم علامت 9,000. سرمایه گذاران همچنان به خمیر آبی تراشه مالی سهام با HDFC سقوط 5 درصد ICICI بانک با 9 درصد و Indusind بانک به 9 درصد. بانک بسیار خوب افتاد 4.1 درصد به آمار پایین ترین سطح خود از آوریل 25, 2017. بله بانک تنها دورافتاده به تجمع 58 درصد به سرمایه گذاران اطمینان توسط RBI فرماندار حمایت صریح خود را برای چرخش.

با وجود کاهش شدید آبی تراشه مالی سهام مصرف کننده سهام مانند Hindustan Unilever HeroMoto, اسیایی, رنگ ITC Maruti و نستله بسته روز در سبز و گل رز بین 1 تا 3%. گسترده تر در بازارهای اما در ادامه به ضرب و شتم در روز سه شنبه با جذاب Midcap شاخص بسته 2.5 درصد کاهش 13,349 بسیار خوب SmallCap شاخص از دست دادن 3 درصد برای پایان دادن به روز در 4287.90 امتیاز. بازار نفس ادامه داد: به بد با عنوان بسیاری از 1650 سهام کاهش در BSE در برابر 779 پیشرفت در حالی که 166 سهام بسته بدون تغییر.

اخبار مرتبط

بازارهای در حال پایین 20 درصد پس از گسترش سریع Covid-19 باعث وحشت فروش اما هیچ کس مایل به تماس این پایین و در عین حال به عنوان جهانی منفعل بودجه همچنان به فروش به شدت. در سطح جهانی منفعل وجوه دارایی های خود را به ارزش 4 تریلیون دلار است که هند حدود 30 میلیارد دلار. استراتژیستها بر این باورند که از آن نمی باشد و در عین حال روشن اگر تبادل وجوه معامله انجام می شود فروش هندی سهام. می گوید Jinesh Gopani سر عدالت محور AMC: “با توجه به این که بازار در یک unchartered قلمرو آن را دشوار است برای گرفتن یک سقوط چاقو. بهتر است به تلو تلو خوردن و سرمایه گذاری.”

BoFA اوراق بهادار در استراتژی خود داشته باشید, می گوید که حداقل در هند این است که یک بچه در یک فروشگاه اسباب بازی’ لحظه. بر خلاف در سال 2008 با کیفیت رشد مداوم سهام به مراتب از بودن و ارزان است. بازار می تواند حرکت کند تا در نهایت خارجی کارگزاری می گویند با توجه به این ابرنواختر از نقدینگی افسارگسیخته توسط بانک مرکزی است اما از آن زمان به خرید نشده است ؟ پاسخ این است که به وضوح – هنوز رتبهدهی نشده است. “احساسات در اطراف Covid-19 رانندگی سهام جهانی. چند بزرگ اقتصاد نیاز به حاوی ویروس است. این ممکن است نیاز شدید مستندات و اقتصادی در چک. که درایو می تواند یک بازار undershoot,” BoFA اوراق بهادار گفت.

این به این دلیل است که بازار را متلاطم باقی می ماند تا متهم هراس در بازار است و آن کسب و کار به عنوان معمول است. نوسانات شاخص – هند VIX – رسید به 62.93% در روز رسید که بالاترین سطح آن دیده می شود پس از نوامبر 21, 2008. این شاخص در 64.46% در ماه نوامبر سال 2008.

بر اساس فنی Shrikant Chouhan ارشد, V-P, حقوق صاحبان سهام و ویژگی های پژوهش در Kotak Securities می گوید: “ما بازار شده اند و در حال سقوط به صورت روزانه و در حال حاضر از دست داده اند بیش از $16 تریلیون دلار از اواخر ماه فوریه به اوج. صرفا ویژگی های پایه ای ما احساس می کنیم سطح 8,850 باید به عنوان یک عمده برای حمایت از بازار و در مورد بسیار خوب بندد و در زیر همان و سپس آن را در نتیجه کاهش بیشتر نسبت به 8,550 سطوح. هر گونه واکنش از 8,850 سطح خواهد بود مثبت برای بازار است.” بسیاری از آنچه در هند اتفاق می افتد بستگی به بازارهای ایالات متحده.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de