Sensex بسیار خوب لغزش برای پنجمین روز در coronavirus نگرانی; چیزهایی که کلیدی از امروز تجارت

Sensex, Niftyاخیر تحولات جهانی نشان می دهد که coronavirus تشدید می تواند به یک بیماری همه گیر است که با در نظر گرفتن تلفات در بازارهای سراسر جهان از جمله ما. تصویر: PTI

گسترش باز کردن ضرر و زیان های داخلی بازار سهام معیار Sensex و جذاب و تجارت بود که نزدیک به یک درصد کاهش در پنج شنبه کشیده با فروش در شاخص سنگین وزن ها مانند ICICI بانک HDFC, دوقلو, RIL و TCS. S&P BSE Sensex کاهش یافته 327 امتیاز یا 0.82 درصد در 39,540 در حالی که گسترده تر Nifty50 شاخص تضعیف زیر 11,600 سطح به تجارت در 11,575 امتیاز. “اخیر تحولات جهانی نشان می دهد که coronavirus تشدید می تواند به یک بیماری همه گیر است که با در نظر گرفتن تلفات در بازارهای سراسر جهان از جمله ما. ما در نتیجه توصیه در ادامه با “فروش در ظهور” رویکرد در شاخص است. معامله گران باید تمرکز بیشتری در انتخاب سهام و مدیریت ریسک تا بازار ثبات,” آجیت میشرا معاونت پژوهشی Religare Broking Ltd گفت.

HCL با تکنولوژی بالا Sensex بازنده- تمام 30 Sensex سهام تضعیف قرمز امروز در تجارت است. HCL با تکنولوژی بالا بود laggard پایین 2.64 درصد و پس از M&M, IndusInd بانک Bajaj امور مالی و فولاد تاتا. در بازار گسترده تر S&P BSE MidCap شاخص 202 امتیاز و یا 1.33 درصد و شاخص S&P BSE SmallCap شاخص پایین بود 225 امتیاز یا 1.57 درصد است.

اخبار مرتبط

همه بخشی از شاخص های لغزش در- همه, بخشی شاخص های تجاری در قرمز. بسیار خوب ملک کاهش یافته و بیشترین کاهش 2.86 درصد است. در حالی که بسیار خوب آن شاخص هم معامله شد و پایین تر با ضعف در MindTree فقط شماره گیری و HCL Tech.

معاملات سلف و گزینه های انقضای امروز- شرکت کنندگان در بازار خواهد شد هزینه های خود را از سری فوریه تا مارس سال 2020 سری. “سهام شاهد نوسانات نامنظم و برنامه مشتق انقضاء ماه فوریه قرارداد خواهد بیشتر اضافه کردن به نوسانات” آجیت Mishra گفت.

نفت ورقه برای جلسه پنجم- قیمت نفت کاهش یافت و برای پنجمین روز متوالی در روز پنج شنبه به کمترین سطح خود از ژانویه 2019 به عنوان یک تعداد زیادی از جدید کروناویروس موارد خارج از چین سوخت ترس از یک بیماری همه گیر است که می تواند آهسته اقتصاد جهانی و کاهش تقاضای نفت خام. قیمت نفت خام برنت به پایین بود 63 سنت یا 1.2% در $52.80 در هر بشکه رسید. وست تگزاس اینترمدیت (WTI) آتی کاهش 65 سنت یا 1.3% به $48.08 در هر بشکه به عنوان در هر انتخاب ،

Coronavirus ترس- افزایش ترس از یک بیماری همه گیر است که مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داده اند که به احتمال زیاد در حال حاضر از بین برود بیش از $3.6 تریلیون دلار از بازارهای جهانی سهام در روز چهارشنبه است. چین حدود 96% موارد و اتحاد برقرار وخیم مهار روش که فلج جهانی زنجیره تامین رویترز گزارش داد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>