Sensex جذاب پرش در افتتاحیه تجارت به عنوان بانک فدرال آسانسور تمایلات سرمایه گذار; بررسی آنچه تحت فشار قرار دادند D-خیابان بالاتر

Sensex, Niftyپس از باز شدن بالاتر, دو تیتر شاخص تضعیف به قلمرو منفی. S&P BSE Sensex معامله شد در 25,910.35 پایین 70.89 امتیاز یا 0.27 درصد در حالی که گسترده تر Nifty50 شاخص حاکم در 7,595.50

دوره نقاهت برخی از جلسه قبلی زیان های داخلی حقوق صاحبان سهام معیار Sensex و جذاب باز با عمده سود در روز سه شنبه. اما پس از باز کردن بالاتر, دو تیتر شاخص تضعیف به قلمرو منفی. S&P BSE Sensex معامله شد در 25,910.35 پایین 70.89 امتیاز یا 0.27 درصد در حالی که گسترده تر Nifty50 شاخص حاکم در 7,595.50 پایین 14.75 امتیاز یا 0.19 درصد است. “از چند روز گذشته ما شده اند ذکر می کند که چگونه هند VIX دارای زوم به سطح بالا و تا زمان آن را نمی خنک کردن ضرب وشتم است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد. ما امیدواریم که که این بحران بهداشتی متهم به زودی برای بهبود مردم و اقتصاد. تا آن زمان ما باید اولویت را به سلامت ما به جای ثروت” Sameet Chavan تحلیلگر ارشد-فنی و مشتقات Angel Broking گفت.

Sensex بسیار خوب به دست آورد در افتتاح جلسه- S&P BSE Sensex معامله شد 1454 امتیاز یا 5.6 درصد بالاتر در 27,435 در حالی که گسترده تر بسیار خوب 50 شاخص حاکم بود بالاتر از 8000-علامت تا 417 امتیاز یا 5.48 درصد در 8,027.

اخبار مرتبط

چه سوخت این تجمع امروز- هند بازارهای سهام آینه سود در بازارهای آسیایی است که بسیج پس از فدرال رزرو آمریکا اعلام کرد اقدامات بی سابقه برای حمایت از اقتصاد است که در وضعیتی وخیم از coronavirus بیماری همه گیر.

ما تغذیه نورد آرایه ای از اقدامات فدرال رزرو آمریکا اعلام کرد مجموعه ای از اقدامات برای افزایش تمایلات سرمایه گذار. “فدرال رزرو در حال حاضر پیشرو از جلو با تاریخی خود را بسته که شامل باز خرید اوراق بهادار مستقیم وام به شرکت ها و خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ وام در برابر دانشجو وام و وام های کارت اعتباری و غیره. این بسته جامع برای وال استریت و خیابان اصلی بی سابقه است و این پیام است که بزرگترین بانک مرکزی را “انجام آنچه در آن طول می کشد” برای کاهش بحران اقتصادی می گوید V K Vijayakumar رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Geojit خدمات مالی

سرمایه گذاران به دست آوردن تومان 2.14 لاخ کرور در باز کردن تجارت– به عنوان Sensex بسیار خوب شروع به پریدن کرد در باز کردن معاملات سرمایه گذاران ثروت به دست آورد تومان 2.14 لاخ کرور به عنوان کل بازار کلاه BSE-شرکت های ذکر شده افزایش یافت و به 104 تومان لاخ کرور.

FII و DII اطلاعات در دوشنبه خارجی سرمایه گذاران نهادی (FIIs) به فروش سهام به ارزش تومان 2,989.29 کرور در حالی که داخلی سرمایه گذاران نهادی (DIIs) اقدام به خرید سهام به ارزش تومان 1,082.24 کرور در یک شبکه اساس با توجه به اطلاعات موجود در NSE.

وال استریت باقی مانده unimpressed- وال استریت اسلاید عمیقتر روز دوشنبه به سرعت در حال گسترش coronavirus مجبور مطلب آمریکا به مستند. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 3.04 درصد برای پایان دادن به در 18,591.93 امتیاز در حالی که S&P 500 از دست 2.93 درصد به 2,237.4. شاخص Nasdaq Composite با کاهش 0.27 درصد به 6,860.67.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>