ارشد رهبر Om Prakash Dhankar منصوب هاریانا BJP جمهور

رهبر ارشد بی جی پی و سابق هاریانا وزیر Om Prakash Dhankar بود روز یکشنبه منصوب به حزب و دولت و رئیس جمهور.

58 ساله سابق MLA از Badli شد وزیر کشاورزی و کشاورزان رفاه در گذشته منهر لعل خطار کابینه.

او جایگزین Subhash Barala که تا پایان تصدی خود. با انتصاب Dhankar این BJP ادامه داد: با صیفی جات در صورت به رهبری حزب در هاریانا. صیفی جات است که در غالب کاست در دولت است.

Dhankar منصوب شد به عنوان دولت واحد توسط رئیس BJP جمهور J P Nadda این حزب در بیانیه ای گفت و افزود که انتصاب ساخته شده با اثر فوری.

انتصاب نیز دیده می شود به عنوان تلاش برای تعادل طبقه معادلات در دولت که در آن سیاست حول محور قوم و غیر قوم

بی جی پی به حال با تشکیل دولت خود در هاریانا برای اولین بار خود را در آن قدرت در سال 2014. پنج سال بعد از آن بازگشت به قدرت در اتحاد با Jannayak Janta و خطار که غیر صیفی جات و متعلق به پنجابی جامعه شد و سوگند یاد کرد که به عنوان وزیر.

هر دو Dhankar و Barala از دست داده بود 2019 Harayana مجمع انتخابات است.

انتصاب شده است و تاخیر بیش از هشت ماه می باشد. انتظار بر این بود که یک رئیس جمهور جدید خواهد بود منصوب پس از اعلام دولت مونتاژ نتایج.

Dhankar تشکر حزب فرماندهی عالی برای reposing ایمان به او و گفت: او را وقف خود را به علت به تقویت حزب بیشتر است.

من از حزب من ارشد رهبری برای reposing ایمان من Dhankar گفت PTI از طریق تلفن.

وزیر خطار تبریک گفت Dhankar بیش از قرار ملاقات خود را. من صمیمانه ترین تبریک به O P Dhankar توییتی خطار و توصیف Dhankar به عنوان یک اختصاص داده شده حزب کارگر.

در صدای جیر جیر خطار همچنین گفت که او اعتقاد راسخ دارد که حزب کارگران را به نفع Dhankar گسترده تجربه سیاسی و حزب دولت واحد را بیشتر تقویت شود و با قرار ملاقات خود را.

منابع گفت که انتصاب Dhankar به عنوان BJP هاریانا ارشد نهایی پس از بحث های گیج کننده. وجود عدم اجماع در چندین نام دیگر آنها گفت.

Dhankar نیز ملی رئیس جمهور از بی جی پی را Kisan مورچا.

Dhankar و وزیر سابق Abhimanyu هر دو رهبران از صیفی جات جامعه بودند در مسابقه برای تبدیل شدن به دولت بعدی رئیس واحد اما به تازگی نام اتحادیه وزیر کریشن رفیق Gurjar برای پست نیز انجام دور.

خطار به تازگی ملاقات Nadda و در مورد موضوع انتصاب جدید دولت واحد رئیس منابع گفته بود.

قبلا Dhankar برگزار شد چندین موقعیت های کلیدی در حزب هاریانا واحد از جمله وزارت امور خارجه دبیر کل. او همچنین به عنوان ملی دبیر حزب و قبل از آن نیز باقی مانده مشترک در شارژ از هیماچال پرادش امور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de