Sensex بسیار خوب در پایان سبز در جهانی نشانه بسته محرک

Shares of Infosys rose by 13.97% to close at Rs 600 a piece.سهام Infosys افزایش 13.97% به تومان 600 قطعه است.

بازار در زمان استراحت در روز سه شنبه به پایان روز در سبز. ضریب اطمینان در بازار رو به با احتمال اعلام یک بسته محرک اقتصادی توسط دولت و سیگنال های مثبت از آینده بازارهای جهانی است. 30-به اشتراک گذاری شاخص Sensex به دست آورد تا آنجا که 1,481.6 امتیاز روزانه اما قادر به حفظ دستاوردهای آن به پایان رسید و روز در 26,674.03 تا 692.79 امتیاز یا 2.67%. گسترده تر Nifty50 شد تا با 2.51% یا 190.8 امتیاز در 7,801.05. بازار متلاطم باقی مانده با وجود این روند معکوس به عنوان هند VIX (نوسانات شاخص) افزایش یافت و به 83.61% روز سه شنبه به آمار بالاترین سطح خود از نوامبر 17, 2008. بازارهای هند باید اصلاح شود نزدیک به 40% و معامله شده است در این فیلم تا کنون به دلیل بی امان فروش خارجی سرمایه گذاران نمونه کارها (FPIs) که گرفته اند از 7 میلیارد دلار از بازارهای سهام تا مارس 23. FPIs فروخته اند و هند سهم به ارزش $8.5 میلیارد دلار بین 24 فوریه و مارس 20.

با توجه به Vinay پاندیت سر نهادی سهام در IndiaNivesh سهام & اوراق بهادار بین 6,800 و 7,500 امتیاز بسیار خوب می تواند یک پایین. “تجمع امروز می توان به عنوان یک کوچک dead cat bounce و بخش کوچکی از آن را می توان خرید در پیش بینی مالی بسته است. شرکت کنندگان در بازار خواهد شد نگاه به جلو به جامد نقدی بر اساس خرید توسط سرمایه گذاران نهادی به گرفتن اولین سیگنال مبتنی بر ارزش خرید” او گفت:.

اخبار مرتبط

در سطح جهانی کره جنوبی Kospi شد تا 8.6%. از سوی دیگر ثبات نسبی بازار بورس در شانگهای و هنگ کنگ و تایوان بودند تا بین 2.36% و 4.46%. بازارهای اروپایی نیز معاملات بالاتر است. کارشناسان بازار پیشنهاد کرد که تا حرکت در بازارهای جهانی بود به دلیل سیاست بسته محرک اقتصادی اعلام شده توسط بانک مرکزی آمریکا.

قیمت نفت خام برنت افزایش یافت 4.3% در روز سه شنبه و معلق در هوا در $28.18 در هر بشکه رسید. علاوه بر این, روپیه به دست آورده 23 paise در برابر دلار آمریکا پس از هدف قرار دادن یک رکورد کم از 76.29 در جلسه قبلی. Vinod Nair رئیس تحقیقات Geojit خدمات مالی گفت که حرکت بازار شد و در پشت سر هم با بازارهای جهانی است. “بازار آمد کردن آن پس از اوج نداشت و اطلاعیه ها توسط FM و این واقعیت است که اقتصادی بسته شد و هنوز هم در حال توسعه است. اروپا و آمریکا فعالیت تولید داده های علت آن که ممکن است نشان می دهد تاثیر Covid-19 در اقتصاد می تواند نفوذ در بازار در روز چهارشنبه,” او گفت:. وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد کاهش برخی از compliances و همچنین گفت که دولت بسیار نزدیک نسبت به اعلام یک مالی بسته است.

بزرگترین برندگان در جذاب بودند Infosys Adani بنادر و SEZ Britannia Bajaj امور مالی و Maruti. سهام Infosys افزایش 13.97% به تومان 600 قطعه است. سهام خود را تنها یکی از بزرگترین بعد سطح خود در هفت سال پس از آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به آن ترخیص بر خلاف کاران شکایت.

سهام Adani پورت Britannia, Bajaj امور مالی و Maruti Suzuki هند شد تا توسط 13.81%, 11.79%, 10.80% و 7.69% بود. از سوی دیگر بزرگترین بازنده در این بسیار خوب بودند Mahindra & Mahindra, Grasim, IndusInd بانک Powergrid پارسیان و Bharti Infratel. سهام ماهیندرا & ماهیندرا بودند توسط 7.98% و Grasim شد توسط 7.67%. IndusInd سهام بانک بودند توسط 6.79%. Powergrid و Bharti Infratel بودند توسط 2.75% و 2.37% بود.

بسیار خوب Midcap شاخص شد تا توسط 1.09% و بسیار خوب Smallcap پایین بود توسط 0.98% بود. خط مقدم شاخص های ساخته شده دستاوردهای بین 1% و 3% در طول جلسه معاملاتی. در میان به طور کلی بخشی از شاخصهای تنها بسیار خوب ملک پایین بود 0.98%. بسیار خوب آن بسیار خوب FMCG و جذاب داروسازی شد بزرگترین برندگان در بازار در روز سه شنبه. بانک بسیار خوب به دست آورد 1.1% برای پایان دادن به روز در 17,107.30.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>