این مستند پرداخته بدن برای افراد سالمند در سراسر کشور است. حتی به عنوان بيماران سالمند می گویند که آنها در حال از دست رفته لمس شفا از دکتر خود در این زمان این مستند است منجر به بدتر شدن روابط میان فردی ترک بسیاری از افسرده و نگران رنجش.

بیش از نیمی (52 درصد) سالمند پاسخ دهندگان شرکت کننده در یک نظرسنجی ادعا کرد که رابطه خود را با اعضای خانواده به خصوص فرزندان خود را بیشتر کاهش یافته است در طول مستند. به سختی هر گونه ارتباط با کودکان در این زمان جنگ از نفس و منافع و نگرش بودند ذکر شده توسط افراد مسن به عنوان دلایل شکست در روابط است.

بررسی انجام شده توسط Agewell بنیاد یک سازمان غیر دولتی, حال داوطلبان تعامل با 5,000 افراد مسن در تلفن به منظور بررسی تاثیر مستند در زندگی خود را. حدود 55 درصد اظهار داشت که مستند بود موثر بر وضعیت سلامت خود را در حالی که 43 درصد گفت: آنها تحت منظم پاتولوژیک بررسی یو پی اس اما تا به حال به طور ناگهانی اجتناب از آنها را با توجه به اجتماعی فاصله گرفته است.

Agewell بنیاد است که در ارتباط با سازمان ملل متحد وزارت اطلاعات عمومی (سازمان ملل متحد-DPI-غیر دولتی).

در حالی که انجام این نظر سنجی داوطلبان مشاهده شد که اکثریت سالمندان افسرده بودند با توجه به این پدیده جدید و روابط خانوادگی برای بسیاری از شرکت کنندگان در پایین ترین جزر.

مالی وابستگی

در حالی که 31 درصد از افراد مورد بررسی ادعا مالی وابستگی از بزرگان در اعضای خانواده به عنوان دلیل اولیه برای تلخ روابط 20 درصد از سالمندان ادعا کرد که آنها تا به حال هیچ فضا یا فضای کمتر برای خود با توجه به 24 ساعته خانه ماندن از سایر اعضای خانواده است.

یازده درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها بسیار ناراضی با توجه به نگرش خودخواهانه جوانتر از اعضای خانواده در حالی که 15 درصد ذکر غفلت از نیازهای خاص خود در سن به عنوان مسئول ترین عامل برای مختل کردن روابط با اعضای خانواده.

جالب این بررسی مشاهده شد که هر چند اکثریت بزرگان (59 درصد) اقامت داشتند با خانواده خود را, آنها هنوز هم احساس روانی تنهایی و انزوا. دلایل اصلی ذکر شده بودند غفلت جوانتر اعضای خانواده چندان اشتیاقی روابط تبعیض آمیز رفتار در برابر افراد مسن و به طور کلی افزایش سطح سرخوردگی.

از دست دادن عزت

این بررسی نشان داد 65 درصد از سالمندان شکایت که این مستند تا به حال منجر به آنها از دست دادن استقلال خود را اعتماد به نفس و حتی کرامت به حدی که آنها تا به حال به دیگران وابسته برای نیازهای اولیه خود را.

در طی این بررسی مشخص شد که 54 درصد اقامت داشتند با خود جوانتر اعضای خانواده (کودکان / نوه/دیگر اعضای خانواده و غیره) در حالی که 33 درصد زندگی با همسران و 13 درصد شد زندگی همه به تنهایی در طول مستند دوره است.

اضطراب, بی خوابی, کمبود اشتها و عدم فعالیت فیزیکی نامیده شد مهم ترین چالش های بهداشت 34 درصد از پاسخ دهندگان در حالی که 44 درصد آن را گفته بود و دسترسی به دارو و فیزیوتراپی.

بیش از نیمی (54 درصد) از سالمندان بستری در زندگی اجتماعی آنها مختل شد با توجه به این مستند در حالی که 71 درصد نگهداری می شود وجود دارد ترس از ملاقات با هر کسی و یا برقراری ارتباط با هر کسی که این روز است.

حمایت دولت

Himanshu رته موسس رئیس Agewell بنیاد گفت: افراد مسن بودند و پیدا کردن خود را در پایان دریافت. “کسانی که به تنهایی زندگی می کنند باید مشکلات عملی و کسانی که در حال زندگی با خانواده باید مسائل روانی. بسیاری از افراد مسن در حال گرفتن افسرده به علت عدم اطمینان پزشکی و حمایت مالی تعامل اجتماعی و عدم استقلال و عزت نفس” گفت: رته اضافه کردن آن زمان برای دولت به اعلام بسته برای افراد مسن.

این شامل یک خط تلفن, تضمین یارانه و وام. یک GST چشم پوشی برای کسب و کار متمرکز بر شهروندان ارشد که مراقبت از غذا و مسکن و نیازهای پزشکی نیز کمک به او اضافه شده است.

دولت نیز خواست به انتشار tranche دوم از ₹6,000 کمک های تحت Kisan Samman Nidhi و همچنین به عنوان راه اندازی امکانات مراقبت های خاص برای افراد مسن Covid-19 بيمار. اقدامات دیگر شامل تنظیم های ویژه PDS امتیاز برای سالمندان و ایجاد مجموعه ای از دستورالعمل ها است که می تواند اجرا در سراسر بخش است که اهرم خانه بهداشت و درمان کارگران برای نظارت بر بیماران مسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی